Zwiastun Nr 1 (polski) X-Men: Przeszłość, która nadejdzie(2014): Zwiastun nr 1 (polski)
X-Meni wysyłają Wolverine'a w przeszłość, by zapobiegł zagładzie mutantów i ludzi.

komentarze 190

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
electrix18
W moim odczuciuto troche przydużo tych scen z Wolverinem jest w X menach, miło by było zobaczyć, że choć raz kto inny niż Rosomak ratuje świat, zero zaskoczenia:P
2
dastan3000
Tylko nie Wolverine. Nie mogę na niego patrzeć. Pierwsza Klasa był tak dobra, bo go tam nie było. Mam nadzieje że cał akcja nie skupi się na nim.
1
djendriu92
jak nie mozesz patrzec na wolverina to nie ogladaj, najlepsza postac..
xandar12
Po 1. Zwiastun, ciary po całym ciele. Nie moge się juz doczekać filmu. Po 2. Wolverine jest jednym z najistotniejszych(jak nie najistotniejszym) mutantów w historii X-Men, poczytajcie sobie a się przekonacie, więc logicznym jest że go zabraknąć nie może.
bubs
Jeden z lepszych zwiastunów jakie widziałem ostatnio...czekam na film:)
sabaton96
już nie mogę doczekać się tego filmu. Ciekawe jak się skończy ta część , ponieważ za rok będzie ostatnia X- Men Apokalipsa!!!!!!!!!!!
Kitka_k1
Moim zdaniem to ten lek na mutacje działał tylko na chwile, i dlatego magneto potem pewnie będzie miał moc... i ta dziewczyna która poddala się temu zastrzykowi pewnie jej moc powrowi :D
malcik21
I dobrze ze bedzie Wolverine bez niego nie ma X menów
oniczym
Czy dyskutujący tu ludzie nie przesadzają z logiką serii? Dla mnie wszystko jest jasne. Jedyne co mnie niepokoiło to ostatnia część (nie wiem czy jeszcze można tak nazwać ) x menów. Uważam, że była nie potrzebna i nie wnosiła nic do serii. Dobra ale mniejsza o to. Chodzi o to, że ogólnie seria pozostawiła kilka tajemnic i nie zrozumiałych treść, jak np. profesor x na wózku w młodym wieku i profesor x bez wózka w starym wieku, oraz scena po napisach z nim jak i magneto z drgającym "szachem" na planszy. Uważam, że właśnie po to SPECJALNIE robili te wszystkie tajemnice i itd. by teraz w ostatniej (chociaż nie wiadomo ) wyjaśnić i zakończyć wszystko. By ludzie chcieli to oglądać. Ja to sie na serio napaliłam na to :P. Zauważcie również, że to będzie przeszłość, czyli czas kiedy pojawił się wasz problem z wózkiem, oraz przyszłość, która wyjaśni co jest z profesorem x oraz magneto i jego mocami. Pewnie logan spróbuje naprawić to. Mam nadzieję, że naprawdę uda się im film. :)
deamon82
1962 First Class 1973 Days of Future Past 1982 Loganowi wstrzykują adamantium 1986 Xavier odwiedza małą Jean Jak Xavier chodzi ponownie, to będzie wyjaśnione w tym filmie, a w 1973 Logan miał kościane pazury.
emu_
@piot2 niestety (choć nie pochwalam takiego języka) bobaq miał racje. Scena jest pokazana w dwóch filmach, aczkolwiek z innymi aktorami. Jednakże uważam, że to najmniej istotne w filmie o podróżach w czasie. Mam nadzieje, że będą trzymać się jednej teorii, a nie przeskakiwać jak w większości filmach tego typu. Spójność czasu jest tu najistotniejsza i brak błędów logicznych jest o niebo ważniejsze niż wygląd profesora w tych częściach.
piot2
Jeżeli się przyjrzysz dokładniej to zobaczysz, że gdy przyszedł do domu Jean, w ostatnim bastionie, to chodził, choć był nadgryziony przez ząb czasu, a w X-men pierwsza klasa widać, że był młodszy, gdy magneto "zepsuł" mu nogi - czyli ziomuś z "żałosną wiedzą miał jednak trochę racji :-p"
bobaq
To widać że masz żałosną wiedzę o tej serii. x-men pierwsza klasa poprzedza wszystkie serie x-men. Na początku ostatni bastion chodzi bo to był moment kiedy w pierwsza klasa szukali razem z magneto mutantów, wystarczy dokładnie oglądać. i wolverine może mieć szpony.
Grym98
Oby ta wersja była taka jak na zwiastunie i żeby nie było takich błędów jak w : X-men Pierwsza klasa gdzie profesor xaviers został postrzelony w kręgosłup i wylądował na wózku i w X- men Ostatni Bastion gdzie nasz profesor na samy początku sobie chodzi ;] I że wolverine nie będzie miał metalowych szponów (bo to już nie jest cofnięcie w czasie o parę lat)
electrix18
JAk dobrze patrze to wgl. nie widać dłoni jak i zmyślonych kajdanek:P
Artur2907
To chyba pierwsza część na którą będzie warto iść do kina ;)
ocka15
jeżeli dobrze patrze to miała kajdanki na rękach a te pewnie są metalowe
electrix18
Zwiastun super , ale czemu Magneto w zwiastunie przyciaga mistique ? ona przeciez nie miala nic metalowego na sobie, bo byla naga, jak zawsze zreszta .
GalaQXus
hm kat wiekowa dzieki sexy Laurence może być wyższa niz wcześniej :p
piratee
kategoria wiekowa? po co to komu? czy ktoś jej jeszcze przestrzega?
Jak zwykle w takich filmach ten cholerny patos. No ileż można... jestem ciekaw jaka kategoria wiekowa będzie. Wie ktoś może?
HapppyDaay
Nieźle Haoska :D przed zwiastunem się uśmiałam :D To twoja zasługa :D
Haoska
"Logan byłem wtedy zupełnie inny." i nie mogłam się powstrzymać aby dodać od siebie "miałem włosy" xD
adaniusia
Zwiastun super, już się nie moge doczekac filmu :)
Shayera
Miałam nadzieję, że znowu będzie bardziej nastawiony na Xaviera i Magneto, ale cóż, chyba idziemy schematem z trylogii - Wolverine + efekty specjalne.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię