Filmweb na premierze "Odnajdę cię"

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.

Powiązane materiały

komentarze 5

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
harry_potter_hp
W San Diego Comic Con, a oni na premierze "nikt nie wie co to za badziew". Dlaczego żodyn nie pojechał do San Diego i z tamtąd nie ma materiałów video albo chociaz na bieżąco wstawiać tutaj te newsy jakie tam się co chwila pojawiają :/
1
telcontar_2929
@harry_potter_hp Zgadzam się co do tego, że powinni zrobić takie newsy z San Diego, albo chociaż podsumowanie ze zwiastunami które są naprawdę ciekawe (w sumie kiedy zwiastuny z comic-conu nie są ciekawe ;) ).
3
Ta Ewa Kaim przypomina mi Alexis Fawx.
JohnTheBrave
Ten film ma pełnić funkcję polskiego blockbustera? Świetna kampania reklamowa, w zasadzie dystrybutor zapomniał go zareklamować ale co tam, polskie kino przecież, nie wymagajmy cudów. O istnieniu tej produkcji dowiedziałem się tydzień temu jakoś i super, że w sierpniu w kinach.
dziuzeppe
Kolejny paździerz. Po co wywiady z tymi no name'ami? Sami nie wierzą w to co mówią, wstawki o boksie, o makkłinach i filmach z lat 60/70? Serio? Gardzę.

zwiastuny