1917

(2019)
Zwiastun Nr 3 (polski) 1917(2019): Zwiastun nr 3 (polski)
Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię

komentarze 24

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
mateos8
Elegancko. Obrazem może nawiązać do "Zjawy" aczkolwiek aż tak to chyba nie.. Lubezki stworzył coś czego szybko nikt nie dogoni. Jedyny minus zwiastuna, to czyste pyski bohaterów - jak po wyjściu ze spa..
2
Karol55
"Great war And I cannot take more Great tour I keep on marching on I play the great score There will be no encore Great War The war to end all wars"
1
ratinello
Tommen z GoT idzie na wojnę, tego się po nim nie spodziewałem.
1
MARFI_3
Private Ryan, The Great War...??? Yes or not?
FilmowyDesu
to niezły władca pierścieni w czasach WW I
Aldo_Raine
Wygląda ckliwie, patetycznie i odtwórczo plus prawdopodobny brak tła politycznego (co wydaje się zrozumiałe przez wzgląd na poetykę, ale byłoby odświeżające w kontekście IW). Trzymam kciuk, żeby to był jeden z tych seansów po których to zwiastun okaże się rozczarowaniem.
thesimba
Haha myślałem że to o rewolucji 1917, a tu taki fail
SlimShady85
No wreszcie jakiś na prawdę dobry film na który mogę poczekać, przeszły mnie ciarki, do tego Mendes za kamerą. Jestem również ciekaw George MacKaya.
NajPux
Szeregowiec Ryan 2... niech ktoś to porówna do Czasu Apokalipsy, Plutonu itd.... Szkoda czasu
Danven
Trochę nie na temat, ale jak tak na to patrzę, to żałuję (coraz bardziej), że to nie Roger Deakins jest autorem zdjęć do nowej "Diuny". No, ale pożyjemy zobaczymy...
truvneeck
Mendes umie tylko w swoje smuty. Zawiódł mnie swoimi Bondami, teraz nie zapowiada się lepiej. Co z tego, że zdjęcia ładne. Będzie takie samo narzekanie jak na Dunkierkę Nolana. Mark my words.
toyminator
Hmm jednak miałem nadzieję, że to będzie coś duużo większego. Pokazanie brudu, bezsensowności tej wojny. A tak widzę że wszystko jest takie czyste ... No nie do końca mi się to podoba.
2
toyminator
W sumie w przyszłym roku,ma wyjść masa wojennych filmów.
JOANNA108
@toyminator A może masz listę, chętnie bym zanotowała ?
toyminator
@JOANNA108 https://www.argunners.com/new- war-movies-expected-to-be-rele ased-in-2020/
toyminator
@JOANNA108 Większość to pewnie dramaty, bez większej akcji. No i większość z małym budżetem.
JOANNA108
@toyminator To się dobrze składa, czasem taki film może miło zaskoczyć :)
katedra
Dreszczowiec w konwencji kina wojennego? I to od takich twórców? Bierem w ciemno!
Alex_Tyler
Mam nadzieję, że będą w walce maczugi, hełmy francuskie z zasłonami twarzy niczym w średniowieczu, hełmy angielskie z kolczuga tzw. perską brodą, Niemcy w stalowych napierśnikach Grabenpanzer. Tego brakuje i w żadnych filmie jeszcze nie widziałem, a było dość powszechne w okopowej walce II połowy wojny.
Kontraband
Z naszej polskiej historii, to moglibyśmy zrobić ze sto takich filmów (dobrych dodam), ale w sumie to obecnie nawet jeden taki nam nie wyszedł (dobry dodam)

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię