Zwiastun Nr 2 Pingwiny z Madagaskaru(2014): Zwiastun nr 2
Pingwiny łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr przeciwko czarnemu charakterowi, który chce zniszczyć świat.

komentarze 37

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Xserda0411
to będzie.......................3 1 stycznia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!:) :poop:
nagarocik
Pingwiny rządzą !!! Mam swoje lata a przy nich śmieje się jak dzieciak i tak powinno być !!! ps-A Manfredi i Johnson pojawiali się kilka razy ( widziałem 3).Miłej ;D
Mike_Myers
Kala184 Dania jak się nie mylę została wyjaśniona w serialu a Manfredi i Johnson też się raz epizodycznie pojawili.
Karlaban
Kiedy dacie 2 polski zwiastun (bo już jest na YT)?
Jab7kO
To było bardziej niż pewne :) Cieszę się, że w końcu postawili na SAME pingwiny :)
Kala184
Nie mogę się doczekać :) Ale jeszcze jedna informacja: gdzieś słyszałam/widziałam/wyhalucyno wałam, że w tym filmie się wyjaśni, jak to było z tą Danią i Manfredim i Johnsonem. Ale jak wspominałam - mogło mi się to przywidzieć, czy przesłyszeć. Może to było tak, że Skipper najpierw poznał Kowalskiego, Rico i Szeregowego, ale *coś tam, coś tam* i założył oddział z M&J, potem myślał, że zginęli i przyjął swoich znajomych/przyjaciół/braci. Szkoda, że dopiero w styczniu :c
Kla_Ra_1234_567_8
Czyli Kowalski na pewno nie jest z Polski ;-; Kurde, zastanawia mnie jeden fakt. W serialu mały Skipper wygląda tak http://images6.fanpop.com/imag e/photos/34500000/Grumpy-Baby- Skippy-penguins-of-madagascar- 34500752-845-466.jpg A w tym zwiastunie zupełnie inaczej o_O
Bilet95
Pingwiny są w jednym wieku dziwne...
dawidking2
Nieważne jaka by się ta ośmiornica okazała, będę żałował Bulgota.
PawelFX
Przynajmniej w animacjach mamy lepszy dubbing niż zagranicą. Już nie mogę się doczekać tego filmu :)
Fabian3200
Akcja rozgrywa się bezpośrednio drugiej części Madagaskaru.Możesz sprawdzić na angielskiej Wikipedii.
TheBlur
Jak we wszystkich tego typu filmach animowanych - polski dubbing jest znacznie lepszy niż oryginał. Szkoda, że tylko w animacjach... .
Kobra83
adas_80 pytał o dubbing. To zwiastun polski http://www.filmweb.pl/video/zw iastun/nr+1+%28polski%29-33788 Oj będzie jazda panowie I panie!
Makaroniuch
Jakie słodziuchne ^//////^ Czekam z niecierpliwością ♥
deffit
Serial nie ma nic wspólnego z filmami (tak więc na 99% nie będzie Juliana). Starzy bohaterowie będą tylko w retrospekcjach.Tak sami twórcy mówili. A akcja filmu ma sie chyba dziać między 2 a 3 częścią Madagaskaru. Jak się mylę to mnie poprawcie.
lifter67
Oooo gief gief gief! Ale dlaczego, DLACZEGO W POLSCE Z KWARTALNYM OPÓŹNIENIEM? Jesteśmy aż takim zaściankiem?
ostrys1
oni nie pamietali wszystkich wersji tylko Skipper im je wszystkie przedstawil i dlatego je pamietali...a poza Manfredi i Johnson zyją...są w parku wodnym...w jednym z odcinków z Bulgotem byli pokazani :)
woocash94
@Suzan_26 ze wspomnień o Manfredim i Johnsonie w serialu wynika, że cały oddział z nimi pracował, nie tylko Skipper (każdy z nich pamięta wszystkie wersje śmierci Manfreddiego i Johnsona). Także chyba wszystko się zgadza :)
doliwaq
@Suzan_26 tak było w serialu, ale nie wiemy, czy film będzie się na nim opierał, czy na filmach "Madagaskar".W filmach nie Manfredi i Johnson nie byli wspomniani.
TheMartino07
I nadal nie wiadomo co z Królem Julianem :|
Suzan_26
A czy w serialu nie było czasem tak, że Skiper pracował wcześniej z Manfredim i Johnsonem, a dopiero potem poznał Kowalskiego, Rico i Szeregowego? Bo ta scena z nimi jako pisklakami by się nie zgadzała...

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię