Roma

(2018)
Teaser Nr 3 (polski) Roma(2018): Teaser nr 3 (polski)
Cleo pracuje jako służąca u pani Sofii. Kiedy od pracodawczyni odchodzi mąż, a gosposia zachodzi w nieplanowaną ciążę, obie zbliżają się do siebie.

komentarze 4

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
kingjulianPL
Z muzyką Floydów w tle prezentuje to się jeszcze piękniej, byle do grudnia!
4
____OSCAR____
Jeśli można, to mam drobną prośbę do Filmwebu. Jeśli Roma zdobędzie nominacje do Oscarów, a być może nawet statuetki, to proszę nie piszcie, że ze względu na to, że producentem filmu jest "internetowa wypożyczalnia", jest to zdarzenie bez precedensu, wyjątkowe, szczególne, unikatowe etc. Pozwalam sobie o to prosić, ponieważ Netflix, by zdobyć szansę na Oscary, zdecydował się na dystrybucję kinową, zatem musiał się dostosować do zasad panujących od dziesięcioleci.
2
mateos8
Ciekawe czy bedzie oscar za "best picture" czy jednak nie? Czasami mam wrażenie,ze wystarczy nakrecic czarno-bialy film,dac kilka chwytów technicznych i spolecznych i juz KO na "koneserach" czy samozwańczych krytykach..Ale rzecz jasna nie odnosze sie do tego filmu,bo go nie widzialem. Moze rzeczywiscie jest piekny i wybitny. Pisalem ogolnie.
1
AutorAutor
Tak się już filmów nie opowiada. Elegancko. Faktycznie widać tu wpływy Pawlikowskiego, na którego Cuaron się powoływał. Te długie statyczne kadry, kamera przesuwa się na wózku, nie z ręki. Ale jest i "Frances Ha" Baumbacha, i Michel Hazanavicius i Milosz Forman. Jest człowiek.
3

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię