Zwiastun Nr 1 Planeta Singli 3(2019): Zwiastun nr 1
Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.

komentarze 20

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Alex303
Każdej osobie, która chodzi do kina na polskie komedie romantycznie powinny być odbierane z automatu prawa wyborcze. Podobnie z filmami Vegi.
38
Indy_6
@Alex303 racja. Niestety takie filmy wciąż będą powstawały dopóki ludzie z automatu nie przestaną na nie chodzić.
4
pnkkworker
@Alex303 przesadzasz porównując filmy Vegi do Planety Singli. Obie części były super ;) i wykraczają daleko poza standardy polskich komedii romantycznych. Mniej hejtu więcej miłości
6
Alex303
@pnkkworker Obejrzałem pierwszą część, która ponoć była tą lepszą polską komedią romantyczną. I rzeczywiście nie było to straszne dno, ale nadal słaby film. A skoro po drugiej części jadą nawet fani pierwszej, no to ja już boję się myśleć jaki to poziom przedstawia.
2
pnkkworker
@Alex303 no cóż mi się podobała, odniesienia do greckiego teatru, Marek Grechuta w tle, świetni aktorzy, no i dużo dużo śmiechu :D ale rozumiem, setki tvnowskich komromow skutecznie zniechęcają do tego gatunku ;)
tolerancja91
@pnkkworker mi też się podobała dwójka, nie była może taka świetna jak jedynka, ale o niebo lepsza od kontynuacji licznych Listów do M. Polakom nic się nie podoba, wiecznie kij w dupie i notoryczne malkontenctwo. Praca zła, mieszkanie złe, rządy złe, szpitale złe, szkoły złe, komunikacja publiczna zła, sąsiedzi źli, rodzina zła. Wszystko wokół beznadziejne, tylko oni idealni. Nie potrafią za nic docenić tego, co mają. Obudźcie się ludzie, co się z wami dzieje?
4
Alex303
@tolerancja91 Rozmowa jest akurat o tym, że polskie komedie romantycznie, które reprezentują gówniany poziom, podobają się zdecydowanie za dużej ilości Polaków. Ale nie martw się, może następnym razem uda Ci się przeczytać prosty post ze zrozumieniem.
3
Bilet95
Tacy single, wszyscy w związkach... czemu nigdy nie zrobią komedii o siglach którzy pozostają singlami?
6
Laksandra
Ej, ale Linda, Stuhr, Szyc i Pakulnis jako dziwna rodzinka to akurat może być coś fajowego :D bo dawno nie było, nie w takiej konfiguracji, więc o co chodzi - ta komedyjka akurat zła nie jest ;)
3
2
2
thevodka
Dlaczego? Dlaczego twórcy polskich "komedii" mają widzów za imbecylów?
Kijowskaluiza
Ale fajnie, że na walentynki wychodzi kolejny super film. Bardzo lubiłam poprzednie części i teraz też pewnie będzie tak samo. Super aktorzy grają więc jak na taki film powinno być dobrze.
Alex303
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
majalipczak
No i super, że wychodzi kolejna część. Myślę, że aktorzy to fajnie zagrają i ogólnie będzie zabawnie. Super, że w obsadzie znalazł się Bogusław Linda.
MrocznyZiutek
Tej serii najbardziej by pomogła klapa finansowa...i jej koniec. Wiem jednak, że część nie mających pomysłu co ze sobą zrobić w Walentynki par pójdzie na tego gniota. Będzie finansowy sukces :/
4
tolerancja91
@MrocznyZiutek nikt ci nie broni zabrać partnerki na ambitniejszy seans... twoja sprawa, jak rozegrasz wieczór

programy Filmwebu