Wołyń

(2016)

Klip "Wołyń" - reakcje par polsko-ukraińskich Wołyń(2016): klip "Wołyń" - reakcje par polsko-ukraińskich


Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

programy Filmwebu

komentarze 11

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Pawel_G_
Szkoda, że do dziś Ukraińcy stawiają pomniki Banderze, Szuchewyczowi i reszcie rezunów.
8
AssEater
@Pawel_G_ kto jest Pana zdaniem bardziej męski - Ryszard Petru czy Anna Grodzka
GLUTEK92
Obejrzeliście to mówcie innym ukraińcom niby nieświadomym,że taka rzecz miała miejsce opierając to na rzetelnych źródłach nie do podważenia..wtedy będzie możliwe przy należytym okazaniu skruchy,weryfikacji kultu Bandery i jego wspólników nawiązanie do polepszenia wzajemnych relacji.Czasu nie cofniemy,trzeba umieć wyciągać wnioski dbając o to aby ofiary zostały należycie upamiętnione w świadomości obu narodów,żeby dokonano ekshumacji zwłok gdzie do tej pory leżą niewinni ludzie w dołach czyli masowych mogiłach.To tak po krótko,bo można pisać o tym długie wypowiedzi.
1
TomexW
Bardzo dobra myśl z tymi mieszanymi parami tutaj, bo w końcu ten film te będzie mówił o miłości w czasach wojny i pożogi.
mywonderland_alice
Fajny, ciepły pomysł na klip... Bo mnie zwiastun trochę przygniótł.
mordachamordasinski
Ludzie zadają pytania udając, że nie znają na nie odpowiedzi, lub szukając ich po omacku. Jak mogło dojść do czegoś takiego? Odpowiedź jest jedna: tylko i wyłącznie z propagandy nienawiści dzisiejszych bohaterów Ukrainy OUN Bandery. Nie szukajmy powodów, bo ich nie było. Był "Nacjonalizm" Doncowa - studium bestialstwa i satanizmu. I był Dekalog Ounowca - namowa do ludobójstwa.
kingjulianPL
Jeszcze równo 1 tydzień- nie mogę się doczekać!
luki3720
@kingjulianPL Za tydzień to mi się dopiero ten klip załaduje w tym playerze...
2
jaroslaus
chachły zamordowały moją rodzinę na Wołyniu, a dziś ja mieszkam pod Wrocławiem - jak ta polska pindzia z 1 m 33 s. śmie twierdzić, że "ludzie zaczęli SIĘ nienawidzić". Rozumiem, że kilkumiesięczne niemowlęta nienawidziły chachłów? To po to idiotko idziesz do kina, aby z niego nic nie wynieść? Co za ludzie.
2
jaroslaus
ty ukraińska pindzia z 2 minuty 7 sekundy, "te rzeczy nadal się dzieją" nie same z siebie - tylko dalej rezacie - tak jak rezaliście Polaków, Ormian, Czechów, Rosjan, Węgrów na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, tak dziś chachły z zachodu rezają Ukraińców i Rosjan z tzw. wschodniej ukrainy. Nic się samo nie dzieje, siekiery same nie zarezały ludzi.
3