Graliśmy w Borderlands 3!

Gruby Nerd poleciał do Los Angeles, aby zagrać w nową produkcję Gearbox Software i 2K Games.

Powiązane materiały

komentarze 8

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
PoppinTom
Jakbyś kochał serię to wspomniałbyś o Tales from the Borderlands.
5
noveen91
@PoppinTom też liczłam na wzmiankę, zwłaszcza skoro Rhys pojawia się w nowym Bordku
1
PoppinTom
@noveen91 Dokładnie tak, ponadto ta gra oddaje filozofię, specyficzny humor etc. lepiej niż większość "podstawowych" gier czy DLC z tego uniwersum.
1
Piramidoglowy
@PoppinTom On tylko walić z gnata umie. Dialogi i fabuła to ponad jego siły.
PoppinTom
@Piramidoglowy Nie określiłbym tego tak dosadnie ale coś jest w guście Pana Marcina takiego??? ..prostego i infantylnego. Wynika to głównie z braku ogarnięcia tematu i rzetelności. Jesteś prezenterem to musisz nosić maskę, dosłownie i w przenośni.
noveen91
czekałam na tą relację :D zazdroszczę i też chcę maskę! ^^
Rea_Per
@Grifter Claptrap nie lubi tego bo mówi innym głosem :P
Grifter
@Rea_Per Wiem i boleję nad tym. Swoją drogą, to co robi Pitchford porównuje się ostatnio do działań Handsome Jacka. Nawet żartuje się, że byłby on lepszym CEO niż Randy.
Rea_Per
@Grifter Zdecydowanie lepszym ;) Randy wie, że fani czekają na 3, dlatego sobie na dużo pozwala. No i mówi, żeby przeciwnicy decyzji by gra była explusivem Epica przez pół roku się wypchali. Podobną strategię obrał Electronic przy Bf 5, a potem się dziwili, że gra się nie sprzedała.
Grifter
@Rea_Per 7 milionów to świetna sprzedaż, ale EA zakłada sobie tak bezsensowne i horrendalne progi sprzedażowe, że później smutny pan piergoli głupoty, że są rozczarowani. Przypomina mi się sytuacja z 'Tomb Raiderem' z 2013 roku, gdzie włodarze SE pisali, że sprzedaż jest niezadowalająca, mimo iż była najlepsza w serii. A to, że Epic zgarnia premiery to czysty biznes - przecież gra nie będzie ani lepsza, ani gorsza. Co za różnica, gdzie będzie można ją kupić?

zwiastuny