Premiera filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio"

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. "Za wszelka cenę" oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze. Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

komentarze 11

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
AlicjaWasyluk0911
Dzieciaki są bardzo inteligentne i świetnie wygadane :) Widać, że mają talent i coś osiągną w przyszłości. Film wygląda ciekawie, aż się wybiorę.
3
pet_5
Jak można być półnagą na premierze filmu dla dzieci?!
1
cynaminek
My juz po seansie. Warto zabrac dziecko na ten film, rzadko teraz takie powstaja.
mywonderland_alice
Byłam i z czystym sumieniem polecam. Nie tylko dzieciaki się dobrze bawiły, my rodzice też.
Amelia_68
Dzieci są gwiazdami niepodważalnie. Nie powinno się zagluszać ich wielkiego dnia sobą- ta w czerwonej widać że chce zebrac uwagę na siebie. Przykre.
lusiencja
podoba mi się ten reżyser, pozytywnie zakręcony czlowiek, strzał w 10 z Szymonem do filmu!
Grifter
Powstają same komedyjki z Karolakiem - źle. Powstają martyrologiczne rzeczy - źle. Pojawia się coś nowego - źle i głupawe pytania "wtf". Dobre pytanie - co z wami ku a jest?
GIMB2004trololo
Może i tego filmu nigdy nie obejrzę, ae cieszę się że ostatnio w Polsce próbuje się kręcić coś co nie jest komedią romantyczną. Także cieszę się. Dawno temu tego typu filmy i seriale dobrze wypadały.
4

zwiastuny