Zwiastun Nr 1 (polski) Fantastyczna Czwórka(2015): Zwiastun nr 1 (polski)
Podczas nieudanego eksperymentu czterech naukowców zyskuje nadludzkie umiejętności. Wykorzystują je, aby ocalić świat przed okrutnym tyranem.

komentarze 129

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
zatkaokakao
Pochodnia biała a brat czarny bo jego ojciec był kominiorz z Sandomierza ;-)
3
Iruqu
Nudnawy ten trailer....4 przypomina logo tv4.
1
sweet_nothing
IW powinna być Azjatką, jej brat gejem, a czarny profesor transwestytą, jestem oburzona..
1
alex_29_filmweb
eeee, wole starą Fantastyczną Czwórkę :D
1
Muzycznygumis
Dobry zwiastun, klimatyczna muzyka, nigdy nie byłem fanem 4ki, ale nakręciłem się na film. Bez hejtu!
1
Karlaban
Czy ja dobrze słyszę? Muzyka z "Broadchurch"?
magda16O_O
Znowu superbohaterowie ech ten marwel...
Klumbek
Reebot ponieważ tworzyły je inne wytwórnie. Jeśli planują połączyć ze sobą filmy marvela jak w przypadku avengers wytwórnie muszą się albo dogadać albo zrobić własne, niezależne filmy
MaXXi
No i na HU..... oni zrobili reebot serii ?? nie rozumiem tego. Pewnie jak zawsze dla kasy tak jak spider-mana.
newcio
co za logika przecież pochodnie i ta niewidzialna są rodzeństwem
Arolowy
Mam nadzieję że Thinga wyszlifują.
Ultor
Strasznie pompatyczne, ale nie mówię, że się nie podoba :P
Trax
Logo TV4. Zwiastun zapowiada bardzo słaby film. Jak powiedział mikiom ,,Zapowiada się jakieś pseudofilozofowanie w kosmosie" .
mikiom
Thing będzie miał kamiennego członka na wierzchu? Pochodnia może sobie być jakiego koloru chce - to jest najmniej ważne. Ważne jest to, że zwiastun jest znacznie słabszy niż tej bardzo niedobrej wersji z Evansem i Albą. I jeśli jedyne, czym mogą się pochwalić to, to kto dał im pieniądze na film ("Z wytwórni, która..."), to wróży bardzo źle. Zapowiada się jakieś pseudofilozofowanie w kosmosie. No, dajcie spokój. Ostatni Batman Nolana, tylko dzięki jego talentowi, nie przekroczył granicy między patosem a śmiesznością (a i z tym nie wszyscy się zgadzają). I materiał źródłowy temu sprzyjał - mroczny bohater, miasto walczące ze zgnilizną... Próba zrobienia megapoważnego filmu o facecie, którego mocą jest rozciąganie ciała może się skończyć efektownym samobójstwem. Nawet gość latający na mrówkach, wydaje się przy nim czymś całkowicie normalnym. Zwłaszcza, że chyba się wypną na jedyną siłę F4, czyli na zróżnicowanie i konflikty między bohaterami. W zwiastunie tego nie zaznaczyli, a w oficjalnym strzeszczeniu stoi jak wół: czwórka młodych bohaterów. A Thing był starszy a pochodnia młodszy i to też implikowało pewne napięcia... Fox to koncertowo uwali.
marcin_grzechnik88
Rozumiem że przez Chrisa Evansa nie pociągną kontynuacji z poprzednich części?? Może dramaturgia tak wprowadzana do filmów marvelowskich tak przypadła do gustu reżyserom że wolą robić gnioty, aniżeli ciągnąć coś co kiedyś dla innych wydawało się smaczniejsze niż wprowadzanie remakeów. A mozna było zastąpić Chrisa Evansa i byłoby po sprawie. A nie dławienie się remake'ami... Ehh żal, żal....
marzusiaaa
Chyba nie znajdę siły by ją obejrzeć.....
Megistona
ale to będzie badziew szczególnie to na końcu ujęcie gdzie jest pokazany Thing bez gaci...
Adam75
krzywy_ lepiej wcale nie oglądaj tego filmu, dla swojego zdrowia...
krzywy_
Genialnie, czarny Human Torch, brzydka Invisible Women, dziecinny Mr. Fantastic i sztuczny Thing.... Aż ciągnie do kina... Licze, że chociaż fabuła i efekty specjalne uratują ten film bo dobór kadry jest żenujący...
swridicktrek
Szkoda że reklamują ten szit x menami...
mhrocznyszatan
Klimat rodem z każdego filmu o superbohaterach na przestrzeni ostatnich 5-7 lat. Robią je wszystkie na jedno kopyto (chlubny wyjątek to "Strażnicy Galaktyki" którzy się chociaż starali). Ponury narrator, tekst o upadku ludzkości, bohaterowie z mnóstwem rozterek emocjonalnych, pogrążonych w konfliktach, wybuchające centrum miasta. Widzę to w każdym jednym filmie.
ptr_89
Spoko, Reed Richards wygląda jakby zamierzał wynaleźć facebooka. F4 to seria dość mocno przestarzała, bohaterowie nie przetrwali próby czasu i po prostu przestali być atrakcyjni, to częste w świecie komiksów. Tym bardziej nie rozumiem, czemu postanowili znowu ich odgrzewać. I widzę, że nie tylko ja miałem skojarzenie z Interstallerem ;)

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię