wywiad wideo

Rozmawiamy z bohaterami serialu "The Rain"

Zobaczcie nasz wywiad z Albą August i Lucasem Lynggaardem Tønnesenem, gwiazdami serialu Netfliksa pt. "The Rain".

Znany nam świat to już przeszłość. Sześć lat po tym, jak w wyniku epidemii wywołanej morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz umiera niemal cała populacja Skandynawii, duńskie rodzeństwo opuszcza bezpieczny bunkier i odkrywa straszliwą prawdę o losach ludzkości. Wkrótce potem brat i siostra dołączają do grupy innych młodych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałą Skandynawię w poszukiwaniu śladów życia. Nie są skrępowani wspólną przeszłością, nie ograniczają ich normy społeczne, więc każdy z nich może być tym, kim chce. W trakcie walki o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet w postapokaliptycznym świecie istnieje miłość, zazdrość oraz wiele rozterek okresu dojrzewania, które — jak sądzili — przestały się liczyć wraz z zagładą ludzkości.

zwiastuny filmowe

komentarze 13

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Psycho_Daddy
Z gwiazdami?,jak łatwo dzisiaj rzuca się tym określeniem.Byle jaki serialik,aktorzy z ubogą filmografią i bez żadnych sukcesów na koncie,prawdopodobnie niedługo nikt nie będzie o nich pamiętał-takie to gwiazdy...
6
IndianaKingston
@Psycho_Daddy Chciałem o to samo zapytać: jakie "gwiazdy"? Niby kto?
hal9000
@Psycho_Daddy Ale się czepiasz, przecież napisał, że z gwiazdami serialu (czyt. głównymi bohaterami) a nie z gwiazdami kina.
oleksiey2000
@Psycho_Daddy to jest podobne jak nazywanie celebrytami aktorów z polskich telenoweli np: m jak milosc, klan, na dobre i na zle. Nie dobrze mi sie robi
1
krzychu1323
@Psycho_Daddy z gwiazdami serialu. nie wycinaj sobie fragmentu z kontekstu żeby CI pasowało do hejtu, to jest okropne xD
1
Psycho_Daddy
@krzychu1323 Sęk w tym że oni nie są gwiazdami tego serialu, to po prostu odtwórcy głównych ról w bardzo słabej produkcji,nic ponadto.
kuba1235
Ale jeśli chodzi o wywiad - myślę że możnaby zrezygnować z tej namiastki interaktywności między redaktorem a aktorami i pozwoliło im się odpowiadać w ich ojczystym języku, myślę że mogliby odpowiadać bardziej swobodnie, mieliby więcej do powiedzenia. Wiadomo że bariera językowa zawsze trochę ogranicza z wyrażaniem myśli jeśli nie mówi nie mówi się w tym języku na co dzień. Chociaż może to tylko moje wrażenie jeśli chodzi o tą konkretną rozmowę. Bo w sumie jakby nie patrzeć to nie ma tu za wiele do powiedzenia, serial jesteś dosyć prostolinijny.
kuba1235
Zacznę od tego - serial zły, racja.
MietowyDzem
Mi oglądało się The Rain bardzo przyjemnie, ponieważ trudno znaleźć serial nie angażujący intelektualnie, a przy tym zrobiony na tyle dobrze, aby dało się go oglądać.
Egon_Olsen
Realizacja i aktorstwo na bardzo słabym poziomie. Poza przygodami gangu Olsena, Duńczycy jeszcze nic dobrego nie zrobili. Mi możecie wierzyć. ;)
1
per333
Więcej było chemii pomiędzy tym "rodzeństwem" w wywiadzie niż w serialu.
GamoraRuss
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem