Zwiastun Nr 1 (polski) Podwójny kochanek(2017): Zwiastun nr 1 (polski)
Chloé zakochuje się w swoim psychiatrze, Paulu. Kilka miesięcy później, już mieszkając z nim, odkrywa, że kochanek zataił przed nią część swojej tożsamości.

komentarze 7

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
michaltbg_filmweb
Bardzo dobrze zmontowany trailer. Film się ciekawie zapowiada.
1
beatka527
@michaltbg_filmweb byłam dziś na premierze. ten zwiastun nie przypomina tego filmu nawet w 1/5. Niby miał być thriller a wyszedł prawie horror. W życiu nie widziałam tak mylącego / okrojonego filmu. Może właśnie o to chodzi w zwiastunach żeby nie zdradzały całej fabuły. Jednak później siedzisz w kinie tak jak ja dziś i zastanawiasz się co to jest do cholery :D Spodziewałam się czegoś zupełnie innego.
michaltbg_filmweb
@beatka527 Niestety takie praktyki są stosowane przez twórców filmów co jakiś czas. Niekiedy niektóre sceny są kręcone wyłącznie pod zwiastun. Później człowiek siedzi w kinie, czeka na scenę z trailera, która zapadła mu w pamięć i.. się nie doczekał.
beatka527
@michaltbg_filmweb W tym konkretnym przypadku mam na myśli to, że zwiastun nie przypomina filmu. to nie jest typowa amerykańska produkcja gdzie zwiastun zdradza całą fabułę. w tym konkretnych przypadku po obejrzeniu zwiastuna oczekujesz romansu / dramatu z lekkimi akcentami thrillera - po czym jak się okazuje ten film to prawie horror. w najmniejszym choć stopniu nie spodziewasz się tego co w nim zobaczysz. zwiastun jest o innym filmie... dziwny zabieg. poza tym ten film nie pasuje mi do Ozon'a. jakiś zbyt popaprany. jak dla mnie troszke przekombinował.
1
AnnaS_88
Wybrałam się na środę z orange ostatnio i poszłam w ciemno na ten film. Dość odważny a główna aktorka to skóra zdjęta z Juliete Binoche. Warto obejrzeć.
Francuz to komedie dobrą skleić umie,to fakt. Na ten banał mnie nie nabiorą.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię