Zwiastun Nr 1 (polski) Geneza planety małp(2011): Zwiastun nr 1 (polski)
W wyniku genetycznych eksperymentów na świat przychodzi wybitnie inteligentny szympans o imieniu Cezar. Jeden z naukowców postanawia zabrać go do domu.

komentarze 18

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
LxDead
z tej serii nic więcej się wycisnąć nie da, a film zostanie nakręcony tylko po to by wycisnąć z frajerów(?) pieniądze. nie wiem kto na to pójdzie do kina, ja odpuszczam.
JComp
Jeśli ma to być "GENEZA - Planety małp" to nawet wszech i wogóle najlepsi Amerykanie nie dadzą rady.... Miejmy nadzieję, że tak będzie bo kolejny patetyczny film o najwspanialszej armii na świecie to o trzy mosty za daleko :)
Grzesiek_filmweb
Nie znajdzie się żadna małpka...To znów amerykanie uratują ziemię i gwieździsty sztandar znów zatrzepocze na gruzowisku... :))) PS Bo przecież inne narody świata nie umieją walczyć ani z kosmitami,ani ze zwierzętami, co ostatnimi czasy dali nam do zrozumienia wyżej wymienieni.
Grzesiek_filmweb
Czy ja dobrze widziałem,że tam wybiegali z kopuły nasi kochani posłowie i posłanki,urzędujący na Wiejskiej? (1:01) :D
napewno znajdzie sie jakas zbuntowana malpka ktora pomoze ludzią i wszystko wroci do normy. oczywiscie zginie na koncu zeby bylo dramatycznie. kicha sie szykuje jak nic !
bartek18016
chyba że maupy by dostauy nano suity z crysisa 2 : O <smiech>
Erdem
w realnym świecie taka wojna z małpami by nie miała bytu wojsko by je wyplewiło w mgnieniu oka. Do tego ile oni mogli tam tych małp wyprodukować z 1000 czy z 2000. Więc fabuła trochę naciągana
Thorin49
Jakoś u mnie te filmy się dobrze odtwarzają... co wy za komputery macie? Kolejny film o małpach... bleh... mam nadzieję, że na końcu je wszystkie wytłuką i tym samym zakończy się temat inteligentnych małp w kinie... ile można?
Rezyser Na Bezrobociu
Nie wiem jak wam. Ale mnie tam się podoba jak na razie ten film zobaczymy efekt końcowy w kinach:D
truvneeck
Hmmm, autentycznie niezłe- taki w sumie katastroficzny/dramat...jeśli będzie odpowiednio doprawiony, to zasmakuje dobrze :)
longi162
masz rację chowder, ten odtwarzacz bardzo ssie :/
xysio_2
Czy oni kiedyś zrozumieją, że o Planecie Małp zostało już w kinie powiedziane wszystko i to jeszcze w latach siedemdziesiątych? Naprawdę scenarzyści nie mają już pomysłów na nowe, oryginalne fabuły, muszą odgrzewać stare kotlety? Choćby nie wiem ile było tutaj efektów specjalnych ten film nie może być dobry, bo sam w sobie jest remakiem średnio udanej kontynuacji.
chowder
Ten odtwarzacz ssie gałę! Po kiego wuja go dajecie?!
sebo8110
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię