Gwiazdy "Planety Singli 2" na uroczystej premierze

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera "Planety Singli 2". Kontynuacja wielkiego przeboju z 2016 roku trafi do kin w całej Polsce już w najbliższy piątek.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Powiązane materiały

komentarze 9

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
JohnTheBrave
Dlaczego w Polsce to albo smród Polski B i patologia albo naiwne komedie romantyczne z czytelnym zakończeniem z Polski A? Jeden Bodo Kox w tym wypadku wiosny nie czyni.
9
danusiao
Im mniej ambitny film, tym więcej wydumanych opowieści aktorów na jego temat..takie wrażenie odnoszę.
3
Monstro
Dżesiki wyciągną swoich Sebastianów do kina. Jak Seba będzie w dobrym humorze, to może nawet postawi popcorn i colę. Dżes pośmieje się trochę podczas seansu, trochę się wzruszy, ale niestety łzy zmyją jej kilogram tapety, więc będzie musiała na chwilę wyskoczyć do łazienki. Kiedy pojawią się napisy końcowe, Seba wyrzuci śmieci pod fotel, wstanie i oznajmi swojej ukochanej: "Spier**lamy". Dobrze, że powstają filmy dla tej grupy społecznej. Im też się coś od życia należy.
11
Chlor_3
Kurde powstała druga część tego syfu,czyli jednak nieszczęścia chodzą parami :-)))
darek_sith
Zabawne są te wypowiedzi. Wiadomo, że w kontraktach mają obowiązek sprzedawania filmu i widać ewidentnie inspiracje z USA w sposobie wypowiedzi, ale te wydumane, wydmuchane wypowiedzi polskich aktorów jakoś u nas nie pasują i wyglądają chwilami komicznie. Myślę, że oni też się świetnie bawią "grając to" na takich pokazach. Bez urazy dla aktorek i aktorów rzecz jasna.
borsuk96
Kiedy coś Lema zekranizują a nie jakieś szajsy do porzygu jak komedie romantyczne czy kina moralnego niepokoju?
kto
Doceniamy twórców za to, że równolegle kręcono część drugą i trzecią.

zwiastuny