Najlepsze zwiastuny ostatniego tygodnia

Wybiera Michał Walkiewicz.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
DiegoTan
Bardzo lubię ten serwis i cały design strony, ale przez ostatni rok (?) się przebijacie w clickbaitowych newsach i czasem bardzo przeszkadzających w działaniu strony (patrz plakaty) próbach popularyzacji swojego bardzo średniego playera (żeby YT nie zgarniał kasy za reklamy?). Zakładam, że to jest główne źródło waszych dochodów, więc nie oceniam, ale i nie popieram, bo psuje to ogólne doświadczenie korzystania z FilmWebu.
8
Finalny_Odbiorca
Przed każdym omawianym zwiastunem powinniście jeszcze dać reklamę aby było zabawniej.
14
nazuul
Ostatnio dowiedziałem się o zwiastunach zwiastunów (nowy Bond) a teraz okazało się, że tworzone są tak obszerne pod względem wagi tematu i objętego czasu zestawienia jak "Najlepsze zwiastuny ostatniego tygodnia". Ja to jednak zapóźniony jestem.
2
Samaranth
Mam słabość do takich niezbyt istotnych topek, ale ograniczcie swoje uwagi czytane z kartki, to brzmi sztucznie.
2
madziaa_193
Fajny program, w skrócie i na temat. Nowy film Andersona! Tak!
WMcF100
Wróćcie do Hot Shots, tam faktycznie podawaliście sensowne wiadomości, bo cały ten Top, to wTOPa. Żaden z dotychczasowych numerów mi się nie spodobał a ten już bije rekord nudy, a FilmWeb tylko na tym traci.
SlimShady85
Ten Green Knight rzeczywiście jest niesamowity, również czekam po tym zwiastunie. Ja bym tu jeszcze dorzucił zwiastun "Tenet".
Nethvoy
Hmm, nowa program - Top (jakby na wzór youtube) a wam już zaczęło brakować pomysłów?

zwiastuny