Jak powstawał drugi sezon "Luke'a Cage'a"

Już za tydzień na platformie Netflix zadebiutuje 2. sezon serialu "Luke Cage". Z tej okazji prezentujemy wywiad przeprowadzony przez Michała Walkiewicza z reżyserką Lucy Liu i twórcą serialu Cheo Hodarim Cokerem.

komentarze 12

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Drake01
Nie mogłem skończyć pierwszego sezonu, bo był beznadziejny.
2
DarkFieldsOfPain
@Drake01 po 5 odcinkach totalnego dna były 2 normalne odcinki i 1 nawet ciekawy.Iron Fist słyszałem że już totalnie gorszy więc jestem w zawieszeniu chwilowo .DD,Punisher i Jessica całkiem ok.
1
Yume
@DarkFieldsOfPain Iron fist gorszy, ale łatwiej się go ogląda, trzeba tylko skupiać się bardziej na pobocznych bohaterach, a nie na głównym, bo jest okropny :)
1
DarkFieldsOfPain
@Yume Wlasnie po 1 sezonie Luke dostałem załamania nerwowego na seriale Marvela.Punishera jeszcze wybaczyłem ale tak zmarnowac taki potencjał z 2 sezonu DD,nie daruje:(JJ całkiem ok,Iron fist pominałem ,ten sam reżyser jeszcze bardziej spieprzyl INhumans bodajże.Defenders warto ?
Yume
@DarkFieldsOfPain Obejrzenie Luke'a zajęło mi z rok, ale się zmusiłam by obejrzeć Defendersów, bo podobał mi się DD i JJ i pod koniec było całkiem znośne :) Defenders w porządku, zwłaszcza dla JJ i DD, ale cała historia opiera się na tym co działo się w Iron Fist'cie, więc przydało by się i jego obejrzeć
Drake01
@DarkFieldsOfPain Punisher to dobry serial? Bo planuje go obejrzeć.
DarkFieldsOfPain
@Drake01 Bardzo pozytywny ale...bardzo slabo to wyglada w porownaniu z tym co zobaczylismy w Daredevil.Tylko dobry moim zdaniem,tam to on byl zajebisty;]
GIMB2004trololo
Słaby ten serial, w ogóle te bajeczki od MCU, jakbym miał 9 lat może by mi się to podobało, ale jestem już na to za stary.
truegod
@GIMB2004trololo No tak, masz już lat 10, to co będziesz oglądał takie dziecinne seriale.
3

zwiastuny