Filmweb na planie "Planety Singli 3"

W czerwcu wybraliśmy się na plan zdjęciowy trzeciej części megahitu "Planeta singli". Zobaczcie, co miały nam do powiedzenia gwiazdy filmu: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr i Tomasz Karolak. Premiera komedii już 8 lutego.


Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

komentarze 25

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
6
mania19
@PoppinTom ponoć jak w 2minuty zjadleś 3 princessy to dawali po kartonie do domu :P
PoppinTom
@mania19 Ale ja pytam serio, czy była hostessa która roznosiła słodkości? No chyba, że walnąłem faux pas i w tej części żądzą Berlinki, to wtedy przepraszam.
1
prewitt
Nie rozumiem dlaczego Szczur uporczywie robi w tym polskim bieda-kinie za amanta. Niedługo będzie całe pokolenie wychowanych na tych kretynizmach.
7
Mordechaj
@prewitt Napisałbym coś o znajomościach, kumoterstwie, szklanych sufitach, ale dam sobie spokój, bo jak mam wysłuchiwać, że zawistna cebula ze mnie, to mi się nie chce.
10
SandorClegane
@Mordechaj Aj Waj!! Nie pisz, bo anty-semitą zostaniesz...
3
Mordechaj
@luza Czego nie kumasz w "szklanych sufitach"? Dla takich Szturów ich nie ma, za to są dla jakichś Kowalskich z wioski spod Tarnowa. Wiem, że tego określenia używa się raczej wobec kobiet, ale nie wiem dlaczego by nie można mówić, że szklane sufity utrudniają awans społeczny i karierę mężczyznom wywodzącym się z innej klasy społecznej niż Sztur? Kurka wodna, właśnie nie pomyślałem, że to już może być mowa nienawiści. Trzeba mieć zawsze na chacie posprzątane na wypadek wizyty służb.
2
Nanami97
Wolałabym jeden porządny film a nie dwa beznadziejne.
3
GamoraRuss
4 czesc pod koniec grudnia 2019 a 5 i 6 gdzieś w środku 2020
3
gabro111
Jeszcze druga cześć nie wyszła z kin, a już trzecią kręcą. Mają rozmach skur...
2
arkos89
@gabro111 juz 2 i 3 czesc została nakrecona jednoczesnie Więdłocha mówiła to ponad rok temu
justykob
Ratunkuuu nieee! Nie masz dość filmwebie po drugiej części? :-(
1
Monstro
Dopiero co wyszła druga część tego gówna. Ścigają się z Vegą?
8
MikeParcero
2 część zdąży wyjść na vod przed premierą 3? Nawet jeśli to i tak nie będę oglądał, bo to świąteczny film, a oglądać po świętach to trochę bez sensu...
magdalenakostro
hejterzy znajdą się wszedzie ;) ja myślę, że to będzie fajna opcja np. na randkę. W końcu nie wszystkie filmy muszą być super-poważne i poruszające jakieś problemy. takie lekkie komedie też są ok:)
matyldkaw
Bardzo fajnie, że będzie kolejna część. Poprzednie części świetnie się oglądało.
luza
Zwiędłocha naucz się mówić .
1
2
Fassassin
TUKA PULSKA KUMEDIA RUMANTYCZNA... A CIEPŁA, DUBRA.. JAKAŚ TUKA INNA, USIM NA DZIESINC
1

zwiastuny