Michał Walkiewicz wybiera swoje ulubione fatale z serii "Mortal Kombat".

zwiastuny filmowe

komentarze 113

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Jestem_Arek
Pokaz fatali dla chorych zwyroli :D https://www.youtube.com/watch? v=icN6rblqYRg
4
noveen91
"co może być gorsze od wyłupionych oczu" :D prawie jak zagadka :P
3
Black_Metal_666
Kiedyś było się w tym niekwestionowanym Mistrzem i nie było na mnie chu*a, a cała dzielnia drżała na samą myśl o starciu ze mną... Ale to było dawno. Eh, wspomnienia. :)))
2
wuj_morfina
Cage i Sonia jako najbardziej epickie postaci? Nikt z moich znajomych raczej nimi nie grał. Dla mnie Sub-Zero i Scorpion na zawsze zostaną symbolami MK.
1
infamous
Szkoda że Nooba nie było MKX. Wolałbym jego zamiast Tremora czy Triborga.
1
Wyczes666
Wszystkie fatality z MK, MK2 oraz MK3. Co za czasy!
1
Black_Metal_666
@Wyczes666 A co z "MK4", to pies?! :P Swoją drogą w klasyczną Trylogię trzaskam po dziś dzień na emulatorze obsługującym automaty arcade'owe. :)))
Black_Metal_666
@Wyczes666 Co ty ku*wa chcesz od "MK4"?! Przecież to spoko tytuł! :P A co powiesz o "M: Special Forces"??
Wyczes666
@Black_Metal_666 MK4 to mogą się podniecać Ci co nie grali w poprzednie części. Jedynym tytułem godnym uwagi poza MK był Shaolin Monks.
Black_Metal_666
@Wyczes666 Co ty chrzanisz, człowieku?! "Special Forces" to Klasyk jak ch*j, a późniejszy "Deadly Alliance" czy "Armageddon" to godni kontynuatorzy serii! To całe gnojenie 3-wymiarowych "Mortali" to jedna wielka PROPAGANDA, bo inaczej tego nazwać nie idzie... Swoją drogą ja pykałem we wszystkie części aż do "Shaolin Monks".
Black_Metal_666
@Wyczes666 Dołuję się, dołuję tym jak ludzie bezmyślnie jadą po 3-wymiarowych kontynuacjach.
pablo82
Mój ulubiony "fatal", bezapelacyjnie!
1
pablo82
https://www.youtube.com/watch? v=j8yTj7K8Lhs
3
Grifter
@pablo82 I pomyśleć, że mamy 2017, a ja tego nigdy nie widziałem :)
aras8899
Najlepsze fatale z Mortal Kombat? Komuś się chyba skończyły pomysły na Top Gier.
Lucanius
OMG / wiadomo, że nie da się wybrać najlepszego fatality, zawsze to subiektywna ocena...
Black_Metal_666
1) Stage Fatality (Wrzucenie pod pociąg) - Subway ("MK Trilogy"). 2) Stage Fatality (Wrzucenie do kwasu) - The Dead Pool ("MK Trilogy"). 3) Stage Fatality (Zrzucenie z mostu) - The Pit II ("MK II"). 4) Scorpion - spalenie żywcem ("MK 4"). 5) Cyrax - autodestrukcja ("MK Trilogy"). 6) Cyber Smoke - wysadzenie świata ("MK Trilogy"). 7) Sektor - zmiażdżenie ("MK Trilogy"). 8) Reptile - pożarcie ("MK Trilogy"). 9) Stryker - wysadzenie ("MK Trilogy"). 10. Shang Tsung - odebranie duszy ("MK Trilogy").
ZAGGI
Obok klasycznego wyrywania kręgosłupa postawiłbym nie mniej klasyczne zdejmowanie maski i spalanie przez Scorpiona. Nigdy się nie nudzi :)
kostucha_fw
@ZAGGI i klasyczne wyrwanie serca przez Kano. Jakim ja dzieciakiem byłem i jak mi się to w pamięć wbiło, kiedy zobaczyłem to pierwszy raz na automacie w jedynce
romek_krakow
a słyszeliście ,że Sonia Blade była wzorowana na Cynthii Rothrock? Zresztą jako jej wielbiciel jak zagrałem pierwszy raz w MK 1 to właśnie z nią Sonia od razu mi się skojarzyła :)
Egon_Olsen
No proszę, moje dwa ulubione fatale są na liście Sub-Zero z MK1 oraz Quan Chi z MK4...
matti_86
zajebista serial ja najbardziej to pamiętam Mortal kombat 2 i granie na fliperach, ah to były piękne czasy
GolecWTF
Fatality Kung Lao (4. miejsce) było już wcześniej w Shaolin Monks. Swoją drogą, świetna giera. Szkoda, że nie powstało więcej Mortali z taką mechaniką.
ana481516
@GolecWTF Ostatnio miałam w końcu okazję zagrać w SM i muszę przyznać, że całkiem przyjemna część :)
Pynek99
Wymieniłbym coś na "Here's Johny" z Mk X i Mk 9
Puzisher
Sheeva i Fatality z 9 odsłony. Wyrywa ręce oponenta, okłada go nimi niemiłośiernie po czym jak by nigdy nic owymi kończynami finalnie bije sobie brawo :D Mój ulubiony.
tomaszjozefowski2884
@Puzisher W MK 4 Quan Chi ogładał przeciwnika oderwaną mu uprzednio nogą. Też robiło wrażenie w tamtych czasach
TCWolf82
O nieeeeeeeeeee... Sto milionow razy widzialem takie zestawienia. Chcialem zestaw ale wy chyba serio czasu nie macie. Lepszy rydz niz nic, ale licze na jakis ekstra material z Evil Within2 ;)
ana481516
"Majlina", nie "Milena" -.- Odnośnie rankingów fatality/brutality/animality czy innych to ciężko stworzyć dobre zestawienie bo wszystko zależy od gustów i jest subiektywne. Ja na przykład nie byłabym w stanie spośród tak dużej liczby fatalów wybrać tylko jednego naj
1
marian_kapusta
@ana481516 żadna majlina. Posłuchaj co mówi "komentator" w grze, a potem sam komentuj...
5
infamous
@marian_kapusta Ja nie wiem skąd ludzie biorą różne wymowy jej imienia, kiedy mamy jasno podawane jak je mówić. Tak samo imie Jasona Voorheesa zamiast mówić "dżejson", to mówią "dżons". wtf
1
Freeman47
1. Sub Zero - wyrwanie głowy z kręgosłupem; 2. Kano - wyrwanie serca; 3. Quan Chi - wyrwanie nogi i dobijanie leżącego kolesia; 4. Reptile - zjadanie mordy.
michal.2907
@Freeman47 4. To jest ten fatal, po którym Reptile głaszcze się po brzuchu? Chyba mój ulubiony motyw.
Black_Metal_666
@Freeman47 Kiedyś rozniósłbym cię bez najmniejszego problemu, ale teraz to już nie ten wiek, nie ta forma, a do tego w napie*dalanki nie pykam już tyle co dawniej (bo "Quake 4" czy "AvP2" ostatnio u mnie na tapecie siedzą). A Top 10 Fatalities?! Ciężkie pytanie, bo tyle tego jest...
Freeman47
@michal.2907 Nie. To o czym mówisz pochodzi z drugiego MK. Mnie podobało się bardziej to http://www.youtube.com/watch?v =lhYcFnNJCIE Chociaż czwórka nie dorasta pozostałym Mortalom do kostek, a przejście w trójwymiar było strzałem w kolano, to jednak w przypadku fatality fajnie udało się wykorzystać możliwości 3D i dynamicznej kamery. W tamtych czasach było to cholernie imponujące.
Black_Metal_666
@Freeman47 "przejście w trójwymiar było strzałem w kolano" - bredzisz ku*wa, bredzisz! Przejście do 3D było jedynym rozsądnym wyjściem, bo dzięki temu powstały wspaniałości w postaci "Deadly Alliance" czy "Armageddon", że nie wspomnę o za*ebistym "Special Forces" i obłędnie doskonałym w każdym calu "Shaolin Monks". Ale cóż, co kto woli...
Freeman47
@Black_Metal_666 Hejwi, wszystkie te gry to rzadkie kały (poza Shaolin Monks), których samo Midway się wstydzi. Sam Ed Boon przyznał, że trójwymiarowe Mortale były złe.
Black_Metal_666
@Freeman47 "3D to złe posunięcie" i "Shaolin Monks wymiata" - bez komentarza, ku*wa. Trzeba być super-debilem, aby gnoić za*ebiście udane kontynuacje z PS2-ki ("Deadly Alliance", "Deception", "Armageddon"), które mega rozwinęły rozgrywkę i dały większe możliwości! Zresztą bez 3D i całego postępu z tym związanego to "MK" by szybko poszło do lamusa, a tym samym zostało bezlitośnie za*ebane przez konkurencję, więc to wszystko musiało się po prostu wydarzyć.
Black_Metal_666
@Freeman47 Dopiska: Wiadrem szczyn to niezaprzeczalnie są: "MK Mythologies: Sub-Zero" i "MK: Gold" do kompletu z "MK vs DC
Black_Metal_666
@Freeman47 ... a nie rewelacyjny "MK: Special Forces" (którego zresztą swoją drogą dzisiaj w nocy przeszedłem i bawiłem tak samo świetnie, co te 17 lat temu, kiedy miał on swoją premierę). Wetnę się, że w "Special Forces" to ty nawet nie szpilałeś, więc co krytykujesz łajzo?! Napisałem to na 2 posty, bo mi przy poprzednim błąd wyskoczył czy coś i dało "zapisz".
Black_Metal_666
@Freeman47 A tu moja LISTA PRZEBOJÓW: 1) Stage Fatality (Wrzucenie pod pociąg) - Subway ("MK Trilogy"). 2) Stage Fatality (Wrzucenie do kwasu) - The Dead Pool ("MK Trilogy"). 3) Stage Fatality (Zrzucenie z mostu) - The Pit II ("MK II"). 4) Scorpion - spalenie żywcem ("MK 4"). 5) Cyrax - autodestrukcja ("MK Trilogy"). 6) Cyber Smoke - wysadzenie świata ("MK Trilogy"). 7) Sektor - zmiażdżenie ("MK Trilogy"). 8) Reptile - pożarcie ("MK Trilogy"). 9) Stryker - wysadzenie ("MK Trilogy"). 10. Shang Tsung - odebranie duszy ("MK Trilogy").
Freeman47
@Black_Metal_666 "Trzeba być super-debilem, aby gnoić za*ebiście udane kontynuacje" więc musisz nazwać tak samych twórców tych kał, którzy sami przyznali się, że trójwymiarowe Mortale były błedem. "bez 3D i całego postępu z tym związanego to "MK" by szybko poszło do lamusa" Taa, i pewnie dlatego też MK9 i MKX były takimi hiciorami. Bo nie były w dwuwymiarowej konwencji rozgrywki. Nic się przez te lata nie zmieniłeś. Dalej bredzisz głupoty większe niż góry szwajcarskie.
Freeman47
@Black_Metal_666 I nie wiem, co trzeba mieć zamiast gustu - ale nie może to być nic normalnego - żeby wielbić jedną z najgorszych gier na PS1. Tak, mówię o tym glucie nietoperza jakim jest MK Special Forces
Black_Metal_666
@Freeman47 1) Te twoje (nie)śmieszne jeżdżenie po 3-wymiarowych "Mortalach" to zwykły ból dupki, bo nie miałeś widocznie PS2-ki, przez co nie mogłeś sobie popykać, a teraz pie*dolisz te swoje alajny. No, cóż. Ja miałem na szczęście Playa 2-kę i bawiłem się wyśmienicie dokonując rozwałki we wspomnianych wyżej częściach. Zresztą nie od dziś wiadomo, że tym kontynuacjom przede wszystkim zarzuca się brak wersji na PC'a, bo sam też tak uważam. Kolejną prawdą jest fakt, że fani "MK" dzielą się na 2 obozy: po*ebów uznających tylko "2D" (między którymi jest od chu*a hipokrytów mówiących "tylko 2D" a trzepiących jednocześnie do "Shaolin Monks") i normalnych fanów, którzy nie szukają kości w mleku i świetnie się bawią przy 3-wymiarowych kontynuacjach. Ja zaliczam się do tej 2-grupy.
Black_Metal_666
@Freeman47 2a) Gdyby twórcy tak żałowali stworzenia tych 3-wymiarowych kontynuacji (jak to rzekomo twierdzą) to by skończyli je na 4-ce lub ewentualnie 5-ce, a nie trzaskali je jedna za drugą aż do bankructwa firmy (po premierze arcygównianego "MK vs DC"). 2b) Wszelacy twórcy (muzyki, filmów czy gier) pie*dolą po latach różne głupoty i najczęściej jest to bełkot pod publikę albo po prostu niczym niepodyktowany bełkot. Mnie osobiście je*ie zdanie twórców, bo ja się nadal świetnie bawię przy "Mortalach w 3D" i zdania nie zmienię.
Black_Metal_666
@Freeman47 3) Trzeba być tobą albo po prostu takim potrzaskanym przychlastem jak ty, żeby jeździć po czymś w co się nie pykało ("Special Forces"), no i żeby wielbić najbardziej oklepane i przereklamowane chały w dziejach Kinematografii ("Batbond" Nolana czy "Aliens" Camerona). To ty się nie zmieniłeś z tego co widać, no ale to nie moja sprawa.
Freeman47
@Black_Metal_666 Mam PS2 i nawet są tam na nim dwa gówniane trójwymiarowe Mortale, wiec te twoje osądy i analizy może se wsadzić tam, gdzie ci słońce nigdy nie dotrze. Grałem w Deadly Alliance i Deception i szybko wypieprzyłem w kąt tych nędzników. Tym kontynuacjom zarzuca się przede wszystkim porzucenie dotychczasowej drogi mortalowej i zejście na manowce płytkich bijatyk dla mas, z coraz durniejszą otoczką, z coraz bardziej idiotycznymi postaciami i z coraz to głupszym systemem walki (style z Deadly Alliance - porażka). No i za haniebne potraktowanie fatality - znak firmowy serio został sprowadzony do zwykłego zapychacza i koniecznego zła, przecież w ostatniej części nawet nie masz fatality, bo twórcy nie umieli ich przygotować dla tylu postaci.
Freeman47
@Black_Metal_666 I w zarzutach ani razu nie pojawia się pominięcie wersji pecetowej! Pojęcia bladego o grach nie masz, a szczekasz i zgrywasz cwaniaka.
Black_Metal_666
@Freeman47 Koleś należący do głupiej szarej masy (czyli ty) zarzuca "Deadly Alliance'owi" bycie "produktem dla mas" - co za ironia. "Deadly Alliance" jest dokładnie czymś odwrotnym - taktyczną napie*dalanką w której trzeba wreszcie ruszać mózgiem i planować całą strategię, a nie jak w 4-ce czy poprzednich zapie*dalać na szybko do gościa i rozpie*dalać mu ryj butami. "Deadly Alliance" został zgnojony właśnie dlatego, bo prostackim Januszom nie podlazło całe to wyrafinowanie, gdyż liczyli na kolejną szybką i prostą naku*wiankę. Zaś Fatalities zostały tylko jedne, ponieważ ta część wróciła z grubsza klimatem do korzeni. Jak ktoś tu się nie zna i zgrywa Cwaniaka to właśnie ty (!).
Black_Metal_666
@Freeman47 Zaś jeśli chodzi o "Armageddon" to ja nie powiedziałem kiedykolwiek, że jest to bezbłędna część cyklu - wręcz odwrotnie, jestem świadom jej wady, jaką jest brak autorskich Fatalities. Jednakże to nie spowodowało u mnie wku*wienia i wystawienia skrajnej noty "1/10 - gónwo!", jak u wielu innych czubów. "Armageddon" to w zasadzie taki PS2-owy "Trilogy": wszystkie postacie, kostiumy, areny, a do tego tryb Konquest i doskonała minigierka "Motor Kombat". Tu się nie ma do czego przypie*dolić z wyjątkiem tego braku autorskich Fatalities - to jedyny poważny minus tej części. Ale przynajmniej można samemu "stworzyć" własnego Fatala - jednym to nie leży, a innym tak, ale mi akurat leży.
Black_Metal_666
@Freeman47 I nie wspomnę już nawet o tym, że przemilczałeś kwestię "Special Forces" czy "MK vs DC"... Więc możesz te całe swoje pie*dolenie wsadzić sobie w dupę, bo jest bezwartościowym hejterskim bełkotem (!).
Freeman47
@Black_Metal_666 Jak grochem o ścianę. Tyle lat minęło, a ty dalej jesteś pustym idiotą, jakim byłeś przez całe wcześniejsze twoje istnienie na filmwebie. Taktyka Deadly Alliance jest ledwo liźnięta i przy Tekkenie 4 albo 5 (które wyszły w tym samym czasie) zalicza potężnego strzała w mordę. A dureń (czyli ty), który pisze że ta część jest wyrafinowana, nie jest wart żadnego szacunku. To właśnie typowe wyrafinowanie dla masowego Janusza, który nigdy nie grał w żadną inną grę. A co do jednego fatala i powrotu do korzeni xDDDDDDD Dawno mnie już coś tak nie rozbawiło na internecie. Deadly Alliance nie ma nic wspólnego z korzeniami, ta część się zupełnie od nich odcina i tyczy się to także falality. Po jednym na postać, bo twórcy potraktowali tę rzecz jak zło koniecznie i nie chciało im się poświęcać więcej czasu na nią. To nie są zresztą moje słowa ani wnioski - to są słowa samych twórców, którzy to przyznali i kajali się na trójwymiarowe Mortale. Nie chce mi się szukać wypowiedzi Eda Boona (pogoogluj sobie, chyba że nie umiesz). A teraz lekcja historii gier od znawcy (mnie) dla tępego masowca (ciebie): przy tworzeniu dziewiątej części autorzy wiedzieli, że skopali sobie fabułę a także otoczkę trójwymiarowych Mortali, więc chcieli się od nich zupełnie odciąć. Dlatego dziewiątka nie jest kontynuacją Armageddonu ale rebootem serii i powrotem do tego, co najlepsze (a więc części 1-3). dwuwymiarowytch
Freeman47
@Black_Metal_666 A Armageddon był totalnym chaosem i burdelem a nie grą. To glut wydany na szybko, byle tylko nachapać się i zarobić na marce. Midway było na skraju bankructwa i musieli na prędce się czymś ratować. Porównanie z Trilogy jest kompletnie z dvpy, ale niczego innego nie oczekiwałem od śląskiego tępaka, który nie tylko nie ma gustu filmowego, ale i pojęcia o grach :)
Freeman47
@Black_Metal_666 A o czym mam gadać? Special Forces to kawał gnoju za którego wstydzą się twórcy. Nawet na zwykłej wikipedii możesz o tym poczytać - proszę https://en.wikipedia.org/wiki/ Mortal_Kombat:_Special_Forces# Development I nie wracaj więcej do tej gry, bo tylko robisz z siebie pośmiewisko (zresztą, zawsze robiłeś) wspominając o tym glucie. W MK vs DC nie grałem.
Black_Metal_666
@Freeman47 Zacznę od dupy strony (tak jak lubisz): wiem, że IX-ka jest remake'em, bo jestem na bieżąco z serią. Dalej... Stwierdzenia o "powrocie do korzeni""Deadly Alliance"
Black_Metal_666
@Freeman47 Zacznę od dupy strony (tak jak lubisz): wiem, że IX-ka jest remake'em, bo jestem na bieżąco z serią. Dalej... Stwierdzenia o "powrocie do korzeni""Deadly Alliance"
Black_Metal_666
@Freeman47 Zacznę od dupy strony (tak jak lubisz, fiu*ie): wiem, że IX-ka jest remake'em, bo jestem na bieżąco z serią, więc daruj se ku*wa ten "wykład", bo nie gadasz z jakimś je*anym nieobeznanym w temacie amatorem. Dalej... Stwierdzenia o "powrocie do korzeni" w kwestii "Deadly Alliance" sobie ku*wa nie wymyśliłem, bo czytałem na ten temat i tak zostało to przedstawione (możliwe nawet, że z wypowiedziami samych twórców, ale nie pamiętam). Miał być powrót do korzeni i "bardziej mrocznie", dlatego zlikwidowano Stage Fatalities i dano tylko 1-go Fatality na łebka (tak jak to miało miejsce w pierwowzorze). Porównanie natomiast "Armageddon" do "Trilogy" jest jak najbardziej na miejscu, bo oba tytuły są swoistym "podsumowaniem" minionej dekady, więc nie wiem w czym ty ku*wa widzisz problem?! A co mówią twórcy to już ci ku*asie powiedziałem: pie*dolą bzdury i zmieniają śpiewkę w zależności od tego, jak zawieje ku*wa wiatr, dlatego ja nawet nie słucham tego ich bełkotu "po latach" (w przeciwieństwie do ciebie)! Gdyby ku*wa te 3-wymiarówki były rzeczywiście takim szambem jak rzekomo twierdzą twórcy i opinia publiczna to je*nięto by nimi po 4-ce lub 5-ce, ale zamiast tego to kręcono je ku*wa dalej, więc o co tu ku*wa chodzi (ja się pytam)?!?!
Black_Metal_666
@Freeman47 I najlepsze na koniec: oczywiście jako "argumentem" przeciwko "Special Forces" posłużyłeś się opinią twórców, co tylko ku*wa jasno potwierdza, że nawet nie pykałeś w ten tytuł i siejesz gówniany ferment! Tu nie ma czego komentować, bo sam się właśnie skomentowałeś, ale jesteś ślepy i zbyt butny, żeby dostrzec ten fakt. A w miniony weekend przeszedłem "Special Forces" 3 razy, bo tak dobrze mi się w to napie*dala, a będzie tych meczy (w ten tytuł rzecz jasna) jeszcze więcej i mam gdzieś, co mówią ludzie na ten temat. Mam własny rozum i sam będę kalkulować rzeczywistość, a nie będę szedł jak ty za bezmyślnym tłumem. "Special Forces" jest niedoceniony z niewiadomych mi powodów i szczerze mówiąc nie obchodzą mnie już one - ja się w to zagrywam i będę, a zdanie tępych Januszy twojego pokroju zwisa mi koło ciu*a. Masz, popykaj se ku*wa w "Mythologies: Sub-Zero" z '97 - rzekomo "najlepszego okresu" dla marki "MK". Takiej niegrywalnej chu*ni to ze świecą szukać! Ale skąd ty możesz wiedzieć, co jest jałowe a co nie, skoro bezmyślnie kierujesz się zdaniem twórców... P.S. Ja akurat pykałem w "MK vs DC", ale nie trzeba w to nawet pykać by wiedzieć, że sam pomysł jest już totalnie z dupy, bo co ma ku*wa Batman do Scorpiona czy Superman do Jaxa?!?! - absolutnie ku*wa nic! Równie dobrze mogliby pie*dolnąć crossoverem "Mortal Kombat vs Minionki" i wyszłoby na to samo - absurdalny i nieziemsko infantylny pomysł, który już z założenia jest do wy*ebania na śmietnik (!). Skończyłem, drobny chu*ku.
Black_Metal_666
@Freeman47 P.S.2. Te twoje "bezbłędnie kultowe" 2-wymiarówki też mają swoje za uszami, ale trzeba obiektywnie i trzeźwo spojrzeć na sprawę by zobaczyć, co tobie akurat nie grozi bo łazisz w pedalskich różowych okularkach na ryju, ty zasrany pozerze. 2-wymiarówki są Klasyką i tego nie neguję, ale mają swoje wady.
Freeman47
@Black_Metal_666 Ty żyj se dalej w tym swoim wyimaginowanym świecie, pełnych idiotyzmów i gustowego zero - wali mnie to :) Ale skończ do ciężkiej cholery roznosić po internecie te swoje pie*dololo, bo ty nawet nie masz najmniejszego pojęcia jakie gadasz bzdury. Choć wiem, że od osoby o inteligencji głowonoga (ciebie) nie dostanę niczego innego. Twoje porównania i teorie to zwykły bełkot chorego psychicznie zwyrola. Jak Deadly Alliance można nazwać mroczniejszym, skoro ma takie fatality http://www.youtube.com/watch?v =ESiTYQy0ulM Ta gra, jak i jej kontynuacje to parodia. A Armageddon nie jest żadnym podsumowaniem serii. K..., palnij się w łeb porządnie. Co to za podsumowanie, skoro historia dostaje nowego bossa, żadna postać nie ma swojego fatality, ba, mało tego, niektóre nawet zupełnie inaczej wyglądają (Kai, Tanya). No ale co głowonóg (ty) może znać się na grach...
Freeman47
@Black_Metal_666 Pomysł "MK vs DC" jest jak najbardziej na miejscu, gdyż Midway zostało wykupione przez Warnera, który posiada prawa do postaci DC Comics. Znów pojęcia bladego nie masz o grach, a szczekasz jak zawszony kundel. Tak jak on robisz dużo hałasu, a kopnąć się raz w dupę i polecisz z piskiem do mamusi. A co do "Special Forces" to nie, nie grałem w to szambo, ale zacytuję tu pewnego idiotę z internetu "nie trzeba w to nawet pykać by wiedzieć, że sam gra pomysł jest już totalnie z dupy".
Freeman47
@Black_Metal_666 PS. Tyle lat minęło, a ty dalej jesteś takim samym plebsem, jakim cię zapamiętałem. W twoich wypowiedziach wciąż więcej "k..." i "ch..." niż argumentów. Myślisz, że jak dodasz sobie trochę łaciny, to twoje posty będą mocniejsze? Błąd, jeszcze bardziej pokazują, jakim jesteś prymitywem i prostakiem :) No ale jak już mówiłem - sram na to :)
Black_Metal_666
@Freeman47 Post I: Zanim odpaliłem tego twojego gównianego linka to już wiedziałem, co tam zastanę i się ku*wa nie myliłem. Jesteś śmierdzącym hipokrytą i tyle w temacie: to 2-wymiarowe "MK" (w przeciwieństwie do 3-wymiarowych) mają jakieś z*ebane Friendships, a Fatali robiących za kabaret mają zdecydowanie więcej (Noob Saibot skaczący z przeciwnikiem o ziemię aż ten eksploduje, Human Smoke wnikający do adwersarza i rozsadzający go serią ciosów, Cyrax rozcinający oponenta swoimi "włosami", Cyber Smoke wysadzający cały świat!!!, Rain uderzający "spod piwnicy" - Fatal w "Trilogy", Jax-gigant rozdeptujący agresora, Mileena plująca gwoździami, Sektor z prasą hydrauliczną w brzuchu, Liu Kang miażdżący delikwenta automatem do gier, Sindel zabijająca włosami, Kabal "wypędzający duszę" z pokonanego!!!), niżeli którakolwiek z późniejszych 3-wymiarowych części. Stwierdzenie "MK: Armageddon podsumowaniem minionej ery" to nie tylko mój własny wniosek, ale i hasło z prasy, ty nieumiejący czytać ku*asie.
Black_Metal_666
@Freeman47 Post II: Pojęciom takim jak "hipokryzja" i "idiotyzm" oraz "bezmyślność" do kompletu z "megalomanią" nadajesz zupełnie nowy wymiar. Skoro za dobry pomysł uważasz (co oczywiście przewidziałem) połączenie marki "Mortal Kombat" z "Batmanem" (i resztą DC), a za zły zrobienie przygodowego "Mortal Kombat" z Jaxem (postacią z marki "MK" rzecz jasna!) to nie mamy o czym rozmawiać. A te twoje nieustanne przeświadczenie o własnej nieomylności i wszechwiedzy mnie po prostu śmieszy, bo geneza "MK vs DC" jest truizmem, a ty robisz z tego jakąś "wiedzę tajemną" (a ze mnie amatora, co nie wie o czym mówi). Jak mówiłem: hipokryzja i megalomania w nowym wydaniu.
Black_Metal_666
@Freeman47 Post III: "Przyganiał kocioł garnkowi!" - jak mawia Klasyk. Ja podałem sporo argumentów, podczas gdy ty wyłącznie zasłaniasz się wypowiedziami twórców i nic poza tym. Więc bezmyślnym plebsem to jesteś akurat ty, megalomański pozerze. Eh, jakie to zabawne w ludziach twojego pokroju, że są idiotami i nie dostrzegają tego faktu, a świat widzą wyłącznie "po swojemu" i nie potrafią przejrzeć na oczy. :))) Jesteś jak rasowy katol - choćby argument zesrał ci się na ryj albo wskoczył ci prosto w ręce to i tak go nie zauważysz. Skończyłem. Bez odbioru.
Black_Metal_666
@Freeman47 DOPISKA: "3-wymiarowe MK parodia"?! Dobre sobie! Szkoda tylko, ze to 2-wymiarowe "MK" maja polowe kabaretowych Fatalities (o czym mówiłem wyżej) i bezsensowne Friendships (o czym tez mówiłem wyżej) do kompletu z idiotycznymi Babalities (o czym zapomnialem wspomnieć) i polowa debilnych Animalities (Scorpion - pingwinem znoszącym wybuchające jajo, Human Smoke - jeżem strzelającym wybuchowymi kolcami, Kabal - będący szkieletem dinozaura, Stryker - tyranozaurem, Cyber Smoke - bykiem, Jade - zabójczym korkiem, Ermac - żarłoczną żabą, Cage - kopiacym kangurem, Reptile - straszaca małpa, Noob Saibot - mrowkojadem, Rain - słoniątkiem, Sindel - insektem). Innymi słowy: 3-wymiarowe "MK" olaly cala ta Komedie na rzecz zwiekszonej brutalizacji, wiec kolejny raz sie skompromitowales! Gowniarzowi może i byś wcisnal te swoje brednie i tanie klamstwa, ale nie gościowi, który zna temat - jak widać - lepiej od ciebie. To tyle. Miłego dalszego robienia z siebie idioty! :)))
Black_Metal_666
@Freeman47 Poprawka (debilny T9): Jade - zabójczym kotkiem.
Freeman47
@Black_Metal_666 Na jaką cholerę wypisujesz mi wszystkie Animality i Frenship skoro je dobrze znam? Na szczęście znam też, że są one easter eggiem, a nie formalną częścią rozgrywki, które to ponadto powstały, aby załagodzić kontrowersje wokół serii w tamtych czasach. No ale do tego też trzeba mieć wiedzę o grach, której taki pustak jak ty nie posiadasz. "Skoro za dobry pomysł uważasz (co oczywiście przewidziałem) połączenie marki "Mortal Kombat" z "Batmanem" a gdzie tak napisałem, he??? Przecież ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. No ale nie zaskoczyłeś mnie ani trochę - wiedziałem, że taki dureń jak ty będzie sobie dorabiał teorie i ideologie tak samo debilne jak on sam :) Dyskusja z tobą jest taka zabawna, a jeszcze zabawniejsze jest, że nawet sam nie zdajesz sobie sprawy, jakiego kretyna z siebie robisz xD
Black_Metal_666
@Freeman47 "To sa East eggi, by załagodzić kontrowersje" - banał. Powiedz mi coś, czego nie wiem.
Black_Metal_666
@Freeman47 Pomysł "MK vs DC" jest jak najbardziej na miejscu, gdyż Midway zostało wykupione przez Warnera, który posiada prawa do postaci DC Comics. - to twoje slowa, a jak nie pamiętasz co piszesz to bierz leki.
Black_Metal_666
@Freeman47 "wiedziałem, że taki dureń jak ty będzie sobie dorabiał teorie i ideologie tak samo debilne jak on sam" - i kto to mówi (hipokryta!)... Wszystkie wymienione przez ciebie fakty historyczno-techniczne to banały o których wiedzą wszyscy, a twórców nic nie tłumaczy ze sparodiowania serii (w czasach 2-wymiarowek) i wypuszczenia gówna zwanego "MK vs DC".
Black_Metal_666
@Freeman47 A teraz taplaj się dalej w swoim gówienku i siej bezmyślnie ferment, bo to jedyne co potrafisz. Ja skończyłem ta "dyskusję" w myśl zasady "glupszemu się ustępuje". Na razie.
Freeman47
@Black_Metal_666 Jak to wiesz, to po jaką cholerę mówisz o zarzutach takiego Frendship - zresztą, nie, nie odpowiadaj, bo nie chcę nawet wiedzieć, co siedzi we łbie takiego pustaka jak ty. Jest duża różnica pomiędzy celowymi zgrywami z fatali w MK 2-3, a debilnymi fatalami z MK 3D. Pomysł MK vs DC jest wytłumaczalny, ale nie znaczy, że dobrze wykonany - od teraz każdą moją wypowiedź będę łopatologicznie wyjaśniał, bo widzę, że ten z którym rozmawiam nie rozumie najprostszego przekazu. Ok, ale zapomniałem, że mam do czynienia z tobą, a nie z osobą myślącą :) I zgadzam się, nie poniżaj się już dalej w tej dyskusji. Tak jak orzekam ci z tego miejsca - wio stąd.
Black_Metal_666
@Freeman47 "Wio stąd" - a co to, jesteśmy na twoim podwórku?! Widzę, że ci się pogorszyło... I tak jak mówiłem: jesteś hipokryta i tyle w temacie.
Freeman47
@Black_Metal_666 Po prostu zwracam się do bydła tak, jak ono zasługuje.
Black_Metal_666
@Freeman47 Bydło ujrzysz w swoim lustrzanym odbiciu, wsiórze.
Black_Metal_666
@Freeman47 A tak nawiasem: http://www.gry-online. pl/S016.asp?ID=6827
Black_Metal_666
@Freeman47 "Dodatkowo niniejszy produkt ma charakter zbiorczy – developerzy chcieli podsumować bowiem wszystkie swoje dotychczasowe osiągnięcia w ramach serii MK, aby po raz ostatni przygotować dzieło z myślą o konsolach PlayStation 2 i Xbox przed poświęceniem się tworzeniu gier dla elektroniczno-rozrywkowych platform nowej generacji." - masz, nieumiejący czytać idioto. Powtórzę: "MK: Armageddon podsumowaniem minionej ery" to nie tylko mój własny wniosek, ale i stwierdzenie z prasy. Tak więc kompromituj się dalej. Bez odbioru.
Freeman47
@Black_Metal_666 Miałeś się tu już więcej nie pojawiać. Sio stąd.
Black_Metal_666
@Freeman47 Pomijając, że będę łazić gdzie mi się żywnie podoba (i ty masz gówno do gadania) to mam mega ubaw z patrzenia na twoją kompromitację, której za żadne skarby nie dostrzegasz. xDDD Twierdzisz "MK 3D to gówno!", a w ulubionych Fatalities masz te pochodzące z 3-wymiarowej "4-ki" - eh, jakie to... urocze. xDDD
Freeman47
@Black_Metal_666 Po prostu nie jestem takim tępym hejterem, jak ty. I nawet w słabych produkcjach potrafię docenić dobrze wykonane elementy. A fatale w MK4 były w większości udane. A zastosowanie dynamicznej kamery trójwymiarowej akurat w fatalach wyszło grze na dobrze. A jeśli się doda do tego czasy, w których powstała i przypomni, jakie wrażenie to robiło w latach 90-tych to efekt ten jest potęgowany. O wszystkim zresztą pisałem w pierwszych postach, ale do tego wszystkiego trzeba mózgu, żeby zatrybić.
Black_Metal_666
@Freeman47 "Nie jestem tępym hejterem" - i dlatego jeździsz po 3-wymiarowych "Mortalach" jak po burej szmacie ze "Special Forces" na czele, którego nawet nie znasz. "Potrafię docenić dobrze wykonane elementy." - i dlatego nie dostrzegasz tego, co jest dobrze zrobione w częściach od 5 do 7. Hmmm,to ma sens...
Freeman47
@Black_Metal_666 Bo na to zasługują. Sorry, młody. Może i parę zalet się znajdzie: gdzieś jest niezły tryb Conquest, gdzieś tam widać jakieś zalążki czegoś, co miało być dobrą zmianą, ale przez brak czasu nie było. Wszystko jednak niszczy wyzbycie się genialnego specyficznego klimatu 1-3, tragiczne nowe postaci i gameplay bez własnej tożsamości.
Black_Metal_666
@Freeman47 "Bo na to zasługują" - taaa, a najbardziej "Special Forces", którego na oczy drobny chu*ku nawet nie widziałeś, więc co ty możesz wiedzieć?! Są o wiele gorsze tytuły, a bezmózga masa (składająca się z takich jełopów co ty) sieje bezmózgą propagandę, jednocześnie zgrywając znawców od 7 boleści - to jest żałośnie dziecinne (!). "Wszystko jednak niszczy wyzbycie się genialnego specyficznego klimatu 1-3" - zwłaszcza tej Komedii w postaci Babalities czy równie z*ebanych Animalities, w których to Scorpion zmienia się w znoszącego wybuchające jajo pingwina. "Tragiczne nowe postaci" - bo Sindel czy tam inny Kabal są tacy kultowi... "Gameplay bez własnej tożsamości" - czytam i się śmieję, oj (niedzielny) znaFco! "Mortal Kombat" się rozwinął w przeciwieństwie do takiego pedalskiego "Tekkena", który nie tylko jest taki sam do 5 części (bo reszty nie znam, więc nie komentuję), ale i jest zwykłym kolorowym bryloczkiem dla mało wymagających. A ty jesteś hipokrytą i hejterem, co udowodniłem wyżej, więc hejtuj se dalej.
Freeman47
@Black_Metal_666 Mówiąc o Tekkenie jako grze dla mało wymagających tylko dokumentujesz swoją niewiedzę, wrodzoną tępotę i ogólnie idiotyzm na poziomie genetycznym. Nie masz pojęcia bladego, a się hańbisz. Po co? Musisz wyjątkowo lubić bycie poniżanym i obśmiewanym - ale nie interesują mnie twoje problemy z mózgiem. O Babalities i Animalities już się wypowiedziałem, więc nie będę dalej tłuk takich oczywistości do takiej tępej strzały jak ty. MK się rozwinął? Znaczy z dopracowanego do granic możliwości, specyficznego gameplayu opartego na refleksie, combosach i szybkości przeistoczył się w bezpłciową, nudną i nie mającą żadnej charakterystyki nawalanki? No to gratuluję takiego rozwinięcia się w tył. A jeszcze bardziej głupim, masowym Januszon łykającym taką tandetę. Ja tam wolę zostać przy 1-3, 9 i X. I wspomnij jeszcze raz o "taktyce" w MK, to cię znowu obśmieję. Do Tekkena (którego nie znasz) nie ma żadnego startu.
Black_Metal_666
@Freeman47 Nie oczekuję od ciebie, że dostrzeżesz swoją hipokryzję i głupotę bo wiem, że jest to niewykonalne. Prawda jest ku*wa taka, że wszystkie części "MK
Black_Metal_666
@Freeman47 począwszy od 2-wymiarowych, a kończąc na 3-wymiarowych są niedorobione mniej lub bardziej i pie*dolenie mające temu zaprzeczyć jest po prostu żałośnie śmieszne. Mówię to jako jeden z największych fanów "MK": w każdej części znajdzie się coś, do czego można się przy*ebać. Jednakże wyjątkiem jednym jedynym jest "Shaolin Monks", bo tam wszystko zostało zapięte na ostatni guzik! I możesz się śmiać - głupie tępaki twojego pokroju tylko to potrafią (cieszyć bezmyślnie ryja i bełkotać jakieś puste ogólniki).
Black_Metal_666
@Freeman47 Powiedziałem "puste ogólniki"?! Tak, powiedziałem. "gdzieś tam widać jakieś zalążki czegoś, co miało być dobrą zmianą" - typowy bełkot idioty, który nie podaje żadnych konkretów, tylko gada dla samego gadania. Ale to nic nowego, bo ty ciągle rzucasz żałosnymi ogólnikami (i ciśniesz "Special Forces", którego ku*wa nie znasz), co tylko jasno i klarownie potwierdza, że masz ku*ewsko blade pojęcie w temacie! Coś tam popykałeś 15-20min. (części 5, 6, 7), coś gdzieś usłyszałeś i rżniesz wielkiego "znawcę". "MK" się rozwija(ł), podczas gdy gówniany "Tekken" został taki sam aż do 5 części - jedynie kosmetyczne zmiany (jakieś tam stroje czy zawodnicy i grafa ogólnie), ale rozgrywka została taka sama, czyli prosta i nudna. Kolejnych części nie znam, więc nie komentuję [...]. Tak więc zostań se przy swoim "Tekkenku" i hejtuj dalej bezmyślnie "Mortala", a ja będę patrzał i śmiał się głośno popijając drinka.
Black_Metal_666
@Freeman47 A na koniec: weź lepiej rzuć te prochy, które bierzesz, bo ładne spustoszenie w tej twojej makówie narobiły. "Młody"?! O ile pamiętam jesteś w podobnym wieku co ja, więc co ty odpie*dalasz?! Nie zrozumiem tak skrajnej głupoty i megalomanii, ale to pewnie dlatego, bo sam taki kiedykolwiek nie byłem.
Black_Metal_666
@Freeman47 P.S.777. Oceniłeś "Gwiezdne Ścierwa XIII" 5/5 w kategorii "muszę obejrzeć", co wspaniale udowadnia, kto z nas 2-óch jest tutaj cieciem bez gustu. No, ale nie dziwi mnie to, bo zawsze leciałeś na oklepane bajeczki, więc nie inaczej jest tym razem. Dziwi mnie tylko, że damskiego "Pitbulla" oceniłeś tak nisko, bo przecież "Gwiezdne Ścierwa XIII" będą na tym samym poziomie z tą różnicą, że będą na*ebane efektami za kilkaset melonów. No, ale ch*j z tym, popcornowy znawco.
Freeman47
@Black_Metal_666 Przypieprzać się do ocen które kompletnie nie mają nic, ale to NIC, wspólnego z tematem to jeden z najbardziej żałosnych pseudoargumentów używanych w internetowych dyskusjach. Mało tego. To taki archaizm, że nawet najstarsi górale internetu go nie używają. Gratuluję intelektualna amebo - właśnie zdobyłeś kolejne osiągnięcie skrajnej głupoty :) ale dla ciebie pobijanie dotychczasowych rekordów idiotyzmów to chleb powszedni. Dziękuję za tony śmiechu oraz dostarczenie niepohamowanej frajdy twoim ograniczeniem umysłowym xD A jeszcze zabawniejszy jest fakt, że nawet nie dostrzegasz swoich hańb. Zawsze byłeś głupi. To fakt. Ale teraz - im starszy - tym stopień twojej głupoty rośnie i kilkukrotnie przewyższył twoje dawne filmwebowych czasów. Mało tego. Jesteś jeszcze głupszy niż ktokolwiek inny na internetach.
Freeman47
@Black_Metal_666 Nie znasz się - nie wypowiadaj się. Sio stąd, paszoł won.
Black_Metal_666
@Freeman47 Zacznę od tego, że nie można być głupszym od ciebie (wnioskując po twoich wypowiedziach), a ja nie dorównuję ci w tępocie i nie zamierzam. Natomiast wyśmianie twojego oczekiwania na jedną z największych profanacji w dziejach Kinematografii to nie był argument ws. "MK", tylko moja drobna uwaga w sporym nawiasie. :))) A co do "bycia zawsze głupim" to ja się w przeciwieństwie do ciebie ustatkowałem, podczas gdy ty dalej siedzisz u rodziców, albo ewentualnie jesteś mieszkającym na swoim samotnym walikoniem. xDDD Więc jak mawia Klasyk, który idealnie do ciebie pasuje: "Nie bądź taki do przodu, bo cię w tyle zabraknie!". Ale to też taki spory jak stąd do Kielc NAWIAS. :))) A przeganiać to możesz sobie muchy, polski cebulaku.
Black_Metal_666
@Freeman47 A skoro "3-wymiarowe MK zasługują na gnojenie" (czego oczywiście nie uzasadniłeś, tylko rzucałeś pustymi frazesami) to na co ty zasługujesz za swój bezmyślny hejting & trolling (przykładowy "Special Forces")?! To było pytanie retoryczne, więc nawet nie odpowiadaj. I najważniejsze: skończyłem (a może nie?).
Freeman47
@Black_Metal_666 A od kiedy to status społeczny mówi o człowieku? Ha, dobre sobie! To było uno. Teraz secundo. Szczeniaku, nic o mnie nie wiesz, nie wiesz jak żyję, z kim żyję i gdzie żyję. Więc nie wypowiadaj się. A teraz paszoł won stąd.
Black_Metal_666
@Freeman47 Uuu, komuś tu chyba nerwy puszczają... :))) Zaś o tobie wiem wystarczająco i więcej mi nie trzeba: jesteś nieziemsko głupi i ślepo zapatrzony w siebie, przez co nie stać cię ani na obiektywizm, ani tym bardziej na samokrytykę. A status społeczny mówi ku*ewsko dużo o ludziach, ale oszukuj się dalej twierdząc, że jest inaczej (a tym samym żyjąc w swoich własnych urojeniach) - nie będę tu prowadził dysputy ani wykładu na takie tematy, bo to nie tylko nie jest miejsce ani czas na takie dywagacje, ale i jest to temat rzeka... A teraz weź se coś na uspokojenie, zanim z wku*wienia popuścisz, wszystkowiedzący znaFco. :)))
Freeman47
@Black_Metal_666 Status społeczny mówi o ludziach tyle, co nic. To podstawa podstaw wiedzy o społeczeństwie. Najprostszy przykład masz, gdy patrzysz w lustro: niby prawie 30-latek, niby z jakąś tam pożal się boże rodziną, ale durnyś tak niesamowicie, że wykraczasz wszystkie dopuszczalne normy internetów. No ale wymagać takiej wiedzy od głupka (ciebie) o umyśle 5-latka z zaawansowanym zespołem downa. Głupka, który nie tylko nie zna się na filmach ani grach - ale także uwielbia kompromitować się w sieci. Mimo wszystko warto jednak czasami poczytać te twoje "myśli" życiowe i popękać ze śmiechu, że ziemia spłodziła takiego imbecyla xd Dziękuję ci za te wszystkie godziny, w których dostarczyłeś mi tyle niezobowiązanej zabawy.
Freeman47
@Black_Metal_666 Aha i jeszcze jedno. Nawet ta twoja pseudo-teoria (jak i zresztą wszystko co tylko wypluwasz z ust) o braku samokrytyki jest z dvpy. Kiedyś popełniłem nieziemski błąd. Tym błędem było dodanie cię do znajomych fw. Na szczęście w porę ten błąd naprawiłem i szybko przekonałem się z jakim debilem mam do czynienia. Choć gdyby nie to, nie miałbym takiej beki z twoich kolejnym hańbiących postów i poglądów. Więc jestem rozgrzeszony i mogę spokojnie umierać z czystym sumieniem. Równowaga wszechświata nie została zachwiana :)
Black_Metal_666
@Freeman47 1) Szkolna teoria to jedno a życie to drugie, ale trzeba mieć we łbie rozum dorosłego człowieka i życiowe doświadczenie, żeby to zrozumieć (czyli wszystko to, czego ty nie masz). 2) "Wykraczasz wszystkie dopuszczalne normy internetów" - to pokazuje jak bardzo płytki jesteś. Powinno być "wykraczasz POZA wszystkie dopuszczalne normy INTERNETU". Twój prymitywizm uwidacznia się nawet w zwykłej pisowni. 3) A więc potwierdzasz, że jesteś zapatrzonym w siebie dupkiem. Cóż, nic nowego.
Black_Metal_666
@Freeman47 2,5) Co się jeszcze tyczy pisowni to ty nawet człowieku nie potrafisz poprawnie zacytować (czyli skopiować tekstu i wkleić w cudzysłów), bo "nie trzeba w to nawet pykać by wiedzieć, że sam gra pomysł jest już totalnie z dupy" (twój tekst) to nie to samo co "nie trzeba w to nawet pykać by wiedzieć, że sam pomysł jest już totalnie z dupy" (mój tekst). Zgrywasz takiego Ą-Ę, a nie potrafisz zrobić tak (dziecinnie) prostej czynności, ale to typowe u takich (pozerów) jak ty.
Black_Metal_666
@Freeman47 4) I JESZCZE JEDNO o czym zapomniałem wspomnieć wyżej: nie znam się na "internetowych archaizmach" i tym podobnych bzdurach, bo moje życie (w przeciwieństwie do twojego) nie sprowadza się wyłącznie do siedzenia z nosem w necie i bycia na bieżąco ze wszystkim. A przypie*dolić się do mnie o "bycie zacofanym" w kwestii "internetowego środowiska" (że tak to nazwę) może jedynie smutny kutafon, który nie ma realnego życia - smutne, ale prawdziwe. Au revoir.
Black_Metal_666
@Freeman47 5) Zostawiłem ci wiadomość na blogu Angina.