Zwiastun Nr 2 King's Man: Pierwsza misja(2020): Zwiastun nr 2
Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich

komentarze 14

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
nuniek
Moja dziewczyna jest w ciąży. Podobno bliźniaka. Damy im na imię Prequel i Sequel.
4
smulik
z każdą kolejną częścią jest coraz lepiej
2
icenumerocinq
@smulik Mi też dwójka podobała się bardziej niż jedynka.
2
Blaise.Lukas.K.
@smulik Poprzednie czesci były bardzo fajne także czekamy :D
zlociutki_pl
@smulik mam nadzieje ze to ironiczny troll, bo 2 jest tak slaba ze az zęby bola.
1
oleksiey2000
Jak to jest z tym odtwarzaczem że puszcza trailer w trakcie reklamy. Niby nic ale trochę irytujące jak słyszysz odgłosy ale musisz czekać te 15-30 sekund.
toyminator
No to chyba mam, drugi film z pięciu,na które idę do kina w przyszłym roku :) Może trzecim będzie 1917..ale nie wiem. Na razie na przyszły rok szykuje gorzej niż ten.
AutorAutor
Trudno w to uwierzyć, ale wygląda to lepiej niż oryginał. Główny bohater to wreszcie nie tępy osiłek z angielskiej szeregówki a i GEMMA ARTERTON - cóż, nawet w swetrze jej do twarzy:-) Tylko Ralph Fiennes jakby usztywniony. To przecież lepszy aktor niż Colin Firth, ale nie w tej konwencji na to wychodzi.
1
katedra
Chyba czasy efektów specjalnych z Piratów i Skrzynki umarlaka oraz Avatara odeszły w zapomnienie. Teraz wszystko musi być po kosztach i wyglądać, jakby w czasie renderowania coś się stało.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię