Zwiastun Nr 1 Carte Blanche(2015): Zwiastun nr 1
Nauczyciel historii Kacper dowiaduje się, że traci wzrok. By zachować pracę i doprowadzić swoją klasę do matury, postanawia ukryć problemy przed otoczeniem.

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
malutka0223
Film na prawde świetny . Polecam obejrzeć cały :) Dziś byłam w kinie i myslalam ze nie bd ciekawy ale jednak bylo odwrotnie :)
1
okmek25
Bardzo dobry film polecam nie będziecie się nudzić
cezariusz21
Wspaniały Film i rola Andrzeja Chyry. Widziałem go też w innych filmach. Atutem filmu jest też to, Ze powstał na podstawie prawdziwej historii.
cezariusz21
Wspaniały Film i rola Andrzeja Chyry. Widziałem go też w innych filmach.Jego atutem jest też to, powstałna podstawie Prawdziwej historii.
Crazy12
Jutro jadę z klasą do kina, nie mogę się doczekać.
elektromat
"Nie widzę inaczej..." - film paradoksalnie z kategorii "musisz zobaczyć"... O życiu, relacjach... zmaganiu się z kolejnymi nieszczęściami, które jak w powiedzeniu często chodzą parami.. o tym jak dawać sobie z nimi radę... i jak żyć... - Z PASJĄ... chwyta za serce i... gardło... Dialogi i ludzkie zachowania jak z życia wzięte... Gorąco polecam
grzechuhrzechu
Czy pamięta ktoś utwór ze sceny, w której Chyra siedzi sam w mieszkaniu i patrzy przez swoje szkiełka? Jest szansa, że takich scen było wiele... Chodzi o żywy anglojęzyczny utwór.
kkendzior
to Audiomachine - Breath and Life, słyszałeś to pewnie tutaj: https://www.youtube. com/watch?v=B5b1JwTSNNY&index= 1&list=PL1S2bf6itPFsA0445xMgmT 6ZLznV6GH8-
mari_shibby
Co to za melodia od 1:11 ? Słyszałem to gdzieś indziej .
damiaofcb
jak nazywa sie utwór, który leci pod koniec zwiastunu, wie ktoś może???
onkin33
Zwiastun rewelacyjny - czyżby film w klasycznym, hollywoodzkim stylu, ale w polskich realiach? Ten film musi być przynajmniej dobry.
Intan
Oho, czyżbym w 44. sekundzie widziała Tomka Ziętka, grającego Rudego w "Kamieniach na szaniec"? :D
zaz_e
Mam nadzieję że nie spieprz* tak dobrej historii :]

programy Filmwebu