Javier Bardem przyjechał do Polski, by uczestniczyć w prestiżowym konkursie dla startupów zaangażowanych społecznie "The Venture".

Specjalnie dla Filmwebu laureat Oscara, gwiazdor "To nie jest kraj dla starych ludzi", "Skyfall" i "Mother!" opowiada o swoich filmowych fascynacjach.

komentarze 38

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
tiktak10
No nie ukrywam że "MÓJ GUST FILMOWY" z Pacino to bym cholernie chciał zobaczyć
30
ToNy_nafide
@tiktak10 Też, ale nie zdziwiłbym się, gdyby większość filmów była nieznana, bo Pacino ma już trochę lat. ;)
Sqrchybyk
@tiktak10 Pacino w którymś z wywiadów powiedział, że bardzo lubi "Drzewo na saboty" Ermanno Olmiego. Tyle wiem o jego guście :)
tiktak10
@ToNy_nafide Tak , to prawda ale i tak chciałbym poznać filmy na których kształtował (być może) swoje późniejsze kreacje lub co sądzi o filmach w których już grał. Redakcjo Filmwebu - liczymy na Was (albo tylko ja liczę) :)
1
witcher113
@Sqrchybyk Pacino kocha "Na Nabrzeżach" z Marlonem Brando, poza tym również mówił, że James Cagney był jego wielką inspiracją :D
ToNy_nafide
@tiktak10 Co do postaci, które grał to wiem, że najbardziej ceni sobie role MIchaela Corleone i Tony'ego Montany. Ciężko się z nim nie zgodzić, ale dla mnie ograniczanie się nawet do Top 5 ról przy takim aktorze jest piekielnie trudne.
DziurawaMarysia
@ToNy_nafide A ja słyszałem właśnie że najbardziej lubi "Pieskie popołudnie". W owym wywiadzie mówił pół żartem, pół serio że według niego to jego ostatni dobry film z jego udziałem.
Świetny aktor, a to co powiedział o Al Pacino pasuje i do niego. Skromny, sympatyczny, szanujący innych aktorów. Wielka niespodzianka, że fw zrobił wywiad z nim. Mam nadzieję, że "pierwsze koty za płoty" i kolejni zagraniczni aktorzy zaczną pojawiać się w "Moim guście filmowym".
23
Milten68
No no, a już myślałem, że ta seria to "Co oglądają celebryci" a tu proszę taka niespodzianka, w końcu aktor i to jaki. Najsik FW.
17
telcontar_2929
Przeprowadzić z takim aktorem wywiad-to dopiero sztuka ;)
18
kto
No to mnie zaskoczyliście jak nigdy z takim gościem. Chyba prędzej spodziewałbym się Hiszpańskiej Inkwizycji.
16
DziurawaMarysia
@kto Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej Inkwizycji!
10
marckoza
taki uśmiechnięty bo Penelope ma :)
17
kubatogwiazda
Na taki odcinek warto było poczekać. Bardem to świetny aktor, chyba najlepszy z hiszpańskich. Miło zobaczyć z jakim entuzjazmem mówi o kinie.
7
Optimus_999
No Panie Popielecki, Pan to miał farta porozmawiać z takim aktorem ;)
7
Scott4
Świetny wywiad, ze świetnym aktorem. Wychwala Al Pacino, z czym się bardzo zgadzam, będąc przy tym bardzo skromnym w swej osobie, a przecież wiemy co odwalił w "To nie jest kraj dla starych ludzi"..... Rola życia... :)
8
5
Vickynella
Kochani jesteście, że go złapaliście! <3
5
whitestripes_333
Piękny mężczyzna i przede wszystkim świetny aktor :)
9
3
michal9403
Podobało mi się jak powiedział MarylA Streep.
2
Malwina2113
Bardzo ciekawy wywiad, a zarazem jeden z najciekawszych odcinków. Javier Bardem zrobił bardzo pozytywne wrażenie, a jego gust filmowy jest na światowym poziomie.
megiczarnobiala
Niezbyt wyszukany ten jego gust filmowy, ale nawet to nie zmieni mojego entuzjazmu w stosunku do niego ;)
Vickynella
A, tylko szkoda, że nie po hiszpańsku! Pamiętam jak zrobiliście po hiszpańsku z Antoniem i Salmą, wyszło bardzo sympatycznie (oglądam po 100 razy).
BlackKashmir
Kapitalny aktor i uwielbia Ala tak jak ja
katedra
Szacun, za to że Gust wyszedł nareszcie poza naszych rodzimych celebrytów i aktorów i udało się zrobić wywiad z TAKIM aktorem. Więcej tego typu niespodzianek!
11
DziurawaMarysia
@katedra Jeszcze kiedyś był Mike Leigh w jednym z odcinków. Brytyjski reżyser.
kryst007
@DziurawaMarysia Jeszcze Michel Gondy - tworca "Zakochanego bez pamieci".
1
2

zwiastuny