Rodzina Borgiów

(2011-2013)
Zwiastun Nr 1 (sezon 1) Rodzina Borgiów(2011): Zwiastun nr 1 (sezon 1)
1492 rok, pragnący władzy kardynał Rodrigo Borgia zostaje papieżem. Jako Aleksander VI stawia czoło licznym spiskom, jednocześnie usiłując zapewnić swojej rodzinie pozycję i poszerzyć władzę.

komentarze 11

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
greenrepablik
Książka bdb polecam a serial sprawdzę
adamuz90
Świetna historia na serial , na pewno będzie genialny:)
cleox88
Within Temptation Jillian I'd Give my Heart
AngeloDevil
A ja bym chciał zeby nakręcili film fabularny Assassin's Creed II coś na wzrór Prince Of Persia nie musiał by być w 100% zgodny z gra, wystarczyło by zeby był świetnie zrobiony. Mam nadzieje ze Ci z hollywood kiedyśwpadną na taki pomysł, a co do tego filmu również chętnie go obejrzę.
Needless
Będę oglądać na 10000% głównie ze względu na Jeremy'ego, ale całość w ogóle zapowiada się nieźle ;)
melrok
Ten serial może być ( z bólem stwierdzam) lepszy od słynnej i dobrej Dynastii Tudorów. A zwiastun wygląda przepysznie.... . Już nie moge się doczekać.
gosia913
jak do tej pory skończyłam oglądać 6 odcinek, któremu krótko mówiąc niewiele brakuje do pornosa. W poprzednich odc romansidła były dalszym planem , subtelnym dodatkiem do całkiem ciekawej akcji a teraz hm wzięły górę ,co prowadzi tylko do jednego- powstania średniowiecznej (?)"mody na sukces" . wkrada się nuda i monotonia. Na tą chwilę obraz tego filmu dla mnie to: intrygi i spiski przeplatające się z sexem.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię