Na jakie filmy ze Spider-Uniwersum czekamy?

Zgadzacie się z wyborami Jakuba Popieleckiego?

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
difool
Jameson i reszta redakcji Daily Bugle jako sitcom w stylu The Office, moim zdaniem najlepsza opcja :-)
12
Piramidoglowy
Czekam na porządnego, klasycznego Spidera. Takiego, w którym Peter jest młody, ale nie jest smarkaczem, nie robi głupich min, nie beczy co chwilę i nie tańczy. Ciotka May to ciotka May, nie milf, a Zielony Goblin nie wygląda jak tania plastikowa zabawka. I film trzyma się oryginalnego pomysłu, zamiast zaspokajać potrzeby mniejszości.
8
zarptak
"Scientifically Accurate Spider-Man" ale nie w formie animowanej komedii a raczej body horroru w stylu "Muchy" z Goldblumem.
5
Iwo
ach ta nostalgia... nigdy nie zapomnę https://en.wikipedia.org/wiki/ Kraven%27s_Last_Hunt ale tego nigdy nie nakręcą
2
oleksiey2000
To chyba żart z filmem o redaktorze jamesonie, bez urazy uwielbiam każdy jego występ ale jako osobny film raczej nie wyjdzie.
2
ineczka33
Spider Gwen i Morbius w jednym filmie! :D
1
nazuul
Żadne aktorskie. Coś w stylu Spider-Man Uniwersum
1
Rafi11
chciałbym nico lepiej pokazanego Rino, chętnie bym zobaczył Skorpiona ale przede wszystkim po raz pierwszy na dużym ekranie chciałbym zobaczyć Kravena the Huntera :-) no i oczywiście czekam na Carnagea...
1
Wizygoci
Od lat marzył mi się film o Michaelu Morbiusie no i (mam nadzieję) w końcu się doczekam. Siergiej Kravinoff to kolejna postać, która wydaje mi się na tyle ciekawa, że powinna być brana pod uwagę jako następny film. Jest jeszcze jedna postać ze świata człowieka-pająka, która jest cholernie tajemnicza, ale jak tu o niej scenariusz napisać? Mianowicie chodzi mi o Madame Web.
piopio
Od siebie bym dorzucił film z 1956 "Zdobywca" może to fil mniej znany bo juz z zamierzchłych czasów ale ma ciekawą legendę Zdjęcia w stanie Utah kręcono w pobliży radioaktywnych toksyn w wyniku czego po paru latach na raka umarli członkowie ekipy John Wayne, Susan Hayward, Agnes Moorehead, John Hoyt reżyser Dick Powell.
WhiteOwl
Wszystko ok, oprócz 4. Po kiego nam laska w rajtuzach.
fang1
The Thousand - oczywiście jako horror
spawnersiak
Na żadne. Nigdy nie lubilem Marvela :/
2
SandorClegane
Te filmy Marvela i DC są daleko w tyle za serialami : The Boys, Doom Patrol, Swamp Thing, Daredevil, The Punisher, Jessica Jones. Nie rozumiem dlaczego seriale robią lepsze niż kinówki?
1
Tester_Komorki
Co do J Jonah Jamesona to wolałbym coś o jego przeszłości. Przecież w jednym z komiksów było pokazane, że w dzieciństwie jego ojciec, weteran wojenny z mianem bohatera wojennego, często obrażał swoją żonę i syna - Jonah Jamesona, przez co ten stwierdził że nie ma bohatera pracującego na pełen etat cały czas i dla wszystkich. Albo jak wyjechał do Korei i gdy wrócił dowiedział się, że zamaskowany rewolwerowiec zastrzelił jego żonę. I to jest ciekawe, rozwinąć te wątki i pokazać jak to wpłynęło na jego nastawienie wobec Spider-Mana.
kashino_rei
W którym filmie była scena z Jamesonem w stroju Spider-Mana? Bo nie kojarzę. I czy tylko mnie film się zacina ok. 3 minuty?
michal9403
Jaka postać zasługuje na własny film? Żadna...nie wierzę, że padają takie pytania. Mamy tyle filmów opartych na komiksach i masę widowisk przed nami. Nie ma sensu robić osobne filmy o którejkolwiek z tych postaci. Dawajcie Spidermana i ładujcie do tych filmów ile tylko postaci wlezie...kto by chciał oglądać film o Silver Sable albo innej wersji oryginalnego pająka? Taka SS nie jest w żaden sposób ikoniczna, więc lepiej by już zainwestowali w jakiś fajny film szpiegowski z kobietą w roli głównej.
Bilet95
Szczerze, to po ostatnich Avendersach znudziło mi się to.
Widz_30
co ten lektor bredzi , smiac mi sie chce na mysl o kobietach spider womankach i innych czarnych spider manach . Spider Man jest 1 - Peter Parker . Dawac mi film o pająku z krwi i kosci a nie Tom Holland i inne barachła. Dawac mi Scorpiona ,Carnagea , goblinów itd . Zadne filmy szpiegowskie z kobietami WON! za duzo kombinujecie . Ma byc Spider man i koniec a nie pomysly z d..py
2
katedra
Na żadne. Dopiero po takich fenomenach jak Mroczny Rycerz czy Avengers widać, jak niewiele ma obecnie kino komiksowe do zaproponowania. Gatunek nasycił się już, co widać po zapowiedzianych premierach, które brzmią jak konglomerat dowolnej bzdury komiksowej z szablonem korporacyjnych zysków
4
AutorAutor
"POCAŁUNEK KOBIETY-PAJĄKA" z Sonią Bragą w roli tytułowej, oraz Williamem Hurtem i Raulem Julią!

zwiastuny