Zwiastun Nr 2 (polski) Kōkaku Kidōtai SAC_2045(2020): Zwiastun nr 2 (polski)
...

Pozostałe dla Kōkaku Kidōtai SAC_2045 (2020)

komentarze 25

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Ishigami
Masakra, nie pokazujcie mi tego więcej na oczy.
13
8
Elof
Przepraszam bardzo... To ma być "Ghost in the Shell"?! Ludzie błagam... powiedzcie, że da się to jakoś odzobaczyć... Tutaj nie tylko chodzi o koszmarną animację, ale w ogóle tutaj nie ma ducha pierwowzoru... (pewnie spanikowany uciekł z pancerza kiedy zobaczył ten twór...)
4
bf109f
masakra, przecież to karykatura anime
4
oleksiey2000
Jak ktoś chce obejrzeć bajkę zrobioną z plasteliny to polecam Wallace i Gromit.
4
badask_madafaka
Wygląda jak animacja nadawana w południe na Disney channel. Nie jestem fanem walki z kontynuacjami, ale to się nie uda
4
Logytaze
@badask_madafaka Mi animacja skojarzyła się z Beast Wars i Action Manem nadawanymi w niedzielę rano na Polsacie :)
PoppinTom
To wygląda okropnie a informacja jest spóźniona o dwa miesiące. Redakcja sterowana odgórnie. Pierwszy zwiastun został wybuczany więc Netflix cichutko siedział do czasu stworzenia nowego. Nic to nie zmieniło...R.I.P.
4
SandorClegane
Jak można do GITS użyć takiej ścieżki dźwiękowej?! Ta z oryginału powala na kolana klimatem, a tu taki syf. Ehhh Netflix.
3
kaviter
dramat i ta koszmarna muzyka, szkoda
3
zangetatsu
Niskobudżetowo i na szybko, klasyczny netflix ostatnich lat.
2
ruffio_filmaniak
Serio? Przecież to wygląda jak jakiś Fortnite. Wstyd to
1
Raptosaur
Może być ciekawe to inne spojrzenie na znaną z zupełnie innego klimatu markę. Problem tylko w tym, że wizualnie wydaje się ten serial zupełnie nieprzemyślany i niespójny.
1
Enidd
Na początku ze względu na grafikę myślałam, że to zwiastun gry, momentami zresztą wygląda jak słaba podróbka Borderlands :P O zgrozo coś czuję, że fabuła i dialogi będą w jeszcze gorszym stanie niż animacja znając talent Netflix do infantylizowania i upraszczania
1
JazzTheCat
Animacja trochę przypomina produkcje japońskiego studia, Orange odpowiedzialnego za "Beastars. Wygląda to trochę koślawie w tym zwiastunie i wydaje mi się że część animacji nie jest dopieszczona.(może pewne sceny nie są do końca zrenderowane albo dokończone?) Brakuje nieco kontrastu pomiędzy postaciami a otoczeniem no i użyciu kolorów czegoś brakuje, jak na mój gust. Ale poza tym ma to jakiś potencjał na energiczne anime 3D. Mam nadzieję że praca Illyi Kushinova (artysta odpowiedzialny za projekty postaci, koncepty i kierunek artystyczny produkcji) nie pójdzie na marne. Choć myślę że jego styl byłby lepiej reprezentowany w formie animacji tradycyjnej. Mam pewne obawy, ale i nadzieje. Czekam.
Samaranth
Imo to wygląda nieco lepiej od pierwszego trailera, ale nadal niestety graficznie zahacza o efekt doliny niesamowitości. Nie chcę przedwcześnie skreślać, bo może do grafiki można się przyzwyczaić, a fabułą nadrabia, czy coś, no ale netflix chyba nie ogarnia, że absolutnie NIKT nie prosił o anime w 3D, bo to po prostu wygląda źle. No i ogólnie coś nie gra w tej stylistyce.
toyminator
Plastik i guma. Albo wersja porno w 3d XD
Logytaze
Nie tędy droga. To już CGI od Polygon Pictures jest lepsze. Pominę pomysł robienia nowego GitS-a, bo po prostu szkoda strzępić ryja.
sznapsiarz
Masakra kurvva masakra. To jakiś gwałt plasteliną i infantylnością rodem z kanału Disney XD na mrocznym, filozoficznym i dojrzałym klasyku. Równie dobrze mogliby zrobić Fineasza i Ferba w świecie Milczenia Owiec. Kastracja i wytarzanie w pseudomangowej panierce i na koniec utopienie w pastelowym lukrze. To bajkowa kreatura na którą nikt nie czekał ani której nikt nie potrzebował. Bleh.
4
Slimak_6
@sznapsiarz Widzę tytuł - niecierpliwie klikam - oglądam - konsternacja: co to jest na litość boską?! Jak ktoś mógł skleić to gówno z tamtym tytułem? Potrzebujemy światowych sił szybkiego reagowania, które by dokonywały srogiej pomsty w zapalczywym gniewie na tych, którzy chcą się przykleić ze swoim gównem do zacnego tytułu :)
1
marcusfenix345
Świetne. Oby tylko głosy były angielskie bo japońskie brzmią tragicznie.

programy Filmwebu