Oceniamy "Demona", "Obce niebo" i polskiego kandydata do Oscara "11 minut"

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku: https://www.facebook.com/movie.sie.filmweb

komentarze 37

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
syc
"Demon" - Walkiewicz-7 + Stachowicz-7 + Muszyński-6 = 20/3 = 6,66 - ILLUMINATI !
34
justyscz
Pan Michał co przychichrał przy "11 minutach" :D
6
awksom
@justyscz Obejrzałem dzisiaj film i powiem tak- pośmianie się to jedyny sposób żeby się przy tym filmie nie pociąć
2
awksom
Jeszcze niżej od Transformesrsów ocenione zostało "Obce ciało" Zanussiego 1+1+2, a Transformers 4 1+1+3
6
truvneeck
@awksom Tą żenadę po prostu wyparli już z pamięci. Nie wiń ich.
Wilku102
Oglądanie Movie Się (a tak naprawdę wszystkich materiałów wideo) jest bolesne, ale nie przez treść tylko przez wasz player lub serwer. Musze czekać kilka minut aż wczyta się film a i tak mniej więcej w połowie zawsze laguje. Czy inni też mają ten problem. Na YT wszystko wczytuje się błyskawicznie.
10
12
PIXA_GOD
@Wilku102 oczywiście to norma nie stać ich na szybkie łącze
bobektynka
@Wilku102 Oglądam w domu i w pracy i nigdy nie miałam żadnego problemu. Ładuje się od razu i nie przerywa. Może to kwestia przeglądarki?
2
Wilku102
@Wilku102 Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Zauważyłem że na Firefox wczytuje się płynniej niż na Chrome więc to chyba tu był problem.
1
Mr. President1
@Wilku102 Dokładnie, problem wczytywania dotyczy przede wszystkim przeglądarki Google Chrome.
Rossellinique
@Mr. President1 No niestety, ale nie. Jestem na chrome i nigdy nie miałam problemów z odtwarzaniem ich filmów, chyba że miałam słaby internet. Wiec musicie szukać dalej.
krzychu1526
Jakby ten demon był z czasów romantyzmu, był poległym powstańcem czy samobójcą po zawodzie miłosnym to byłby niesamowity sztos.
2
babybluee
chyba nigdy, albo bardzo dawno temu nie było tak "polskiego" odcinka movie się
1
beti
Łukasz, błagam, wyrzuć te spodnie
VentU
PISF widać musiał dobrze dostać w łapę, żeby zaproponować TAKIEGO polskiego kandydata do Oscara. Masa bełkotu i totalnego sztampu wymieszanego z błotem, kompletnie pretensjonalny i głupi. Szkoda.
lena_777
Filmowy Frankenstein.. haha...celne porównanie :)
rozkminator
Horror na weselu..? Jakoś tak sam ten setting mało mnie do siebie przyciąga - jako horror. Wesele kojarzy mi się i owszem z czymś przerażającym, choć głównie przez rzesze pijanych ciotków i wujków. Może i ktoś by to umiał nakręcić wystarczająco horrorowato :P PS. Panie Walkiewicz, proszę sobie sprawić okulary bo w tym towarzystwie nie wygląda pan wystarczająco krytykancko :P
katedra
@rozkminator Masakra na weselu dobra rzecz, wie o tym Tarantino, facet od Reca Genezy, jednak nikt nie potrafi przystroić sukni panny młodej soczystym i porządnym gore
rozkminator
@katedra To swoją drogą, ale mimo wszystko "masakra" mimo że najczęściej przyjemna, nie ma nic wspólnego ze strachem; przynajmniej nie takim, jakiego spodziewam się po czymś co nosi tytuł "Demon".
katedra
@rozkminator Tytuł bywa mylący, zwłaszcza w przypadku filmów festiwalowych
kinoman1985
Marcin Stachowicz kompletnie się nie daje to tego programu jest sztuczny zdenerwowany widać że się męczy w tym programie gdyby był to program na żywo w jakieś stacji telewizyjnej to ja kompletnie nie widzę.
WissQuek
Odważnie! I dobrze, tego brakuje naszym "politykom"...
Bardelotto
Ja bym polecał kolegom redaktorom samemu nakręcić film, choćby komórką, żeby zrozumieć na czym polega istota kina. Z ich podsumowania (akurat padło na 11 MINUT) wynika tona bełkotu i samozachwycenia się bzdurnej krytyce, tak charakterystycznej dla polskich recenzentów. Dzięki Bogu mamy RT...
Zgorwyzyn
Zgorwyzyn
@Bardelotto NIE PODOBA CI SIE TO SAM ZRUP. jprdl, czy ty się słyszysz?
1
awksom
@Bardelotto Zgodnie z tym tokiem rozumowania dopóki nie zbiorę X milionów kasy i nie zrobię blockbustera to mi nie wolno krytykować tego kina. I ogólnie tylko twórcy filmów mają prawo się o nich wypowiadać ?
trukomholek
nie da się na was patrzeć. Prowadzicie najgorszy videokanał w internecie. Hipsterzy z Filmwebu, mam wrażenie, że najpierw przeglądacie recenzje z innych serwisów, albo gazet, a potem kraczecie jak wypada. Nie wiem jak bardzo trzeba być głupim, żeby kierować się wasz opinią, o guście nie wspominając. Po prostu wasz kanał to dno ,,intelektualisty" filmowe
1
suavvo
@trukomholek to po co oglądasz, zmień portal na taki co ci się podoba i pyk, po problemie
7
2

zwiastuny