BoJack Horseman

(2014-2020)
Zwiastun Nr 4 (sezon 6, polski) BoJack Horseman(2014): Zwiastun nr 4 (sezon 6, polski)
BoJack Horseman, koń-aktor znany z emitowanego w latach 90. sitcomu, próbuje ratować swoją karierę w brutalnym świecie gwiazd i celebrytów.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
daxfive
Serial arcydzieło - świetna oprawa audiowizualna oraz genialny bohater(z którym w mniejszym bądź większym stopniu utożsamiać się może każdy). Czekam z niecierpliwością na finałowe odcinki.
6
Alniro
Wypowiedźcie się w końcu o zalewie fejk kont i podbijaniu ocen pod filmem "Jak zostałem gangsterem", ten portal przez tak poważne przekręty traci autentyczność.
1
isobel
teraz to mam doła :< nie wyobrażam sobie życia bez BoJacka. ciężko pogodzić mi się z faktem, że to już koniec. do tej pory pamiętam jak zaczynałam oglądać BoJacka z przekonaniem że to będzie coś równie żenującego jak Rick i Morty a ostateczne ku mojego ogromnego zdziwieniu BoJack Horseman okazał się serialem mojego życia. nie znam żadnego innego serialu który jest tylko lepszy i lepszy z sezonu na sezon; który jest niesamowicie cholernie przezabawny jak i również dojrzały, inteligentny i dołujący. moim zdaniem to jest jedyny serial który w punkt porusza tematykę mental health/mental illness. najlepszy serial Netflixa jaki kiedykolwiek powstał, amen. na moje nieszczęście, premiera mniej więcej zbiega się u mnie z sesją... :,//
14
dawid265
@isobel i te jego siwe włosy, ich widok( ze względu na to jak mocno przywiązałem się do postaci i jak bardzo pragnę, jednocześnie bojąc się zakończenia ) bardziej mnie dołuje niż Inflacja w Polsce, czy wciaz za niska ilość osob lgbt w filmach o serialach:)
dawid265
@isobel ale ze Rick i morty żenujacym serialem? Możesz bapisac co według Ciebje jest w nim żenujące ?
1
PiterusAzarathus
@isobel nie to, że krytykuję Twoją opinię, bo jest bardzo ok, ale tak mi się nasunęło na myśl, czy oglądałaś serial Sześć stóp pod ziemią od HBO? Dla mnie to był serial życia i najlepszy dramat w serialach jaki widziałem. Też lepszy z sezonu na sezon, inteligentny, dołujący, innym razem zabawny, rozkminiający życie i śmierć, serio, jest w tym serialu poruszony chyba każdy aspekt życia, przez to, że pojawiało się dużo pobocznych bohaterów. Oglądałem już 3 razy i wracam do niego co 5 lat, żeby przypomnieć sobie jak doskonały jest i jak kosmiczną podróżą jest życie. A końcówka serialu to jest doskonała doskonałość, w życiu się tak nie wzruszyłem oglądając kino. Jeśli nie oglądałaś, to polecam. :)
2
isobel
@PiterusAzarathus zaczęłam oglądać "Six Feet Under" kilka lat temu, ale musiałam go porzucić z tego względu że miałam wtedy za dużo na głowie a później tak się złożyło, że już do niego nie wróciłam czego żałuję. aczkolwiek właśnie cały czas mam go na liście seriali do kontynuowania i nadrobienia. na pewno w najbliższym czasie postaram się w końcu wrócić do tego serialu :) i zawsze gdy pojawia się temat najlepszych finałów w historii seriali najczęściej właśnie jest wymieniane "Six Feet Under", obok "The Office".
1
isobel
@dawid265 humor, ogółem poziom serialu jest niesamowicie żenujący. dla mnie jeden z najbardziej przereklamowanych seriali ever.
2
PiterusAzarathus
@isobel gorąco polecam, piękną rzecz stworzył Alan Ball, transgresyjny serial jak to nazywam. ;)

programy Filmwebu