Teaser Nr 1 Planeta Singli 2(2018): teaser nr 1
Związek Ani i Tomka przeżywa kryzys, bo oboje mają względem siebie inne zamiary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zakochany w dziewczynie milioner.

komentarze 44

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
streetbrother
Skorzystając z sytuacji chciałem powiedzieć że nie rozumiem wszechobecnego hejtu na Karolaka, w rolach komediowych odnajduje się przyzwoicie, co do reszty ról nie wiem czy zagrał kiedyś rolę niekomediową.
34
PanKracjusz
@streetbrother Karolak przyzwoicie odnajduje się w rolach komediowych? Hahah. Przecież to jest totalna kłoda. Zero emocji, zero wyrazu, zero dobrych tekstów. On nie gra tylko występuje. To spora różnica.
1
Nevarius
@streetbrother Jest coś takiego jak internetowa moda. Czyli powtarzanie heheszkowych hasełek, bo to takie fajne i śmieszkowe. Masz więc wyśmiewanie Karolaka, nabijanie się z Patryka Vegi, gimboateizm, wyśmiewanie disco polo, czy szukanie z lupą w ręce lewackiej propagandy w filmach rozrywkowych xD
dziuzeppe
@Nevarius Czegoś tu nie rozumiem, przecież wszystko to co wymieniłeś to nie moda a fakty.
3
Nevarius
@dziuzeppe No w sumie ... te rzeczy faktycznie mają miejsce, jak gimboateizm, czy wyśmiewanie disco polo. Szkoda tylko, że prawie każda osoba spytana czemu sądzi tak, a nie inaczej, rozkłada ręce i pyta wpierw "którędy do toalety"
dziuzeppe
@Nevarius Disco Polo to nie fizyka kwantowa. Gatunek muzyczny skierowany do niewymagającego słuchacza. Wątpię, żeby ktoś miał problem z wyjaśnieniem dlaczego słuchanie DP to siara. Swoją drogą te rzeczy mają miejsce bo stanowią problem. Problem fatalnego aktorstwa windowanego przez komercyjne stacje, problem szybkiego nabijania kabzy przez pseudo reżyserów po jednej udanej produkcji/ dojenie marki, problem mentalnego uwsteczniania się w zasadzie na każdej płaszczyźnie no i problem w usilnym kreowaniu rzeczywistości, która ma na celu za wszelką cenę usatysfakcjonować mniejszość.
protekcjonalny_mua
@PanKracjusz Wszystko mogę zrozumieć, ale czepianie się aktora z powodu kiepskich tekstów przypomina mi pretensje do scenarzysty o spartolony montaż.
2
PanKracjusz
@protekcjonalny_mua Wiadomo, że to jest wina scenarzystów, a nie Karolaka.
Nevarius
@dziuzeppe Sądzę, że nawet ty będziesz miał problem z wyjaśnieniem, czemu słuchanie Disco Polo to siara. Fakt, że to muzyka konstrukcyjnie prosta jeszcze nie oznacza "siary". Sądzę, że to efekt formułowania swoich opinii na podstawie jakichś internetowych memów, albo mylenia przyczyny ze skutkiem. Ale teraz czmychasz o tematu, piszę o nabijaniu się z Patryka Vegi, czy śmianiu z Karolaka, a ty mi tu o "usilnym kreowaniu rzeczywistości, która ma na celu za wszelką cenę usatysfakcjonować mniejszość." Zdecyduj się, albo rozwiń swoje słowa, bo takie puste frazesy nawet nie zasługują by je pokolei wyjaśniać.
dziuzeppe
@Nevarius Heh, widzę, że szybko odpisujesz :) Już spieszę z odpowiedzią, chociaż uważam, że i tak gęsto wyjaśniłem gdzie leży problem. DP poza tym, że jest "prosta w budowie" to jest przede wszystkim przaśna i jarmarczna, oczywiście w pejoratywnym kontekście. W końcu jest mocno promowana na różnego typu zakrapianych imprezach, tak aby każdy - nie ważne w jakim wieku - mógł się przy niej bawić. Ja osobiście uważam, że jest to niskich lotów poziom zabawy, ale nikt nie oczekuje od niej czegoś więcej. Nietrudno również zauważyć, że osoby lubujące się w tym gatunku na co dzień, często nie są górnolotne, ale to taka mała dygresja. Aaa i nie jest to kwestia memów czy mylenia przyczyny ze skutkiem (cokolwiek autor miał na myśli :D ), możesz jaśniej? Bo chyba się pogubiłem:( Idąc dalej, punkt po punkcie odpowiedziałem na twój pierwszy komentarz a moja wypowiedź, którą wyżej przytoczyłeś odnosi się do "szukanie z lupą w ręce lewackiej propagandy w filmach rozrywkowych xD". Jeżeli nadal czegoś nie rozumiesz albo masz problem z przyswojeniem moich wypowiedzi, służę pomocą.
Nevarius
@dziuzeppe Ostatnio rzadko na Filmweba wchodzę. Ale do rzeczy: Podajesz cechy i miejsca wykorzystywania danej muzyki, ale to dalej nie jest argument, gdzie tu siara. Bo to, że ludzie czegoś chcą słuchać, albo się przy tym bawić, to nie wina samej "muzyki", a ... ludzi. Stąd moje stwierdzenie o myleniu przyczyny ze skutkiem, bo to nie sama muzyka jest "siarą", a ludzie, którzy są z nią kojarzeni. Tak jak jest moden hejtowanie Minecrafta, że to głupia i gimnazjalna gra, zapominając o tym, że tą łatkę dorobiła się przez .. gimnazjalistów i debili xD. "Nietrudno również zauważyć, że osoby lubujące się w tym gatunku na co dzień, często nie są górnolotne". To dziwne, bo ja takich ludzi nie spotkałem, proponuję zmienić towarzystwo xD
dziuzeppe
@Nevarius Wystarczy, że weźmiesz pod analizę pierwszy z brzegu przebój DP. Nie rozumiem po co ta walka z wiatrakami i uczepienie się akurat DP skoro przytoczyłeś kilka innych sztandarowych stereotypów panujących w internecie :) Chyba trafiłem na fana:D Podaje ponieważ te elementy to właśnie odpowiedź dlaczego słuchanie Disco jest siarą. Nie wiem jak jeszcze dobitniej ci to wyjaśnić.."Stąd moje stwierdzenie o myleniu przyczyny ze skutkiem, bo to nie sama muzyka jest "siarą", a ludzie, którzy są z nią kojarzeni" nie chcesz chyba powiedzieć, ze majteczki w kropeczki czy jej oczy zielone to tekst, który zmienił oblicze muzyki? Wydaje mi się, że rozmawiamy o czymś tak oczywistym, że spieranie się o to czy ten gatunek jest lamerski i wstyd jest go słuchać, nie ma najmniejszego sensu. Proponuję przejść się na jakiekolwiek, powtarzam JAKIEKOLWIEK polskie wesele to poznasz :)
Nevarius
@dziuzeppe Nie, po prostu nie lubię i nie rozumiem szufladkowania ludzi pod względem słuchanej przez nich muzyki. TO zbyt piękna sztuka by przyklejać jej łatkę "siara", czy "tandeta". Sprowadzam to wszystko do zasady "co kto lubi, a inni niech nie wpieprzają się w czyjeś słuchawki". O proszę, nagle okazuje się, że to nie same DP jest siarą a tekst, co nie? A to jest kompletnie co innego. Wiadomo, że w każdym gatunku muzyki istnieją teksty, które urągają ludzkiej inteligencji, ale mi chodzi o muzykę samą w sobie.
dziuzeppe
@Nevarius Nie lubisz a jednocześnie w pierwszym komentarzu wylewasz stereotypowe pomyje jakie panują w internecie. Po co? Może się w końcu zdecydujesz czy chcesz rozmawiać o aktorstwie Karolaka, DP, lewackich wtrętach w popkulturze czy "twórczości" wegi. Owszem jest piękna jak gros innych sztuk i tak jak w innych można natrafić na tandetę. No więc informuję, że muzyka oraz tekst w gatunku muzycznym jakim jest Disco Polo jest tandetne, a słuchanie jej jest siarą. Na tym chyba kończymy tę nierówną walkę. Bo szczerze mówiąc nie mam ochoty w koła Macieja pisać to samo o tym samym.
Nevarius
@dziuzeppe A mam się na cokolwiek decydować? To ty przypałętałeś się tutaj z twierdzeniami, że DP to siara itp. Ja wyśmiałem oczywisty absurd wyśmiewania tych rzeczy, bo zazwyczaj jest tak, że ktoś powtarza jakieś heheszkowe hasełka, tak jakby to były banały, czy truizmy, a potem szok, nie potrafi tego uzasadnić. Tak jak ty to robisz xD Toteż wyzwałem cię do uzasadnienia swojego zdania. A co mnie obchodzi, ze nie masz ochoty o czymś pisać?
dziuzeppe
@Nevarius Fajnie by było jakbyś się zdecydował o czym chcesz pisać bo pisanie dla samej idei jest marnowaniem mojego czasu. Wyżej dość obszernie wyjaśniłem ci, że te twoje "heheszki" nie są bezpodstawne. Oczywiście nijak się do tego odniosłeś w zamian drążysz temat DP i uskuteczniasz jakieś teorie o memach i myleniu przyczyny ze skutkiem. Jak już ci się uda przyswoić moje kontrargumenty to zapraszam do dalszego edukowania twojej osoby. Pozdrawiam uprzejmie.
Nevarius
@dziuzeppe "Przyszedłeś, powiedziałeś swoje, poszedłeś", takie krótkie podsumowanie twojego występu tutaj xD Jeszcze to durne pisanie z tym marnowaniem czasu, tak jakby to miałoby mnie cokolwiek obchodzić. Mnie interesuje jedno - argumenty. Masz je? Przedstaw, ale rzetelne, a nie "a bo ja tak sądzę", bo tego nawet wyśmiewać nie warto. Nie masz? To tu w rogu jest czerwony krzyżyk. Ewentualnie rób z siebie dalej ofiarę, którą pozamiatali w internecie, no ale to już twoja decyzja xD
dziuzeppe
@Nevarius Lol :D A to na tym nie polega dyskusja w internecie :D Mam cie zaprosić do kawiarni albo na obiad, żeby dalej słuchać jałowego odbijania piłeczki? :D No, mój czas jakby nie było marnujesz, ale to jest wpisane w ryzyko kiedy ktoś szuka atencji na siłę i przeciąga rozmowę w imię łopatologicznego wytłuszczenia bądź co bądź dość prostego tematu, więc nie mam ci tego za złe :) Może tym razem spróbuję wyciągnąć esencję moich wypowiedzi. Skup się chociaż na moment, smyku :) "Disco Polo to nie fizyka kwantowa. Gatunek muzyczny skierowany do niewymagającego słuchacza/ Wystarczy, że weźmiesz pod analizę pierwszy z brzegu przebój DP/ DP poza tym, że jest "prosta w budowie" to jest przede wszystkim przaśna i jarmarczna, oczywiście w pejoratywnym kontekście/więc informuję, że muzyka oraz tekst w gatunku muzycznym jakim jest Disco Polo jest tandetne, a słuchanie jej jest siarą". Mam nadzieję, że pomogłem bo już pomału zaczynam się przejmować tym, że jestem internetową ofiarą, którą pozamiatali :D Beka.
Nevarius
@dziuzeppe Okej wybrałeś 3 wariant xD Skomlenie i ujadanie pominę, bo wystarczająco cię podsumowuje. "Gatunek muzyczny skierowany do niewymagającego słuchacza" - skąd ten wniosek? Co w ogóle oznacza "niewymagający" słuchacz? Mam wymagać nawalenia pierdyliarda instrumentów, a nuty mają się układać w kształt ciągu Fibonacciego? W takim razie jedyna prawilna muzyka to Jazz, tam potrafią takie rzeczy robić xD "to jest przede wszystkim przaśna i jarmarczna" - zastanawia mnie czy ludzie używający takich określeń potrafią powiedzieć coś więcej na ten temat. Bo wiesz ... epitetów to ja se mogę też nawalić, ale sztuka nie polega na tym. "oczywiście w pejoratywnym kontekście" - tym samym przyznajesz, że te określenia siedzą w twojej głowie, a nie na zewnątrz. Bach! "więc informuję, że muzyka oraz tekst w gatunku muzycznym jakim jest Disco Polo jest tandetne, a słuchanie jej jest siarą" Wniosek z dupy, chyba, że szerzej wytłumaczysz ciąg rozumowania który doprowadził cię od "prosta muzyka" do "siara". To jest to twoje mylenie przyczyny ze skutkiem. Bo nie bierzesz pod uwagę, że to nie sama muzyka jest siarą, a kojarzysz ją z ludźmi, którzy do niej się bawią i łączysz to wszystko w jedno określenie. To jest tzw. przedwczesne uogólnianie i jest to popularny błąd logiczny. To tak jakby oskarżać czerwone majtki, że to "siara", bo tylko "idioci" takie noszą.
dziuzeppe
@Nevarius Ujadanie i skomlenie? To doprawdy zabawne jak wśród internetowych napinaczy utarły się te puste hasełka w momencie kiedy nie potrafią sobie poradzić z kontrargumentacją :) Niewymagający słuchacz to taki, którego można zadowolić egzystencjalną papką, takowa serwowana jest głównie do mas. Ale co ja się będę z koniem kopał... Jedyne co możesz nawalić to kupę do nocnika bo jeżeli próbuje ci wyjaśnić jak krowie na rowie podstawowe zagadnienia, które jest w stanie przyswoić średnio ogarnięta osoba, a w zamian słyszę stękanie o tym, że używam zbyt dużo epitetów opisując moje zdanie to nie mam pytań :D ""oczywiście w pejoratywnym kontekście" - tym samym przyznajesz, że te określenia siedzą w twojej głowie, a nie na zewnątrz. Bach!" ojjezusiesłodki... co ty bredzisz człowieku :D Resztę pominę bo to ewidentny bait tylko po to, żeby dalej wałkować to co już ci w drugim poście wyjaśniłem. Gwoli ścisłości dodam, że skoro gatunek muzyczny jest trywialny i przaśny a jego tekst prosty jak budowa cepa, ponadto tworzą go ludzie, których twórczość nie jest skalana nawet odrobiną artyzmu a odbiorcami jest głównie pijana robotnicza klasa społeczna to jest to najczystsza definicja SIARY jaką kiedykolwiek sformułowano! I nie ważne jakiś durnowatych porównań nie użyjesz, faktów nie zmienisz.
Nevarius
@dziuzeppe Jeśli nie potrafi się podjąć dyskusji, a połowę akapitu zajmuje ci pisanie fantazji jaki ja jestem i nie jestem, to innego słowa jak "ujadanie" nie widzę. I znowu rzucasz słowa, których sam prawdopodobnie nie rozumiesz xD Co to jest egzystencjalna papka i jakie warunki musi spełnić, żeby takową była? I co to znaczy muzyka dla mas? Bo brzmi to tak, jakby niektóre gatunki były zamknięte na ludzi. W takim razie po twojej definicji siary gatunki takie jak hip hop, trap, dubstep, soft rock i wiele innych z podgatunku Ska, czy rocksteady są SIARĄ xD no one też zawierają proste teksty ( w przypadku hip hopu wulgarne czy chamskie), proste instrumenty, czy 2-3 akordy w piosence. Teraz żeby stworzyć dubstep wystarczy kupić konsolę za 4 stówki i nawalać palcem w 5 przycisków na krzyż. To jest siara co nie xD?
Nevarius
@dziuzeppe A i standardowo szczekanie pomijam, jest już tego co raz więcej więc zbliżamy się do końca.
Ksawi_filmaniak
Mam nadzieję że film będzie tak dobry jak jedynka.
10
ArcadiaBay_filmweb
@Ksawi_filmaniak Jedynka była dobra na tle innych polskich komedio-produkcji sentymenty na tym szczególnie zagrał ten film ale obraz był jedynie ok i tyle.
1
Alex303
@Ksawi_filmaniak Dobra? Była OK na tle reszty gównianych komedii mejd baj TVN, ale nadal była denna. Takie 5/10.
3
zarptak
Bardziej pasuje tytuł "Planeta konsumpcyjnych, egotycznych, zblazowanych, roszczeniowych korposzczurów"
3
cloe4
Lepiej nie, bo podzieli los serii "Listy do M" - pierwsza część świetna, reszta to shit.
2
Alex303
@cloe4 Podziwiam! Ja już po pierwszej części miałem dosyć. Denny film.
Ksawi_filmaniak
@Alex303 Denny?To porównaj sobie ten film do Ciacha czy Kac wawy. Tam były cycki w 3D i żarty o odbycie a w Planecie Singli było genialne aktorstwo, dobry humor i mądry przekaz.
ArcadiaBay_filmweb
Karolak yeach mój ulubiony aktor powraca
1
ArcadiaBay_filmweb
@Ksawi_filmaniak Aktor który czas gra samego siebie przez takich jak on polskie aktorstwo jest średnie.
Ksawi_filmaniak
@ArcadiaBay_filmweb Bez przesady w Listach do M grał tak dobrze że zasłużył na polski odpowiednik Złego mikołaja:)
ArcadiaBay_filmweb
@Ksawi_filmaniak Po prostu wpisał się w film ale znów grał tą samą postać siebie
Ksawi_filmaniak
@ArcadiaBay_filmweb Nie zgadzam się ja zawsze patrzę na niego inaczej.Dla mnie ciągle siebie gra Barbara Kurdej Szatan czy Olga Bołądz.
pawelm_15
pierwsza część była zaskakująca dobra (no może poza zakończeniem), ale druga to będzie jakieś p....... reality-show, kto wie może następna będzie relacja z zza kulis nie wiem teleturnieju "Milionerzy od środka" albo jakiegoś kulinarnego TV show :(
whitestripes_333
Megashit. Stuhr mógłby zagrać w czymś lepszym w końcu...
marckoza
taa, młody Stuhr, taki ęą zaangażowany artysta, niezależność, walka o demokrację, itd. A jak brak kasy, biegiem do produkcji TVNu
protekcjonalny_mua
@marckoza Racja, powinien być bez pieniędzy i narobić sobie długów, bo zaangażowany artysta ma być biedny, mieć syfilis, zaś filmy z jego udziałem powinny być oglądane dopiero po tragicznej śmierci. Bo jak ktoś chce być niezależny to powinien czekać latami, aż mu ktoś zaproponuje rolę życia (naturalnie jako wolontariat). No i ta walka o demokrację, tak potwornie kolidująca z koniecznością opłacenia gazu i elektryczności, będących w rękach wrogiego obozu partyjnego. Powinien w ramach walki nie płacić i siedzieć po ciemku.
6
JohnTheBrave
Hej Filmwebie w kinach grają zwiastun "Kler"
robgordon
@JohnTheBrave Zwiastun nie został jeszcze udostępniony w necie. Grają go tylko w kinach.

programy Filmwebu