Teaser Nr 3 Prometeusz(2012): teaser nr 3
Grupa odkrywców organizuje wyprawę do odległych zakątków wszechświata. Wkrótce poszukiwania początków ludzkości zamienią się w walkę o przetrwanie gatunku.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
wroclawnik
... kinowego klimatu Nostromo nie zapomnę do dziś, to był majstersztyk, którego jeszcze nikt nie pobił ..., a minęło już kilka lat..., powodzenia....!
Alecia
Byłam za mała albo nawet wcale mnie nie było jak Obcy królował w kinach...Więc nie miałam możliwości zobaczyć tego kina wszechczasów na wielkim ekranie. Prometeusza nie odpuszczę...O nie!!!
miko_klimkiew
Powiem jedno już to że pracuje na modelach jak w Alienie a nie na komputerowych trikach mówi samo za siebie, już nie wspominając o tym że zatrudnił HR Gigera, który stworzył pierwszy wizerunek Obcego. Myślę że to będzie wielkie kino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DJSign
A ja powiem tak - Obejrzałem prawie wszystko co ten pan na przestrzeni lat swojej działalności nam zaserwował. Ominąłem na pewno kilka tytułów, ale to co widziałem nigdy mnie nie rozczarowało... ba... powiem więcej. Wszystkie filmy spod jego ręki mniej lub bardziej, ale mi się podobały. To jeden z moich absolutnych ulubieńców w tej dziedzinie. Reżyser na 100%. A to co zawsze u niego cenię najbardziej, to dbałość o wszystkie szczegóły. To reżyser totalny, u niego nie ma miejsca na oczywiste fuszerki... A kto uważa inaczej niech poda mi przykład - rozważę, ale pewnie i tak odrzucę :D:D:D hehehe Tak to już jest z fanami ;) hehehehe. Tak - czekam na ten film i doczekać się nie mogę... :)
unimatryca2009
Scotty - a kto wie może będzie lepszy...
Wiesia_3
Prometeusz da nam ogień ? , i pozwoli na nowo cieszyc sie dobrym kinem . Mam taką nadzieję
WilkCzerwony
Scott4 - tez mam taka nadzieje, a jak nie to odgryze mu glowe
igrek5
mnie ta muzyka kojarzy się z pierwszym Alienem. Mam nadzieję, że będzie na miarę 8. pasażera Nostromo. Kino odwiedzę na 100% :)
Scott4
Po tych klipach widać, że Prometeusz nie będzie jakimś zwykłym chłamem nawalonym efektami tylko wizją Ridleya Scotta jak za czasów Obcego (mam taką nadzieję).Nie wiem jak wy, ale ja tu czuję niesamowicie klimat z Obcy - 8. pasażer Nostromo.

programy Filmwebu