Zwiastun Nr 2 Giganci ze stali(2011): Zwiastun nr 2
Charlie, zajmujący się organizowaniem nielegalnych bitew robotów, odkrywa, że ma 11-letniego syna. Chłopak przekonuje ojca do wzięcia udziału w mistrzostwach walk cyborgów.

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Scimitar
Problem w tym, że to DreamWorks i film jest z polskim dubbingiem, a to oznacza jedno - kolejna animacja skierowana do najmłodszych widzów czyli lipa. Gdyby ten pomysł wykorzystać i zrobić jako dorosłe kino, jak najbardziej. A tak będzie to kolejne pseudodisneyowskie połączenie animacji i kilku śmiesznych dialogów. Na tym koniec.
hgrzes
Czyżby kolejny film wykorzystujący motywy z gier komputerowych.
oxxolife
fajna obsada + roboty , będzie zajefajnie
PabloPicasso
Rocky Balboa 50 lat później? Film może być fajny ale oklepany, standardowo dzieciak i wyciskacz łez + robocik z uczuciami, nuuuuuudaaaaaa
Buker7
Niestety to nie jest to. Ten link co podales to muzyka ktora leci od 1:29 a jak szukam muzyki która zaczyna się od 1:11.
simondevil_devilcorp
http://positionmusic.com/album .php?id=172 01. The Wings of Icarus Miłego słuchania.
raiven
uwielbiam x-menów, wielbie terminatora i kocham walczące ze sobą transformesry... ale to? co to ma być?? Bo co na ring wystawiać zdalnie sterowane roboty?? Lepiej oglądać jak jak faceci normalnie biją się po ryjach a nie przeżywać, że ktoś lepiej wciska guziki na padzie... GŁUPOTA TOTALNA
diabela79
typowy film na wakacje-dużo efektów a zero treści
Autor_V
Jakież to epickie, opowieść o honorze, ojcostwu, miłości, odwadze i motywacji. Haha, dajcie spokój, nam, zwykłym zjadaczom popcornu...
folkien22
ale tandeta, jakim cudem takie pomysły przechodzą niedługo dadzą film o bierkach pod lodem i też się sprzeda bo te bierki będą mini nuklearnymi bombami xD
wiaczo
Czego już nie wymyślą... Podaba mi się!
Scott4
Jako kino rozrywkowe to ciekawie sie zapowiada.
DSLMarvel_Behnke
Kurde jak mi to przypomina Robot Jox'a :) Klasyka:D
Myśląc o Terminatorze od razu nasuwa się twarz Schwarzeneggera, więc szukanie dobrego aktora do tej roli jest jak szukanie igły w stogu siana. A co do samego zwiastunu: genialny. Oby film był również taki. A im mniej dziecięcy będzie, tym lepiej. Chodzi mi m.in. o stawki typu COOL, YEAH, itp.
criminalmind
@ Muszrom :Mam nadzieję, że Hugh zmądrzeje i wybierze trochę bardziej ambitne filmy ;] Bo jak tak dalej pójdzie, to niedługo jego zobaczymy jako kolejnego Terminatora (nie daj Boże).
Muszrom
Ładna familijna żenada. Hugh zaczął odcinać kupony od kariery, teraz już będzie grał Wolverina i takie role mięśniaków w letnich blockbusterach zaprogramowanych na sukces. Oby nie.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię