Filmweb na premierze filmu "7 uczuć"

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Powiązane materiały

komentarze 11

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
LukaszJarosz25
Jak zawsze Dorociński ujął całość w fajnej pigułce, opowiadając scenę w kuchni.
1
mirowski30
Było by ciekawiej gdyby nie Karolak
Rezyser_Witek
Czy tylko mi się wydaje że Figura wygląda jak Magda Gesler
1
ksenamolo
Jak Michał Koterski może mówić o Marku Konradzie, że udział w filmie " Dzień świra" postawił Go na pierwszym miejscu wśród aktorów w Polsce? Marek Konrad nie potrzebował grać w tym filmie
Slimak_6
@ksenamolo @ksenamolo Michał Koterski chyba często mówi więcej, niż zdąży pomyśleć, ale nie sadzę, aby powodowała nim negatywna motywacja. Raczej był to taki niezbyt zręczny wyraz lojalności i hołdu dla własnego ojca, który był reżyserem filmu z Kondradem.
1
BruceParker
@ksenamolo Dzień świra to opus magnum zarówno Koterskiego jak i Kondrada. Najlepszy polski film XXI wieku i idealne zwieńczenie kariery aktorskiej MK.
2
JohnTheBrave
To 3 film gdzie Marcin Dorociński dzieli ekran z Tomaszem Karolakiem. Tomasz jest tam gdzie był od zawsze ale co ten Dorociński tam robi :/
3
Gyp
STEFAN <3 Ależ on tu dostojnie wygląda
1

zwiastuny