mój gust filmowy

Agnieszka Więdłocha

W kinach możecie właśnie oglądać "Kobietę sukcesu". Gwiazdę filmu, Agnieszkę Więdłochę, zaprosiliśmy do naszego studia, by podzieliła się z nami swoimi filmowymi fascynacjami.

zwiastuny filmowe

komentarze 62

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Pschemass
@Dehzz Boska to jest woda z Lichenia.. ale fakt, fajna, fajna :)
10
Alex303
@Pschemass Jezu, nie dawaj cytatów z tego gównianego filmu, czyli "Lejdis".
3
Pschemass
@Alex303 No to jest chyba jedyny tekst, który się nadaje :)
marcin19773
Ogladajac pani monolog mozna stwierdzic,ze lubuje sie pani w kinie tzw ambitnym,lecz po pani kreacjach aktorskich niestety tego nie widac.nie wiem czy te wielkie gwiazdy nie ogladaja zwyklych filmow tylko samego mallicka czy kurosawe?
15
tolerancja91
@marcin19773 ambitnym? A jakie filmy wymienione przez panią Agnieszkę można uznać za filmy ambitne? Ma po prostu dobry gust filmowy, ale bez przesady z tą ambicją.
7
katedra
@marcin19773 W GUSCIE inni sie nie pojawiają, Tarkowski na tapecie w telefonie to standard wśród polskich gwiazd
1
vasil_zajcev
@marcin19773 no pracuje pan janusz na budowanie, ale czemu jako pracownik budowy ogląda on tak ciekawe filmy, a nie telenowele? Czy wy rozumiecie czasem, ze aktor to taka sama praca jak każda inna? P - R - A - C - A
1
lew890
Kolejna aktorka w tym programie, z której wychodzi duża inteligencja i znakomity gust, tylko jaka szkoda, że nie ma to absolutnie żadnego przełożenia na odgrywane przez nie role. Wynika z tego, że pani Agnieszka doskonale zdaje sobie sprawę, w jakich filmach sama gra i to jest naprawdę przykre.
10
albertoxxx
@aleksandracCC7 Przynajmniej wiemy z czym jest jej ulubiona pizza.
Lilith_999
Jedyne czym mnie zaskoczyła to serial Carnival. Jest faktycznie wyjątkowy. Poza tym gust przeciętny. A co do marzeń o wielkich rolach w Polsce...Pani Agnieszko, najpierw trzeba mieć talent aktorski. Z całym szacunkiem do Pani, jest Pani piękną dziewczyną, ale chyba bardziej odnalazłaby się Pani w roli fotomodelki, aniżeli aktorki.
5
Kalimdor
Pierwszy wywiad z polską aktorką, który obejrzałem do końca:) Mam nadzieję, że p.Wędłocha postara się o angaż w jakimś ambitnym filmie.
6
AutorAutor
@Kalimdor Weronika Rosati, czy Julia Pietrucha, to to nie jest.
1
1
AutorAutor
@Kalimdor Chodziło mi o gust filmowy. Panie Rosati i Pietrucha wypadły duuużo lepiej.
4
Kalimdor
@AutorAutor Obejrzałem wywiad z Weroniką Rosati i faktycznie zna się na rzeczy. Nabrałem do jej osoby sympatii:p
Hofferman2
Niby utalentowana, a jednak w niczym poważnym jeszcze nie zagrała. Może jest z nią jednak jakiś problem.
9
whitestripes_333
@Hofferman2 Myślę że naprawdę utalentowane aktorsko osoby już od x czasu grają w najlepszych polskich filmach, np. Kulesza, Preis czy Dorociński, Chyra lub Ogrodnik. I nie sądzę że chodzi o to że blokują oni młodszym karierę - widać że Ci młodsi zamiast naśladować starszych aktorów wolą szybki status gwiazdy w przaśnych komediach romantycznych kręconych co rok.
6
Hofferman2
@whitestripes_333 Ale są też młodzi, którzy bardzo dobrze kierują swoją karierą i celują wysoko (np. Zosia Wichłacz, Tomek Ziętek, Eliza Rycembel, Jakub Gierszał, Michalina Łabacz). Zresztą ja nie mam nic do grania w komediach romantycznych - aktorów jest dużo, ról w Polsce niewystarczająco wiele, a zarabiać jednak trzeba. Chodzi mi głównie o to, że w tych niewysokich lotów filmów Więdłocha zazwyczaj bryluje na tle reszty obsady i dziwi mnie, że nie dostała tak naprawdę jeszcze szansy gry w czymś poważniejszym. Więc może problem leży gdzieś indziej...
2
whitestripes_333
@Hofferman2 Ok, rozumiem, tylko ja też zwracam uwagę że jak wpada się w jakąś kalkę a u Więdłochy jest to rok rocznie granie w komedyjkach romantycznych to kto ją weźmie do lepszego filmu? Na jakiej podstawie? Na podstawie schematycznych i podobnie granych ról? Wybacz ale nie ma jak porównywać do tego w czym gra/grał np Gierszał. Może to jest kwestia po prostu odpuszczenia kasowego filmu i zaryzykowania gry w czymś niszowym, mało budżetowym ale po prostu DOBRYM. Trzeba zarabiać, jasne, tylko ciekawe czy powiedziałbyś to Dorocińskiemu czy Kuleszy na początkach ich kariery gdzie grali przeróżne role i w małych, i w dużych, świetnych i okropnych filmach ;) Oni jakoś nie dali się zaszufladkować i dlatego są w takim miejscu w jakim są :)
1
vasil_zajcev
@Hofferman2 bo to takie proste w czymś dobrym zagrać :D
1
Hofferman2
@vasil_zajcev Nawet nie chodzi mi o coś od razu "dobrego", a chociaż artystycznie mierzącego wyżej niż to w czym Więdłocha gra. Bo widać ją tylko w luźnych komedyjkach, a ja bym ją zobaczył w jakimś dramacie.
siLk_2
Fajnie się słucha młodej aktorki tak zakochanej w kinie, że słychać to w jej emocjach. Smutne jest, że docenia dobre kino, a często musi grać ładną buzią w komediowych potworkach by mieć na chleb. Posłużę się anologią sportową. Polski piłkarz musi mieć talent i być dobry by wyjechać na zachód. Polski aktor może mieć wielki talent, być mega pracowity, a i tak nie wyjdzie poza polskie przaśne często kino, a żyć przecież za coś trzeba.
6
whitestripes_333
@siLk_2 Musi? Serio? Dorociński jakoś nie musi. Kulesza, Preis, Chyra, Ostaszewska, Więckiewicz też. Więc może raczej chodzi o talent, tony uporu (ci wymienieni przecież nie od razu byli najlepsi i wspinali się po tej drabinie latami) i celowanie w dobre, różnorodne scenariusze a nie ciepłą posadkę w przaśnych komediach co rok.
4
siLk_2
@whitestripes_333 - Wymienieni przez Ciebie aktorzy są co najmniej 10 lat od niej starsi. Gdy byli w jej wieku też grali w lżejszych produkcjach. Rozumiem, że z samej ambicji wolałabyś chodzić głodna niż zagrać w lekkiej komedii, zarobić mając nadzieję, że następnym razem może to będzie ambitniejszy film.
whitestripes_333
@siLk_2 Z samej ambicji i pasji do zawodu wolałabym grać w różnorodnych filmach, nawet tych dobrych niskobudżetowych zamiast stać się coroczną "gwiazdą komedii romantycznych". Sprawdź proszę w jak skrajnie różnych filmach przez długie lata grali wymienieni przeze mnie aktorzy i w jakim punkcie są teraz a potem porównaj do jakże bogatych i różnorodnych dokonań Więdłochy. Ona debiutanką nie jest, nikt nie każe jej w tych przasnych komediach grać. Chętnie zobaczyłabym ją w dobrym polskim dramacie. To że takich ról nie dostaje bądź je odrzuca to sorry-tylko jej wina. Nie słyszałam żeby np. młodszy od niej Gierszał miał podobne problemy, wręcz przeciwnie :)
krabathor
Janusz Gajos, Tadeusz Łomnicki, Roman Wilhelmi i inni wybitni Aktorzy ich pokolenia, to gwiazdy (nie wiem czy tak o sobie mówili). Nie mam nic do Pani Więdłochy, ale określenie "gwiazda" zupełnie mi nie pasuje.
4
JohnTheBrave
Filmografia PAani Wiedlochuyy usiana jest pazdzierzami a i jej gra aktorska zupelnie niezapadajaca w pamięci.
4
tolerancja91
@JohnTheBrave a mi się bardzo podobała w wielu scenach Czasu honoru, Planecie Singli i Po prostu przyjaźń (ten ostatni warto obejrzeć wyłącznie dla niej). Pani Agnieszko, jeśli pani to czyta, to muszę powiedzieć, że wierzy się pani, tak zwyczajnie. Po prostu. I mam nadzieję, że otrzyma pani więcej propozycji, w których będzie pani mogła wyeksponować swój talent :)
5
Davout
niezwykły zasób słów jak na człowieka kultury: "muszę powiedzieć", "wybitny", "absolutnie genialny". jeszcze dodaje na koniec, że nie lubi być oszukiwana przez film - szkoda, że prawie każda produkcja z jej udziałem to ściema.
4
Pyszniak
"Zrobiło na mnie ogromne wrażenie", "Ciągle mnie zaskakuje", "Fantastyczny!", "Tak świetnie zagrane" Stałe teksty większości gości tego programu.
2
MIRILAN
...wrażeniE...zaskakującE...dż izussss
2
Lilith_999
Naturalna, nie udaje przed nami, szacun za to. :)
1
piopio
Jeśli chodzi o w/w filmy to tylko podpisze się pod zachwytami dla Arizona dream Tak więc gusta mamy rozbieżne
Alissses
Dobra aktorka, a nowy film o kobiecie sukcesu to sympatyczny odmóżdżacz ;)
Laksandra
Lubie ją, w komediach gra jak Amerykanki, stąd przyjemnie się ją ogląda.
Maja_90
Miło się słucha Agnieszki, w Kobiecie sukcesu też ma taki luz!
dylon
jedna z ladniejszych polskich aktorek
Bella_88
Fajnie się słucha i ogląda. W Kobiecie sukcesu tak samo ;)
tomekjbilski
chyba mam podobny gust a przynajmniej w kilu przypadkach
tomekjbilski
Wreszcie aktorka która nie jest celebrytką a po prostu mądrą kobietą
robert418
Nie chciało mi się włączać. Niech zgadnę Bergman, Fellini i Kubrick. Czasem Tarkowski, hahahahahahahaha.
pslekkl
Ma Pani dar opowiadania. Przyjemnie się słucha.
krzychu1323
jak się nazywa jej ulubiony serial? The Clin?
rosemarrry
@krzychu1323 Może chodziło jej o The Knick, ale wymawia się 'nik'...
turtlak
Jak tam przyjaciel, dalej w friendzone?
czaku20
Nie wiem dlaczego, ale z nowych aktorów bardzo polubiłem ją i Mikołaja Roznerskiego. Pani Agnieszka jest megasympatyczna oraz bardzo urodziwa. :) Czyta Pani te opinie? :)
1
kto
Bardzo fajny sweter. A poza tym Pani Agnieszka czasami wpada w taką specyficzną manierę wysławiania się, że naprawdę miło się słucha ;)
1
martamaniaczka
A ja pamiętam Panią Agnieszkę z teatru Jaracza w Łodzi. Nie można było od niej oderwać oczu, grała tak przejmujaco. Jest świetna i mam nadzieję, że się doczekamy filmów na miarę jej talentu, w których weźmie udział. Powodzenia!