Netia Off Camera: Rozmawiamy z Romanem Polańskim

Gościem tegorocznego festiwalu Netia Off Camera jest Roman Polański. Prezentuje on swój najnowszy film zatytułowany "Prawdziwa historia". Zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy z reżyserem.

Powiązane

+1

Rozwiń powiązane wideo

Zwiń powiązane wideo

komentarze 50

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Trelkovsky_5
Fajny wywiad, szczególnie wątek z Kubrickiem i sam koniec.
20
Kalimdor
Roman Polański wydaje się porządnym człowiekiem, szkoda, że za błędy młodości ma zakaz wstępu do USA.
14
kfleszer
@Kalimdor a to nie jest tak że oni by bardzo chcieli żeby przyjechał? ;)
5
2
AplikatorCzopkow
@Kalimdor Gdyby mial jaja i poszedl odsiedziec wyrok, za dobre sprawowanie wyszedlby jeszcze zanim ja sie urodzilem w 1986, a dzisiaj nawet najstarsi Chinczycy nie pamietaliby tego skandalu. Uwielbiam Polanskiego jako rezysera i w sumie jako czlowieka tez, ale w tej kwestii musze wyrazic sie jasno: jest szczurem, wiec ma zywot szczura.
4
graviton
@Kalimdor Jakby ktoś odurzył narkotykami i zgwałcił analnie twoją 13 letnią córkę też byś powiedział "błędy młodości"?
5
Kalimdor
@graviton Nie wiedziała na jaką imprezę szła? Gdzie byli w tym czasie rodzice? Znalazła pijanego lub naćpanego faceta (może to i to) i pomyślała, że go zaliczy, potem gdy opowiedziała matce, co zrobiła, to tamta chciała wykorzystać to i oskubać Polańskiego do cna. Winę ponoszą obie strony.
5
mistrz_wielki_pryszcz
@Kalimdor Ale masz myślenie o dziewczynach, pozazdrościć! Nastolatka wykorzystała dorosłego faceta...? A co to, kurcze blade, niemowlę było z niego nagle? I tak, na pewno zaprosiły go żeby go potem oskarżyć o gwałt. Nie wiem dlaczego tylu ludzi nie może uwierzyć, że on zrobił coś ohydnego, ale że one są winne - jasne, oczywiste, jakżeby inaczej!
5
erture
@Kalimdor Rodzice ją Polańskiemu podrzucili, ale to żadne usprawiedliwienie dla niego
1
Krzys_Pe
Trzeba to było zapytać o film Tarantino
11
rotusek
@Krzys_Pe Padło wczoraj to pytanie i zasmucony, a może nawet lekko wkurzony, Polański odpowiedział, że nie chce mówić na ten temat.
4
Kalimdor
@rotusek Nie dziwię mu się, też bym nie chciał znowu zobaczyć tragedii, jaką jest utrata żony i dziecka. Teraz znowu zobaczy ją na srebrnym ekranie:/
1
lew890
@Krzys_Pe Dostał to pytanie o kilka razy za dużo. Nie dziwię się, że tak zareagował na Q&A.
dobryfilmowiec
I wywalili go z akademii, hipokryzja...
5
michal9403
Na takie wywiady czekam :) Pan Polański niech się ściga z kim chce, ale żeby tylko z tego jeszcze jakieś filmy były.
4
turtlak
Było od razu zapytać o Mój gust filmowy ;) Byłem ciekaw, jak Polański się trzyma. Wiek robi swoje, ale wydaje się, że pare filmów jeszcze przed nim.
3
kyle_reese
@turtlak tak ale do tego trzeba było jeszcze ruszyć głową... a z tym jak wiadomo nie jest najlepiej.
BaqwaBowa
Pierwszy raz widzę Pana tak zdenerwowanego, Panie Jakubie - czy też w ogóle pierwszy raz widzę Pana zdenerwowanego. No ale wywiad z Romanem Polańskim to - jakby nie było - nie byle co! Świetnie zobaczyć! :-)
1
HappyTrumpet
Bardzo dobry wywiad, nawiązaliście wspaniały dialog, oraz zazdroszczę spotkania :)
1
ptmichalowski
Ciekawy wywiad, zwłaszcza pod koniec. Polański już jest w takim wieku, że lepiej jest go pytać właśnie o jego przemyślenia dot. reżyserowania, filmu niż "a jak się panu pracowało z X?" ;)
justek999
Miło zobaczyć taki wywiad z Mistrzem Romanem :)
a__s
Zróbcie wywiad z Josefem Fritzlem
katedra
I to takich ludzi ściga się międzynarodowym listem gończym. Groza, groza, groza
17
graviton
@katedra Ciekawe czy byś też tak twierdził, gdyby on odurzył narkotykami i zgwałcił analnie twoją 13 letnią córkę?
3
katedra
@graviton Ta sprawa jest tak niejasna i skomplikowana, że powinieneś wstydzić się rzucając tak łatwe i proste oskarżenia. Ale wybaczam ci, dziecię internetu
14
Hermes_Trismegistos
Hermes_Trismegistos
@graviton Wysnuwasz hipotezy oparte o zero jedynkowym postrzeganiu świata, który przyćmiewa zdrowy rozsądek i powoduje podążanie za psychologią tłumy. Bo po co myśleć samemu.
2
Zigor
@graviton Odezwała się osoba która pewnie sama łazi po imprezach i ćpa co popadnie. Nie trzeba się szlajać uj wie gdzie to i nie będą gwałcić dzieci.
3
mistrz_wielki_pryszcz
@Zigor O, jakie to wredne. Uważaj gdzie chodzisz, dziecko, bo jak nie tam gdzie chcemy to nam cię wolno zgwałcić - sama się prosiłaś, nie? A co to miało być niby, imprezka gwałcicieli?! Nie ma to jak zabawa w doborowym towarzystwie!
1
Zigor
@mistrz_wielki_pryszcz Oj jakie to wredne ktoś gówniarę zmusił na sesję filmową za miast matka wysyłać dziecko sama dupę powinna wypinać do aparatu.
1
mistrz_wielki_pryszcz
@Zigor Eeee, no to byłoby wredne - ale jak to się ma do mojego komentarza?... To teraz matka jest winna...? Słowem wszyscy tylko nie on, no tak. Biedny, bezwolny facet... Ale tak nawiasem mówiąc, o co chodzi - sesja zdjęciowa a gwałt, co to ma ze sobą wspólnego? Jedno z drugiego wynika czy co?
Anemek
Każdy kto mówi o nim jako pedofilu to chyba jakiś ciemny prostaczek, który nigdy w życiu nie miał ani pieniędzy, ani sławy i nie wie jak chętnie małolaty wskakują do łóżka takim osobom. Lepiej patrzcie na wasze córeczki, bo pewnie już nie jedna ma 13 lat i już dobrze umie robić, ale wy święci przekonani, że bawi się laleczkami.
1
mistrz_wielki_pryszcz
@Anemek A tacy sławni to nie potrafią im nie powiedzieć, prawda? Biedni słabi bogacze... szokujące, jakie te 13-latki są perfidne. Nic tylko niewolą tych niewinnych samców.
Fassassin
MOOOOCNO quality content. Tak trzymać fw <3
per333
Bardzo pouczający wywiad. Przy okazji pragnę zwrócić uwagę na nieskazitelną ojczyznę-polszczyznę polskiego reżysera. I porównałbym to do polszczyzny wielu polskich antysemitów, którzy po dwóch latach pobytu w Jackowie mówią z silnym amerykańskim akcentem. Oczywiście, oni nigdy dobrze nie władali językiem polskim, więc łatwiej im było go zapomnieć, ale mimo wszystko jest to symptomatyczne. Ja wtedy nie mam wątpliwości, kto jest bardziej Polakiem - Polak żydowskiego pochodzenia, który mimo długoletniej rozłąki z Ojczyzną, płynnie w ojczystym języku przemawia, czy chłoporobotnik, antysemita, katolik, który ma w sobie dużo nienawiści, ale mało rozumu.
4
Oswaldd
dobrze sie trzyma jak na 85 lat, chociaz po powolnych wypowiedziach daje po sobie ta starosc
1
Adilka1
@Oswaldd Roman chyba zawsze tak odpowiadal, posluchaj jego wywiadow za mlodu. Poza tym, nie uzywa chyba jezyka polskiego codziennie.
graviton
Pedofil gwałciciel i tyle w temacie. Powinien siedzieć w ciupie, a nie kręcić filmy.
4
tommybundy1
@graviton poczytaj najpierw o terminach medycznych, którymi sie posługujesz
8
Oswaldd
@graviton skoro jego ofiara powiedziała że mu wybacza to powinno być zamknięcie tematu
a__s
@Oswaldd Nie powinno bo pedofile nie poprzestają na jednej ofierze. Polański dymał też inne dziecko, co niedawno wyszło.
jestemtwoimojcem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zwiastuny