Graliśmy w "Marvel's Spider-Man"

Marcin Dąbkowski i Michał Walkiewicz rozmawiają o najnowszej produkcji Insomniac Games.

Powiązane

+1

Rozwiń powiązane wideo

Zwiń powiązane wideo

komentarze 22

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
crystalviper
Infamous robiło Sucker Punch panowie.
22
Fass_
@crystalviper wyszedł poziom wielkich filmwebowych znawcuff XD Mnie rozwalił fragment narzekania na side questy. To co, po to dają otwarty świat, żeby się tam nic nie działo i były tylko misje fabularne XD?
10
RevolverOcelotFilmweb
@Fass_ Narzekają na to, że zadania poboczne często będą sprowadzać się do poziomu udaremniania takich samych przestępstw itp. Ja się trochę martwię o znajdźki, bo jeśli ktoś pamięta sekrety w Sunset Overdrive, czyli kilkadziesiąt par butów albo porozrzucany papier toaletowy , to może się obawiać jak to będzie wyglądało w Spider-Manie.
2
Fass_
@RevolverOcelotFilmweb sęk w tym, że nikt nie każe Ci tego zbierać, znajdźki to robota dla hardkorowców wbijających platynę (czyli coś, co nie interesuje jakieś 99% graczy) :D
RevolverOcelotFilmweb
@Fass_ Ale fajniej jest, kiedy znajdźki są czymś ciekawym i nie jest ich aż tak dużo. Horizon pokazał jak zrobić dobre znajdźki.
2
crystalviper
@Fass_ Te ich narzekanie na opcjonalne znajdźki śmierdzi mi tu trophy whore, w końcu przedłuża to czas 'platynowania' :)
katedra
@crystalviper Szczerze? Chyba najmniej ważna i interesująca wiadomość z całego materiału.
1
FW_NEW_ORDER
@Fass_ "wyszedł poziom wielkich filmwebowych znawcuff XD" Nic nowego po ostatnim salonie gier to już w ich przypadku nic mnie nie zdziwi.
1
stach1255
Lata mijają, a ludzie dalej mylą Insomniac z Sucker Punch.
6
lukas_172
@stach1255 heh ciekawe w takim razie kto wg. nich robi teraz ghosts of tsushima :D ja mam nadzieje, ze fabula bedzie spoko i ze nie bedzie zmuszania gracza do robienia pobocznych misji.
2
RevolverOcelotFilmweb
@lukas_172 W zeszłym roku w odcinku Salonu Gier dotyczącym PGW, Dąbek powiedział, że nie czeka na Ghost of Tsushima, bo tworzy to Sucker Punch, czyli twórcy inFamous i chyba przy tamtej serii powinni pozostać. :)
floster79
pięknie to wygląda, czekam jak najbardziej :)
2
Whatever_really
Mam problem z tym jak wygląda walka na tych wszystkich pokazowych filmach.Te uppercut'y wywalające wrogów na trzy metry w górę i wiszenie w powietrzu kilka sekund z przeciwnikiem, podczas gdy walimy w niego kulkami z sieci, a potem jeszcze trzy obroty na webowej karuzeli zanim koleś wyląduje na glebie. Czy Nowy Jork z gry ma jakieś problemy z grawitacją? Wygląda to dziwnie nierealistycznie.
1
batgniewko
@Whatever_really chyba taki był zamysł. Widać że robią wszystko, by nie porównywano ich do dzieł studia Rocksteady, gdzie postawiono na brudny, mroczny realizm. Tu ma być kampowo, luźno i trochę bardziej komiksowo.
slimshady_353
RAJD WIELKIEJ PYTY mnie zozjebał ;-))))
rvnrvn1010
Ta gra będzie gorsza od Batmanów (od Rocksteady)
mordarg
Co tu dużo mówić . Mamy grę ze Spider-manem taką jak Batmany od Rocksteady :D Świeeetnie :D
michul1987
Wygląda ładnie, ale gameplayowo jak coś co znudzi mnie po godzinie
1
JDna100procent
Gra wygląda świetnie. W końcu SpiderMana robi ktoś kto się zna na grach, nie to co poprzednie części, tez były fajne, ale tutaj będzie w końcu mocny odpowiednik Batmana od Rocksteady.
Filmowy_odkrywca_9
Kurcze zagrałbym. Szkoda, że w dniu premiery będzie kosztować 60€ :/
genki_dama
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zwiastuny