Zwiastun Nr 3 Jurassic World: Upadłe królestwo(2018): Zwiastun nr 3
Kiedy uśpiony wulkan budzi się do życia, Owen i Claire podejmują próbę ocalenia zagrożonych dinozaurów.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Raptosaur
Ten film, podobnie jak Zaginiony Świat: Jurassic Park z 1997, będzie niesłychanie dłuuuuugi, jak na nieco ponad dwugodzinny blockbuster. Tyle się będzie działo w rozmaitych lokacjach, że nawet jeśli pokazali dużo w dotychczasowych trailerach, wciąż mam problem z przewidzeniem o czym tak naprawdę będzie to film.
2
IndianaKingston
ten zwiastun streszcza cały film - dobrze, że go nie widziałem przed seansem...
Troj1988
Znowu będzie gadał z dinozaurami? :(
Zabor85
Ale to wygląda słabo. Chyba tym razem się nie nabiorę i po prostu nie zobaczę filmu.
PeteDeleu
W 1:31 widać szkielet dużego dinozaura na dnie jakiegoś zbiornika wodnego... domyślam się że to Indominus rex z pierwszego Jurassic World. Fajne nawiązanie :) Ciekawe tylko, po co tam badają głębiny, ale liczę, że mimo obejrzenia wszystkich trailerów nadal film zaskoczy kilka razy. :)
Cohonez
@PeteDeleu prawdopodobnie ta sekwencja ma miejsce zaraz po zakończeniu Jurassic World. Ekipa wg spekulacji ma za zadanie przejąć szczątki Indominusa, celem dalszych badań - ich efekt zresztą widzimy na ekranie (Indoraptor).
PeteDeleu
@Cohonez Myślałem że Henry Wu ma te "przepisy" na hybrydy... no ale pozostaje poczekać na premierę to się przekonamy co tam się podzieje, a widać że sporo po zwiastunach, co do których mam mieszane uczucia... Jednak czekam z nadzieją na dobry film!
Cohonez
@PeteDeleu no jak zestawiam to co wiem o filmie z tym co widzę w trailerach to mi się nic nie dodaje. Czekam na premierę :)

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię