Zwiastun Nr 2 Nowi mutanci(2020): Zwiastun nr 2
Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.

komentarze 39

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
michal9403
Przecież to wygląda kozacko. Ja nie oczekuję nie wiadomo czego po tym filmie, ale cieszy mnie, że wreszcie będziemy mogli to zobaczyć. Przynajmniej jedno jest pewne - będzie się wyróżniać wśród adaptacji Marvela. I po co było tyle to odwlekać?
13
Cohonez
@michal9403 widzisz - Ty prezentujesz zdrowe podejście. Tego brakuje producentom z Foxa, albowiem mają wieloletnia tradycję wchodzenia z butami w wizję reżysera. A tu Feige obejrzał oryginał, zarządził usunięcie nawiązań do pozostałych filmów o mutantach i jak film się sprzeda to wcielą go do MCU.
katedra
@michal9403 Wygląda jak dowolny zły horror zmiksowany z efekciarskim i tanim kinem a la Hellboy. Na tle uniwersum z pewnością się wyróżni, ale te potwory z innego wymiaru i telekinetyczne elemeledutki zwiastują paść najgorszego sortu.
1
M0RiARTY
@katedra bardziej niż z hellboyem kojarzy się to z kolejną badziewną adaptacją jakiejś powieści Kinga, w tym przypadku z jego najnowszym Instytutem.
M0RiARTY
@katedra bardziej niż z Hellboyem kojarzy się to z dowolną zła adaptacją jakiejś kolejnej powieści Kinga; w tym przypadku najbliżej chyba tu do Instytutu. Albo ze spin-offem badziewnej kontynuacji Lśnienia z magicznymi dzieciakami.
M0RiARTY
@M0RiARTY oho, filmweb sobie pogrywa ze mną i połyka komentarze, żeby potem wyświetlić dwa pod rząd - proszę wybaczyć tautologię, próbowałem odtworzyć z pamięci mniej więcej to samo.
1
katedra
@M0RiARTY Z obowiązkowym retro szlagierem na soundtracku i lokacjami przypominającymi, że lata 70,80 i 90 były najlepsze na świecie!
1
kponiszewski200296
Może warto było czekać te jeba.. dwa lata. Wygląda mega klimatycznie. Mam nadzieje że zwiastun nie zwodzi.
8
SuckMeFace
Mówcie co chcecie ale ja czekam .P.S myzyka Pink Floyd pasuje do tego zwiastuna jak za pierwszym razem
8
Samaranth
Fajnie że Anya Taylor-Joy będzie robić za badassa, poza tym zwiastun wygląda spoko i choć to dwuletnie odwlekanie nie napawa optymizmem to mój hype po sporym spadku znowu zaczyna rosnąć. Byle tylko nie było za dużo "mutantowego" CGI to będzie ok.
2
McGyverPL
Wygląda jak tani horror dla gimbazy.
2
oleksiey2000
Bardzo podoba mi sie ta porąbana wersja szkoły dla mutantów xawiera.
2
toyminator
Czyli wersja pierwsza, bardziej horror:) Super. Już się bałem że to ta wersja po zmianach. Więc może coś z tego będzie.
2
Bartes123_2
Jeżeli jest to pomysł Marvela/Disney na powiązanie X-Men z MCU to jest to jeden z najbardziej karkołomnych pomysłów jakie widziałem. I mam cholerną nadzieję że się uda. Temu filmowi należała się premiera jak mało któremu!!!
1
1
awik161
@KisielowskiMK oryginalnie film miał zostać zrobiony w konwencji horroru ale potem jak wiadomo mutanty przejął marvel a co za tym idzie disney dlatego na początku planowano zrobić film w kategorii pg-13 ale ostatecznie postanowiono trzymać się pierwotnego pomysłu
1
Cohonez
@KisielowskiMK nigdzie nie było powiedziane że to ma być Rka, zatem pewnie PG13
Cohonez
@awik161 masa horrorów jest w PG13 - jak śledzę produkcję tego filmu to jeszcze nigdzie nie widziałem Rki, zatem wątpię, żeby się na nią zdecydowano. To też nie jest wyznacznik jakości.
Sebslo577
Skoro odcięto wszystko co wiązało ich ze starymi mutantami, to jakim cudem oni nadal są "nowymi mutantami"?
Tiw
JAKA JEST ROZNICA MIEDZY MUTANTAMI, A SUPERBOHATERAMI?
MaXXi
Wygląda to naprawdę fajnie, czekam.
bartolomej008
To będzie część MCU czy autonomiczne dzieło?
Flinston1987
@bartolomej008 Część MCU, tym filmem oficjancie do MCU zostaną wprowadzeni mutanci.
SpaceCat
Co do reszty obsady się na razie nie wypowiem ,ale Anya Taylor-Joy jako Illyana Rasputin a.k.a Magik mi pasuje
genki_dama
czyli jak? związane to jest z x-menami czy po prostu autorska wariacja na ten temat? i czemu tam są same dzieciaki?
Flinston1987
@genki_dama Bo " New Mutants " w komixach to same dzieciaki, czasami warto byłoby zasięgnąć trochę wiedzy wcześniej przed napisaniem komentarza niż zadawać głupie pytania.
3
Cohonez
@genki_dama to też mutanci, tylko inna grupa. Mieli być pierwotnie częścią Foxowego uniwersum X-Men (i wprowadzać Mr Sinistera), ale Disney przejął studio i wszystkie odniesienia do tamtych filmów usunięto z nadzieją na potencjalne wcielenie do MCU.
genki_dama
@Flinston1987 spójrz. da sie normalnie odpowiedzieć? da się.
genki_dama
@Flinston1987 bo ktoś się chce coś dowiedzieć o produkcji, która może go interesuje to jest głupie pytanie? idź się pier.dolnij w łeb
2
maniakel
Efektownie klimatycznie, ale aktorzy nie chy
1
Kolanko22
Serial o superbohaterach?? Wreszcie coś nowego, nie mogę się doczekać !!
patryks83
No nie zapowiada się źle, a takie problemy były.
1
1
katedra
Festiwal tanich efektów specjalnych i typowych sztuczek z horrorów z finałem w postaci potworów z innego wymiaru. W porównaniu do głównej serii z pewnością jest jakiś, ale caman. To wygląda jak kolejna sieczka komiksowa z czasów, gdy o Avengersach świat mógł pomarzyć
2
streetbrother
@katedra wygląda świetnia, o Avengersach natomiast najlepiej jakby świat jak najszybciej zapomniał. Avengers przy tym odpada w przedpiegach ze swoimi tanimi efektami specjalnymi, typowymi sztuczkami i miałkim i śmiesznym finałem typu uśmierćmy każdego, no ale tak nie do końca, cofnijmy się w czasie i pokonajmy bossa. Na szczęście o tej sieczce powoli się zapomina.

programy Filmwebu