Zwiastun Nr 1 Miszmasz czyli Kogel Mogel 3(2019): Zwiastun nr 1
Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin.

komentarze 21

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
mateos8
Ależ żenada... I ta gra "aktorska", te retrospekcje i żarty wyeksploatowane do granic możliwości,słyszane setki razy. Nie krytykuje z założenia,dla mody,tylko naprawde spodziewałem sie,że bedzie to coś zbliżonego,do pierwowzorów,z lekkością, a nie taka rzadka papka, idealnie dopasowana do współczesnych gniotów... I
18
GandalfCzarny666
W której części piekła powstało to coś?
8
Indy_6
Nie ma co oczekiwać klimatu poprzedników. Tamte filmy były robione w latach 80. Dzisiaj mamy 2018 rok, to oczywiste, że ta część będzie wyglądała inaczej :) Ja jestem na tak.
8
4
2
mirekkrolewicz
Na jakim programie 13 02 2019 bedzie ten film.
Qjr
Czy tylko ja zauważyłem że jeśli Kasia będzie z Wolanskim to jej syn będzie przybranym bratem dla swojej dziewczyny?
lifter67
"Kultowość" starych części jest dla mnie zagadką, to straszne knoty były. Jeśli nowa część okaże się podobna, wcale mnie to nie zdziwi.
Aldo_Raine
Dla naszej kinematografii nie ma świętości, nawet z klasyka zrobią "współczesną pl komedię" - czytaj produkcję na seansie której widz jest zazenowany poziomem poczucia humoru twórców. Zapowiada się bolesny seans, no ale "młodzi muszą po swojemu".
1
lifter67
@Aldo_Raine Jakiego klasyka? Kogle mogle to filmiszcza słusznie zapomniane, nawet nie mają startu do klasyki polskich komedii - filmów Machulskiego, Barei czy starszych. Już bliżej im do potworka pt. "Co lubią tygrysy".
1

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię