Harry Angel

W dzisiejszym odcinku "Na skróty" diabelnie wciągający film Alana Parkera - "Harry Angel".

Powiązane

+1

Rozwiń powiązane wideo

Zwiń powiązane wideo

Powiązane materiały

komentarze 20

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
mulholland_2
Rourke jest lepszy w prezentowanym w FilmWebie "Roku Smoka", ale tu też jest wspaniały. Potężne zdjęcia Seresina i nieziemska Lisa Bonet.
2
Shady_Yo
Jeden z moich ulubionych, jeżeli nie najbardziej ulubiony film, jaki oglądałem. Perfekcja. Cieszę się, że pojawił się w cyklu "Na Skróty" a jako fan horrorów czekam na więcej filmów z tego właśnie gatunku ;)
1
malgorzataprusaczyk
Niesamowity film...Myśle, ze Alan Parker trochę inspiruje Davida Finchera jesli chodzi o wykonanie dobrego thrillera...dziekuje za ten odcinek.
katedra
Fajnie ciech ale niektórych słów z języków świata nie da się bezpośredni powiedzieć po Polsku nie kalecząc ich
ciech007
AutorAutor. Co to jest film "Nua" xD ? Akurat wszystko bierze się z języka francuskiego gdzie Noir oznacza czarny i czyta się powiedzmy "Nuar" ;) podróże kształcą więc je polecam niźli pisanie głupot na fw
katedra
Już 16 września urodziny Rourkiego
piecia_2
Dawno już go nie oglądałem ale za każdym razem podoba mi się ten film. [Spolier] Pamiętam jak na TVP1 zapraszali na ten film: "I wspaniała rola Roberta De Niro jako diabła" :)[/Spoiler]
e-kon03
"Urodzeni mordercy", California", "7", "Harry Angel", "Pulp Fiction", Hell Risel" i "Freddy". Codziennieilmy były dla nas jak biblia. Te same sceny, nawet w snach je widzę....
Scott4
Doskonały thriller z niesamowitym klimatem.
AutorAutor
Czyta się "Michaela Seresina" nie "Serazina". "Nua", nie "nuar". A film faktycznie HIPNOTYCZNY. No i ta LISA BONET...
Madame_Rose
Znakomity thriller. Pamiętam, że po obejrzeniu każda figurka w pokoju wyglądała podejrzanie. ;)
karol9_16
Widziałem ten film raz, dawno temu, ale z tego co pamiętam nie zrobił na mnie zbyt dużego wrażenia.Film był dobry, ale nic ponadto.
danio344
Jeden z siedmiu moich ulubionych filmów!
katedra
Najlepsza rola Rourkiego Sam horror najlepszy jaki oglądałem
Lucky_luke
Bardzo dobry odcinek. Choć radziłbym najpierw zobaczyć film, bo kilka scen będących niespodziankami się tu pokazuje. Ale całość bardzo zgrabnie opisana. Sam film rewelacyjny.
Sunny
Kolekcjonerska seria mistrzów kina :) Oby więcej takich klipów.
Wookie_LG
Zrobiłem małą listę odcinków serii "Na skróty". Odcinki ułożone alfabetycznie w/g tytułów polskich (dla ułatwienia wyszukiwania konkretnych filmów) - http://www.filmweb.pl/user/Woo kie_LG/blog/534838 - zapraszam
AutorAutor
OBJAWIENIE LISY BONET: " - Jestem Harry Angel. A ty? - Epiphany. - Tiffany? - Epiphany. - Mama dała ci piękne imię. - I niewiele więcej."

zwiastuny