Zwiastun nr 2 (sezon 4, angielski) 2015

produkcja


Gdy senior znamienitego rodu Iglesiasów nieoczekiwanie umiera, jego spadkobiercy wdają się w zaciekłą walkę o władzę nad ukochanym klubem piłkarskim nieboszczyka — Cuervos FC z Nuevo Toledo.

„Club de Cuervos” to w równej mierze komedia i dramat. Serial pełen jest zabawnych, fascynujących i zaskakujących historii rozgrywających się zarówno w szatniach, jak i poza boiskiem. Widzowie mogą śledzić walkę o piłkę, a także zmagania osobowości, starcia charakterów i wymiany ciosów. Tutaj każdy, począwszy od imprezowego brata, poprzez uzależnioną od pracy siostrę, aż po dziewczynę (prawdopodobnie) przy nadziei i mierzącego się z ciągle nowymi trudnościami kapitana drużyny, stara się przeprowadzić indywidualną akcję zakończoną efektownym golem. W „Club de Cuervos” występują: Luis Gerardo Méndez jako Chava Iglesias i Mariana Trevino jako Isabel Iglesias Reina, a także Stephanie Cayo, Daniel Giménez Cacho, Ianis Guerrero oraz Antonio de la Vega.

Wszystkie trzynaście odcinków pierwszego sezonu „Club de Cuervos” będzie dostępnych wyłącznie w serwisie Netflix. Serial Gary'ego Alazrakiego i Michaela Lama został wyprodukowany przez The Alazraki Productions. Jego producentami wykonawczymi są Gary Alazraki, Leonardo Zimbron, Michael Lam i Jay Dyer, natomiast producentami — Moises Chiver i Monica Vargas.