Zwiastun Nr 1 (Super Bowl) Heroes: Odrodzenie(2015): Zwiastun nr 1 (Super Bowl)
Grupa ludzi obdarzonych nadnaturalnymi mocami walczy z siłami zła.

Pozostałe dla Heroes Reborn (2015)

komentarze 5

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Toshiroyuki
To ja powiem tym, którzy nie wiedzą, że na przykład Hayden Panettiere w ogóle nie została zaproszona do udziału w nowym serialu. O zwiastunie dowiedziała się od swojej znajomej, a jak sama mówi, rola w filmie nie była jej w ogóle zaproponowana. Tak więc nie powinno dziwić, że może być zupełnie inna obsada, połączona jedynie kilkoma postaciami wiążącymi główny wątek z nowym. Chociaż nie powiem, że szkoda. Chętnie zobaczyłbym dawne postacie. Przynajmniej liczę na dłuższą serię, a nie, że wyjdzie z tego 'miniserial'...
1
amatory85
nie mogę się doczekać, to był taki genialny serial ! chociaż ostatnie 2 sezony były kiepskie
mackal83
Ah,ta muzyczka.Przypominają mi się tamte czasy
mario_1981
Jak sama nazwa wskazuje,ma to być "odrodzenie" więc w sumie nie powinna dziwić nowa ekipa.A z drugiej strony,to pewnie nikt z orginalnej ekipy nie chciał już grać.Gdyby zgodził się np. Quinto,lub Ventimiglia, to być może dało by się przekonać innych,a tak,to dupa.Być może nie zgodzili się,bo skoro ma to być mini serial,dogrywka,czy jak to nazwać,czyli taki jednorazowy projekt,to pewnie postanowili nie tracić na to czasu.Może sprawa była by inna,gdyby mieli od razu plan na 3 sezony i dobry scenariusz.Mimo wszystko czekam na to.fajnie by było,gdyby jednak się to odrodziło i serial mógłby coś tam jeszcze pokazać.Może ze wzrostem popularności udało by się jednak kogoś jeszcze ściągnąć.Gdyby ta dogrywka trzymała poziom 1 sezonu i zachowała jego klimat,to może coś by się udało.Ale to chyba jest jednorazowy projekt,połączony z badaniem rynku,czy było by jeszcze miejsce dla czegoś spod znaku herosów.Nie wierzę,że nie dokręcili by jeszcze czegoś,gdyby to się dobrze sprzedało.
tousen87
Chcialbym zobaczyc Petera no ale marne szanse niestety :( Bedą nas Bennethem walkować a jak nim to zapewne jego kolegą Haitańczykiem, który neutralizuje moce. Cos czuje, ze teraz beda tworzyc Druzyne Pierscienia albo Straznikow Galaktyki :)

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię