Młody inżynier Robert Fabry odnosi sukcesy zawodowe, a prywatnie prowadzi spokojne życie - do momentu, kiedy poznaje w hotelu piękną Carlottę. Uwodzicielska kobieta natychmiast przyciąga do siebie Roberta, a ten oddaje się jej zupełnie. Następnego ranka Carlotta znika, pozostaje po niej tylko czerwona sukienka i wczesniej uzgodniona kwota pieniężna.
Wciąż jeszcze zmieszany nocnymi wydarzeniami Robert spotyka tą samą kobietę następnego dnia w kancelarii adwokackiej. Pani adwokat Carolin Winter zajmuje się jego sprawą. Dobrze ubrana, inteligentna i pewna siebie kobieta ignoruje aluzje Roberta dotyczące minionej nocy. On uważa to za część prowadzonej przez nią gry i jest zafascynowany mieszanką delikatnej niewinności i prowokującej niegodziwości. Rozstaje się ze swoją towarzyszką życia Brittą i pragnie poślubić Carolin. Nie przeczuwa jednak, że jest ona w rzeczywistości kobietą o wielu twarzach, na którą wpływ wywiera jej apodyktyczny ojciec, Karl Winter.
A jaką rolę odgrywa nieprzystępna gospodyni domu i była kochanka ojca, Panna Schäfer? Robert poznaje stopniowo historię rozbitej rodziny i naraża swoje własne życie, by pomóc Carolin...

programy Filmwebu