Klip Dr Elizabeth Shaw (viral) Prometeusz(2012): klip Dr Elizabeth Shaw (viral)
Grupa odkrywców organizuje wyprawę do odległych zakątków wszechświata. Wkrótce poszukiwania początków ludzkości zamienią się w walkę o przetrwanie gatunku.

komentarze 28

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
guga_buzka
Kobieto! Co ty robisz w tym filmie?? Nie przekonasz mnie nigdy !
Pyrogenus
A w 0:23 jest Lizbet Shaw (skojarzyło mi się z Lisbeth Salander), a na tych małych fotkach u dołu ona pojawia się kilka razy, a w 0:41 pierwsza fotka z prawej (też w czapeczce). Może wzięli kilkadziesiąt osób, różne ubrania i dodatki (czapeczka, okulary) i porobili kupę zdjęć w różnych konfiguracjach, wstawiając przy okazji i Ripley i Elizabeth Shaw, po to by niektórzy mieli co rozkminiać ;) Obejrzałbym jeszcze jakieś virale, tylko niech nie robią kolejnych spojlerowych trailerów.
RockyOne
Tej laski dr. Elizabeth czasem ktoś nie szuka w jakieś bazie danych ? W 0:20 widzimy jak zmieniają się nazwiska. Następnie gdy na jej twarz nachodzą twarze innych osób można dostrzec nazwiska owych ludzi i ich miejsce zamieszkania. 0:30 jak i 0:55 - patrzcie na kobietę w zielonej czapce z daszkiem i okularach - to nie Ripley ? Tą samą postać możemy zobaczyć lecz już bez okularów w 0:40.
ElDuderino
Kinga Rusin 0:27?... ciekawe czy reszta postaci na ekranie to też jacyś celebryci z innych krajów
RockyOne
Co do współrzędnych - też mi nic nie mówią, a parkiem to chyba tego nie da się nazwać, jest ogromny.
RockyOne
CALLER ID: ES / # 872 04082079 04/08/2047 ID: 2092057 PASS: 64133 Czyżby to nie jakieś daty ? Natomiast po wpisaniu 64133 w wyszukiwarce wyskakuje nam kod pocztowy do Kansas City, Missouri
Pyrogenus
Sprawdziłem współrzędne, wyskakuje to: 20 Royal Terrace Glasgow, Glasgow City G3, Wielka Brytania. Nic mi to nie mówi, zwykła ulica, obok jest jakiś park, a już myślałem że coś będzie ;) Tak to jest jak się nie śpi po 2 nocki...
Pyrogenus
W prawym dolnym rogu są jakieś współrzędne, no i C64 - czyżby nawiązanie do commodorka?
luki29
@Zloty_Deszcz, też o tym pomyślałem jeszcze przed tym trailerem, tylko skąd oni o tym wiedzieli że potrzeba do tego nosiciela skoro nigdy wcześniej nie mieli kontaktu z Obcymi?
justek999
Intrygujące... Mam nadzieję, że ten film będzie Wielki.
Zloty_Deszcz
Noomi wygląda tu naprawdę uroczo. Nie wiem jak z jej grą aktorską w ogóle, ale w "Sherlocku" wypadła trochę marnie, choć po zwiastunach filmu nie było tego widać. Oby w produkcji Scotta poszło jej lepiej. A teraz na temat. Co mogą oznaczać te wszystkie znaki, zniekształcenia obrazu i nakładanie fragmentów twarzy innych kobiet na jej? Wygląda to, jakby robili jej jakąś analizę; wiemy już [UWAGA, SPOILER], że w "Prometeuszu" w jej ciele znajdzie się jakaś obca forma życia, więc ciekawe, czy nie są to jakieś działania Weylanda, mające na celu wybranie odpowiedniej "surogatki" do wyhodowania tego obcego organizmu... Filmik wygląda dość niepokojąco.
Antywsjo
Bla bla i po co okraszone to jest jakimiś migającymi znaczkami, pseudo analizami, przeszukiwaniami jakichś kontaktów....ehhh
michal1111111
Zapowiada się bardzo przyjemny film - horror który straszy atmosferą, zamiast odrzucać krwią i wnętrznościami latającymi wszędzie wokół.
Vantag3
Norven - zagraj lepiej, a nie cwaniakujesz. :P Aktorka naprawdę dobra i w dodatku o nieprzeciętnej urodzie.
oneofthefew
Charism - to skąd Yutani na ekranie? - 1:27
batiamus
ciekawe że można ten klip oglądać w 3D
Charism
Trickster - jak nie wiesz, to nie pisz i nie mąć innym. : ) W Prometeuszu nie ma korporacji Weyland-Yutani, jeszcze się nie połączyły. Shaw wysyła wiadomość do Weylanda, mówiąc, ze wie, gdzie znaleźć odpowiedź na pytanie o początki ludzkości. Widzieliśmy w trailerach, ze chodzi o malowidła naskalne, które sa 'zaprozseniem' do odwiedzenia obcej planety, na którą to statek Prometeusz się (w 4 lata po tym viralu 2079-2083) uda. A Noomi nie drewniakuje, gra bardzo fajnie. No i jest przeurocza.
Trickster
Norven, myślę, że chodzi tu o to, że pani doktor stara się o pracę w Wyland-Yutani Corp. i usiłuje przedstawić swoją osobę i kwalifikacje w jak najlepszym świetle.
Norven
Nie rozumiem tego virala ..znaczy się jego przesłania ...czy ktoś mógł by mnie oświecić ? No i niestety potwierdziły się moje obawy Repac drewniakuje ...jak jasna cholera ... dobrze że jest cała plejada lepszych aktorów viral z Davidem 10 times beter !
lord_didger
tyle promocji, jakieś wirale, a po długim oczekiwaniu będzie error 3006, albo jakieś kino akcji z kotami w rolach głównych. Alien miał lepszy trailer, a tu wszystko wiadomo przed seansem i widać, że znowu będzie sama akcja...
zimoli69
Każą tyle czekać to się doczekają, piractwa ;)
harey
końcówka przypomina mi teledysk Bjork - "Hunter"
kkthx
Film zapowiada się super. Tylko dlaczego nam Polakom każą czekać aż 2 miesiące dłużej....

programy Filmwebu