Zwiastun Nr 3 Spider-Man: Daleko od domu(2019): Zwiastun nr 3
Peter Parker wyrusza na szkolne wakacje do Europy. Nie będzie mu dane odstawienie kostiumu Spider-mana na zbyt długo.

Pozostałe dla Spider-Man: Far From Home (2019)

komentarze 118

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Nevarius
Tom Holland kiedyś sypał spoilerami, a teraz ostrzega przed nimi. A ponoć w Marvelu nie ma czegoś takiego jak "rozwój postaci".
50
katedra
@Nevarius Złośliwi przywołają problem alkoholowy Starka, który rozwiązał się na przestrzeni jednego filmu, traumę Starka, związaną w pobycie w kosmosie, też rozwiązany na przestrzeni jednego filmu lub poświęcenie Groota, zniweczone przez jego powrót na przestrzeni kwadransa jednego filmu.
3
siper322
@Nevarius Nie wiem skąd te bzdury o braku rozwoju postaci. Cała oryginalna szóstka jest idealnym przykładem
3
P_r_e_d_a_t_o_r
@siper322 spuść z tonu, bo komentujesz każdego kto coś zlego napisze. Daje ci to coś?
3
1
P_r_e_d_a_t_o_r
@Borek_TV w niczym :) trzeba mieć swoje zdanie, ale też ogromny umiar na tym forum
Chrzano_97
Boje sie tylko żeby takie zabawy z multiverse się im nie odbiły czkawką :/ jak to mówią co za dużo to niezdrowo, bo jeśli sie okaże, że są równoległe wszechświaty to uśmiercanie niektórych bohaterów traci magię jeśli są gdzieś ich odpowiedniki imo
16
siper322
@Chrzano_97 Co nie znaczy, że będą z tego w taki sposob korzystać. Na pewno to koniec młodego Capa Evansa i Tony'ego RDJ w MCU.
2
Maydo
@Chrzano_97 To co zostało przedstawione w Engame to już jest zabawa z wszechświatami równoległymi, chociaż nie zostało to powiedziane wprost.
4
filmowy47
@Chrzano_97 jestem na 90% przekonany, że Mysterio kłamie, przecież on od zawsze jest kojarzony z jakimiś oszustwami.
9
Chrzano_97
@filmowy47 być może, aczkolwiek wątpię żeby Nick dał sie w takie coś wrobić :D
Kolbe
@Chrzano_97 Człowieku Tony Stark wymyślił na szybkiego wehikuł czasu i zepsuł Infinity War.
2
galagaguy
@Chrzano_97 Mysterio kłamie, nie jest z innej rzeczywistości rób screena
1
Kalbi84
@filmowy47 Być może kłamie, co nie znaczy, że Multiverse nie istnieje. Sama Ancient One go potwierdza w Dr Strange'u.
2
mejki
No niestety ale filmy sci-fi + zabawa z czasem nigdy nie wychodzi dobrze. Tego typu zabiegi nadają się do luźnych produkcji typu Powrót do Przeszłości, gdzie film ma być rozrywką, komedią. Zarówno Flash na tym ucierpiał jak i teraz cały Marvel. Z fajnych, widowiskowych dzieł robi się naukowy, nielogiczny bełkot na potrzeby produkcji. Czy ktokolwiek zrozumiał te pierdoły na temat kwantu w Endgame? Nie, bo nic takiego nie istnieje, nikt tego nie zrozumie. Jest to poruszone na szybko żeby tylko mieć pretekst jak rozwiązać problem w filmie, a widz szybko zapomina, że jest to bez sensu i skupia się na reszcie. Czyli generalnie zamiast utrzymywać widzów w smutku, że postacie nie żyją, będzie mindf*k, że jest 10000 innych linii czasowych w których wszyscy żyją. No cóż, za bardzo byłem nahypowany. Infinity War pozostaje najlepszą częścią serii, aż ciary przechodzą na samą myśl :)
14
Zen_Otaku
@mejki jeśli czegoś w filmie nie zrozumiałeś to obejrzyj go jeszcze raz a potem jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz aż w końcu zrozumiesz, bo w filmie jest wszystko prosto wytłumaczone, i to nawet dwa razy XD
1
mejki
@Zen_Otaku podróże w czasie dzięki kwantowi? Super. To wytłumaczysz mi to, skoro takie coś nie istnieje a wyjaśnienie pojęcia zostało wymyślone na rzecz filmu? :-)
Zen_Otaku
@mejki piszesz o maindf*ku bo jest 100000 innych linii czasowych, w filmie jest wyjaśnione czemu tyle ich jest i jak powstają, nie wiem więc czemu sie nad tym zastanawiasz, a co do quantum realm to musimy to przyjąć takie jakie jest i sie nad tym nie zastanawiać za dużo bo zostało to wymyślone na potrzeby tego uniwersum czyli jest to samo zastosowanie jak w każdym innym filmie które przedstawia nam swoją rzeczywistość. Równie dobrze możesz na każdej scenie z Capem zastanawiać sie czemu tarcza do niego wraca, przecież sam Peter w Civil War przyznał że to przeczy fizyce ¯\_(ツ)_/¯ tak działa to uniwersum
1
uebzon
@mejki haha filmy o superbohaterach, kosmicznych bytach, czarodziejach, a ty masz problem z wymiarem kwantowym? XD
2
descolada
@mejki Takie sprostowanie: "sci" to skrót od słowa "science" "nauka". Czyli mówimy o fikcji naukowej, czyli takiej która musi mieć jakieś sensowne podstawy naukowe. Co jak co, ale filmy superbohaterskie takich podstaw nie mają i mieć nigdy nie będą. Sorry, ale supermoce kłócą się z podstawami fizyki. Nie można ich zaliczać do gatunku sci-fi, tak samo jak nie można do tego gatunku zaliczać filmów inspirowanych mitologią.
pasza_dem
@mejki dla mnie wszystko było wystarczająco jasne i czytelne, już za pierwszym razem gdy obejrzałem Endgame. Cała fabuła jest dosyć logiczna i w miarę stroni od naukowego bełkotu. Nie po raz pierwszy ta teoria pojawia się w popkulturze, w Dragon ball Z podróże w czasie działały dokładnie w taki sam sposób by uniknąć wszystkich paradoksów, równoległe wszechświaty też nie są czymś nienormalnym i nauka nie odrzuca możliwości ich istnienia. Mechanika kwantowa zakłada również że istnieje możliwość podróży w czasie cząsteczek o wielkości fotonu, a od tego jest właśnie technologia Ant-mana.
4
siper322
@mejki Ale to nie wina filmu, że byłeś za głupi by zrozumieć kompletne podstawy
hulk008
Czyli wychodzi na to, że mamy MCM - Marvel Cinematic Multiverse
8
mitus007
Szykuję się koniec i zarazem początek, chylę czoła...
10
Siwszu69
Bitch please! Nicka nigdy za wiele! :)
10
kubix28
Jest Happy! :-D A myślałem,że kończy z MCU po Endgame. A zwiastun ok, Homecoming bylo spoko, ciekawi mnie,co wymyślą z tym Multiverse
6
buterfly
@kubix28 Cóż mnie niestety Homecoming mocno rozczarował ):
3
Rincewind85
Spiderman far from home trailer - Hell Yeeeeah. X-men przypalony kurczak trailer - wake me up when it's over.
3
laraniecroft
@Rincewind85 Przypalony kurczak XDDD made my day XD a ja wymyśliłam tylko Mroczna Sansa XD
3
robert_1334
No to tym filmie spider man będzie walczyć z skutkami pstryknięć,
3
Kalbi84
"Bitch please, you've been to space" wygrało ten zwiastun.
2
Pinokio1983
Jak nie Tony Stark, to Nick Fury. Czy Spider-Man nie może być sam w filmie?
3
Foungostiz
@buterfly Ponieważ to kolejny film z marvelowego uniwersum, w którym pojawiają się inne postaci. Solowe filmy o spider-manie skończyły się na "niesamowitości"
1
buterfly
@Foungostiz Dzięki za wyjaśnienie :) - Szkoda tylko że Tony Stark były tylko dodatkiem ):
1
oleksiey2000
Zapowiada się wyśmienicie a scena z rozłączeniem telefonu od Nicka Fury'ego złoto
1
KrzysztofGrzywacz
WITAM CZY MOSZNA OGLADAC CALE FILMY I SERIALE
tomwoj777
Zwiastun nr 3. Akurat byłem w Libercu gdy były rozrzucone na rynku różne akcesoria, scenografia do filmu, i kręcili kolejną scenę. Tutaj w tym zwiastunie to widać jak Spider-man biegnie po fasadzie budynku ratusza 2: 28, a raczej to jest kolejny komputerowy trik.
cargante
Jak bardzo mi szkoda kiedy aktor pokroju Gylenhalla gra w takich badziewiach :(
forek23
2:06 "Saving the world requires sacrifices. Sometimes people die", poważnie? I wykładać to komuś kto ma za sobą wydarzenia z Infinity War i Endgame? No bez jaj. Kto dialogi pisał?
alicja2778
@forek23 On nic nie wykładał. Pewnie chciał go pocieszyć po śmierci Tony'ego. Pewnie mówił coś w stylu "jeśli chcesz być prawdziwym superbohaterem, musisz pogodzić się z tym, że takie rzeczy się zdarzają"
1
suchy2808
Nie, tylko nie multiwersum - o ile w komiksach to jeszcze jakoś gra, to z filmów zrobi sieczkę. Swoją drogą ciekawe kto będzie grał spidermana noir - nie bezcelowo ucięli to na pokazaniu twarzy - kolejny przybysz z innej ziemi ;/
1
siper322
@suchy2808 To nie jest żaden Spider-Man Noir typie, tylko Peter w stroju od Fury'ego.
3
suchy2808
@siper322 TYPIE, pisałem noir ze względu na ewidentne podobieństwo i brak konieczności na rozpisywanie się TYPIE. Co do Petera, to już nie raz marvel ucinał się przed pokazywaniem twarzy itp. gdzie okazywało się później zmodyfikowaną lub inną postacią. Ale każdy kto to czyta TYPIE wie, że to tylko spekulacje gdzie wszystko wyjaśni się przy premierze TYPIE.
2
siper322
@suchy2808 Nie udawaj debila, Tom Holland latał w tym kostiumie na planie w Pradze. Nie wiem jak można go w ogóle pomylić z Noir, poza czarnym kolorem wszystko wygląda zupełnie ianczej
suchy2808
@FireJach Nie wróżbita tylko spekulant :) Co można więcej zrobić przy obejrzeniu krótkiego zwiastuna? :P @siper322 Nie muszę udawać Twojej osoby - nie śledziłem każdego zdjęcia z planu, a oceniam sam zwiastun. Naprawdę tak masz nudne życie, że przyczepiasz się określenia NOIR? Są spore podobieństwa (tylko nie mów, że czepiasz się o np. brak płaszcza), ale nie ma sensu się z Tobą sprzeczać, bo to strata czasu. Nic, że w marvelu miała redesign znanych strojów czy delikatne puszczanie oczka w tym kierunku, ale co tam :) A teraz sprawię, że Ci żyłka pęknie NOIR, NOIR, NOIR, NOIR, NOIR...
1
deadstroke
Jak tu nie kochać Marvela. Jego poniekąd mentora padł, ale heheszki muszą być. Beka.
4
Szczery997
@deadstroke Szczerze dlatego nasze dzieciaki to kupuja i ciagna nas churtowo do kina !:)
Mateyey
@deadstroke W zasadzie to każdy na swój sposób przeżywa stratę bliskiej osoby. No ale to Marvel, więc Spider-Man nie ma prawa heheszkować. C:
1
Szczery997
@deadstroke Szczerze u mnie tak wlasnie jest, a omijalbym szerokim lukiem te wszystkie adaptacje !:)
1
deadstroke
@Mateyey Ale czasem mi to przeszkadza. Gość walczyl z kimś kto wymazał pół Wszechświata ale w sumie ich przywrócono i srać na Starka.
1
Mateyey
@deadstroke Tu nie chodzi o sranie na kogokolwiek. Są ludzie którzy po stracie bliskiej osoby nie potrafią normalnie funkcjonować. Są też ludzie którzy właśnie humorem starają uporać się ze stratą. Każdy jest inny, ostatnią rzeczą jaką powinniśmy się interesować to kto jak przeżywa stratę. Pozdrawiam :)
2
descolada
@deadstroke Zwiastun ma zachęcić ludzi do pójścia do kina, więc musi być zabawny. Na żałobie po Tonym toto nie pojedzie za daleko. A kilka scen ze smutnym Peterem Parkerem było w tym zwiastunie, więc nie przesadzajmy z narzekaniem. Mają teraz dużo czasu na opłakiwanie Tonyego w następnej fazie.
1
pasza_dem
@deadstroke myślę że Peter Parker sobie bez problemu poradzi ze stratą Iron Mana jest to raczej zahartowany dzieciak, to mu starzy umrą, to wójek Ben, to pan Tony...
3
SuckMeFace
W końcu koniec spekulacji i teorii,że film dzieje się przed IW co do zwiastunu będzie to super zakończenie trzeciej fazy
6
Avatar1969
Filmy spis treści 1.1 Faza I 1.1.1 Halk ( 2003 ) 1.1.2 Iron Man (2008) 1.1.3 Incredible Hulk (2008) 1.1.4 Iron Man 2 (2010) 1.1.5 Thor (2011) 1.1.6 Captain America: Pierwsze starcie (2011) 1.1.7 Avengers (2012) 1.2 Faza II 1.2.1 Iron Man 3 (2013) 1.2.2 Thor: Mroczny świat (2013) 1.2.3 Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (2014) 1.2.4 Strażnicy Galaktyki (2014) 1.2.5 Avengers: Czas Ultrona (2015) 1.2.6 Ant-Man (2015) 1.3 Faza III 1.3.1 Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016) 1.3.2 Doktor Strange (2016) 1.3.3 Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017) 1.3.4 Spider-Man: Homecoming (2017) - 1.3.5 Thor: Ragnarok (2017) 1.3.6 Czarna Pantera (2018) 1.3.7 Avengers: Wojna bez granic (2018) 1.3.8 Ant-Man i Osa (2018) 1.3.9 Kapitan Marvel (2019) - 1.3.10 Avengers: Koniec gry (2019) - 1.3.11 Spider-Man: Daleko od domu (2019) -
Magic492
Czyli "Endgame" mimo wszystko nie jestem zamknięciem całej historii mścicieli...
Szczery997
Szczerze : Kolorowo wesolo i prosto pod 12 latkow!:) - moje dzieciaki beda zadowolane !:)
3
pasza_dem
@Szczery997 Moja córka też będzie zadowolona, a ja będę się jarał bardziej niż wszystkie dzieciaki w kinie razem wzięte:)
4
buterfly
@pasza_dem Ja z tym jaraniem się wstrzymam, większość jarało już Homecoming mnie niestety tylko rozczarowało ):
2
siper322
Trailer świetny, dużo akcji, zobaczymy Petera w aż 4 różnych strojach, Mysterio wprowadza multiversum (i przy okazji na końcu pójdzie twist, że jednak nie jest dobry), uhonorowanie Spider-Mana. Jaram się chyba równie mocno jak na Endgamr
7
michalmsos
@siper322 prośba - wyjaśnisz mi trochę o co chodzi z Mysterio i multiverse? Nie jestem akurat w temacie tej postaci :/
siper322
Za bardzo nie ma co tu wyjaśniać, bo w komiksach nie było takiej koncepcji. Mysterio był zawsze normalnym villianem Spider-Mana, używającym iluzji. Tutaj Marvel Studios poszło w nową koncepcję używania postaci z innych wymiarów
1
siper322
@michalmsos Więc wszyscy dowiemy się o co dokładnie chodzi dopiero w kinie, no chyba, że Sony wypuści 3 trailer, w którym rozwiną ten temat
Szczery997
@siper322 Szczerze ciesze sie ze sie jarasz tak samo moje dzieciaki, a wiele lat nie maja !:)
Fearless_HYJ
@Szczery997 Heheehe, ale z Ciebie śmieszek heheszek. Dużo tego jeszcze masz, o swoich pociechach? Nie wiem, przeszukać cały temat? Fajnie, że cieszysz się ich szczęściem, ale przy okazji mógłbyś nie być wrednym ch*jkiem.
7
Orion7pl
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fearless_HYJ
@Orion7pl Ah, my bad. Myślałem, że nigdy nie nabiorę się na obvious trolla :/ thx za info
1
Szczery997
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
descolada
@Szczery997 A ile lat mają Twoje dzieci, jeśli to nie tajemnica?
descolada
@Siwszu69 ;-) Ściemniać też trzeba umieć... niech trenuje
Szczery997
@descolada Szczerze wystarczajaco by jarac sie beztrosko tymi naiwnymi bajeczkami!:!);)
Vitcher
@Szczery997 żałosna próba dowartościowania się, trenuj dalej.
gazis
po kiepskim Endgame teraz widzę będzie na poziomie serialu Arrow :)
6
2head
Akurat pierwsze dwa sezony były wybitne a całokształt serialu oceniany jest bardzo dobrze poza słabym sezonem czwartym także rzeczywiście poziom zachowany
1
siper322
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szczery997
@siper322 szczerze to i to jest przereklamowane i pod malolatow !:);)
Szczery997
@gazis szczerze obie marki siebie warte i max przereklamowane ale co zrobisz jak seoja widownie maja!;)
killer83_2
@2head Wybitne...Może dla kogoś kto oglądał kiedyś Drużynę A, zapadł w śpiączkę obudził po trzydziestu latach i pierwsze co zrobił to obejrzał Arrow. Choć i to jest wątpliwe, bo w miarę rozgarnięty widz szanujący swoją inteligencję określiłby ten serial antonimem słowa wybitne i synonimem synonimem krowiego placka.
1
katedra
Czyli wracamy do starej śpiewki. Nikt nie pomoże Spidermanowi, bo przecież wszyscy mają wolne po Thanosie, Parker ledwo sobie będzie radził z podrzędnymi przeciwnikami, mimo iż był w kosmosie, stawiał czoła tytanowi i ma strój, który zastępuje połowę armii USA. No i najzabawniejsza kwestia: Na wytrzebioną w Endgame Ziemię nikt przez pięć lat nie zrobił najazdu, mimo iż kilka filmów wcześniej kosmici przylatywali niemal co tydzień i trzeba było ich powstrzymywać, nie mówiąc już o podrzędnych złolach. A w tle rozpierdziel w stereotypowej Europie, gdzie na każdym ujęciu jest jakiś zabytek. Wszystko, co dobre, MCU ma już za sobą.
16
siper322
@katedra No nie wiem geniuszu, może nikt Ziemi nie najeżdżał, bo po co miałby ktokolwiek to robić? W czym niby Ziemia po snapie jest atrakcyjna? Od tak dla sportu? Wcześniej jedynym powodem był Tesseract. Elementals to nie są tacy znowu przeciętni przeciwnicy, zwłaszcza, że Peter wciąż nie jest doświadczony, poza Vulturem walczył tylko z Thanosem i to w grupie, to nie to samo co walka w pojedynkę, planowanie strategii, szukanie słabych punktów przeciwnika itp. Nikt Peterowi nie pomoże, bo : Professor Hulk jest bez ręki, Hawkeye na emeryturze, Thor daleko w kosmosie tak samo jak Captain Marvel. Brak obecności innych superbohaterów jest sensownie uargumentowany, zresztą to chyba lepiej, że dają się wykazać Spider-Manowi w jego solowym filmie zamiast robić z niego dziecko potrzebujące niańki? Żebyś ty chociaż cos z sensem napisał, a tak to biadolisz jak stary dziad jakie to MCU słabe będzie po Endgame. I tak pod każdym newsem, zwiastunem itp. Rzygać się, zmień płytę
12
siper322
@katedra Zwłaszcza, że snap dotknął kazdego we wszechświecie i każdy miał raczej lepsze rzeczy do roboty (albo zwyczajnie wyparowal) niż najeżdżać z nudów nic nieznaczącą planetę
6
katedra
@siper322 Może dlatego, że połowa populacji została na niej wymazana z istnienia, a superbohaterowie stanowiący tarczę i jedyną ochronę rozbici? Ziemię można: zniszczyć, terraformować w nową planetę, zająć i traktować jako kolonię, zaorać i założyć na niej plantację międzygalaktycznycznej marihuany itd. Opcji jest wiele, o czym między innymi traktują komiksy i filmy saj faj tworzone od początku trwania wybranych mediów. Nabył doświadczenia podróżując w kosmos, przeżywając śmierć mentora i swoją własną, tocząc bój z najpotężniejszą istotą w uniwersum. Nigdzie nie jest powiedziane, że Hulk stracił rękę na zawsze, tak samo, że Hawkeye odszedł na emeryturę, a Kapitan Marvel/Thor nie może przybyć na ziemię. Co więcej, co z Wandą, War Machine, Ant-Manem, Dr Strangem, Czarną Panterą i pierdyliardem postaci, które widzieliśmy w finale Endgame. Nikt poza Furym nie dostrzega zagrożenia w Europie? Aż tak Ameryka o nas zapomniała? Nie jest, tak jak sensownie nie był uargumentowany ether oddany w ręce Kolekcjonera oraz chociażby fakt, że Iron Manowi w 3 też nikt nie pomógł. Od początku trwania dziur w MCU jest od przysłowiowej cholery i nic się nie zmienia. Zwłaszcza w produkcjach o tak małej wartości. Sory, po wielkim finale Spiderman ani nie dołoży należycie do pieca, ani nie wykreuje niczego, co nie widziałby świat od premiery pierwszego Batmana
2
katedra
@siper322 Dobre wytłumaczenie "każdy miał coś lepszego do roboty", takie filmowe. Masz łeb do tworzenia historii. Przyuważ sobie ten talent!
3
deadstroke
@katedra Pewnie kosmici zaatakowali inny kraj niż USA, dlatego o tym nie wspominaja.
katedra
@deadstroke Np. Chiny, gdzie Człowiek Ryż razem z Kapitanem Rybą i Kobietą Kogutem bronią Muru Chińskiego, w którym kamieniem węgielnym jest potężny artefakt nazywany Nie-Potrzosaj-Mno'm
2
deadstroke
@katedra Nie no Chiny musieliby pokazać, żeby zarobić 5 miliardów ekstra. Ja bym obstawiał Mongolię.
siper322
@katedra Thor The Dark World, Captain America The Winter Soldier, mówi Ci to cos, ekspercie? Każdy robił wtedy co innego
siper322
@katedra A jak z kolei by namiętnie korzystali z innych postaci to byś znowu zrzędził, że po co ich tyle w czyimś solowym filmie. Na cholerę Ci wielkie crossovery w każdym pojedynczym filmie to nie wiem.
1
katedra
@siper322 Nigdy nie było powiedziane, że filmy dzieją się jednocześnie. Co więcej, nie uwzględniają one nieobecności pozostałych Avengers m.in. Hawkeya
katedra
@siper322 Nie potrzebuję wielkich wspólnych akcji, wystarczą takie, jak zaproponowano w Thorze 3, który właśnie przez to jest jednym z lepszych filmów MCU. Cenię sobie realizm w budowaniu świata przedstawionego, zwłaszcza jeżeli masz w nim tylu bohaterów i to z taakimi mocami. Gdyby to była animacja to jeszcze bym to łyknął, bo pewnie wykpiliby się w slapstickowy sposób. W filmach aktorskich tak to niestety nie działa.
Lightening
@katedra Na 22 filmy marvela były 3 inwazje. Avengers I , Thor dark world i infinity war. Gdzie tu masz co tydzień? Już pomijając fakt, że wszystkie 3 były związane z kamieniami nieskończoności.
4
katedra
@Lightening W Thorze na Ziemi pojawili się Asgardczycy, w Avengers Chitauri, Thorze 2 Mroczne Elfy, Strażnikach galaktyki 2 tj. w przeszłości wielka anomalia, w Kapitan Marvel szeroko pojmowani kosmici (zieloni i niebiescy). Ziemia wcale nie musi być miejsce przechowywania Kamieni, czytaj powyżej, w jakich przypadkach może równie oberwać i dlaczego. Sory, 5 lat w filmowym świecie to naprawdę sporo jak na bezruch, zwłaszcza w świecie, w którym postaci dosłownie wychodzą z kolorowych kółek nazywanych innymi wymiarami.
uebzon
@katedra bo we wszechświecie też połowa zniknęła i może nie każdy miał ochotę robić podboje akurat wtedy? Poza tym w filmie jest wyraźnie pokazane, że ekipa pozostała przy życiu też cały czas działa. Oglądaliśmy to samo?
2
katedra
@uebzon A może nie? Chyba jednak każdy z nas dopowiedział sobie co innego poza kadrem
katedra
@FireJach Wybacz, że mam wymagania co do czegoś, co lubię
Vitcher
@katedra uebzon dobrze napisał, przecież cały czas byli na straży. Swoja drogą, jak twój sąsiad wychodzi z domu to tez mu wbijasz na posesję "bo możesz, bo nie ma obrońcy"? Kosmici mieli swoje problemy, mieli swoje planety do ogarnięcia, po co im ziemia?
grubens997
Ale paskudne, niepotrzebnie go przywrócili do życia
6

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię