Rozmawiamy z gwiazdami serialu "Alienista"

Michał Walkiewicz rozmawia z gwiazdami mrocznego dreszczowca "Alienista": Danielem Brühlem,  Lukiem Evansem i Dakotą Fanning. Mroczny 10-odcinkowy dreszczowiec można już obejrzeć na Netfliksie.

Alienista to naturalistyczny serial psychologiczny osadzony w realiach Nowego Jorku czasów wieku pozłacanego. Jego głównym bohaterem jest genialny Laszlo Kreizler (w tej roli Daniel Brühl znany z Bękartów wojny, Wyścigu i Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów) — dociekliwy alienista, czyli zwolennik nowej, kontrowersyjnej metody leczenia schorzeń psychicznych, który jako jedyny może pomóc schwytać rytualnego mordercę młodych chłopców.

Powiązane

+1

Rozwiń powiązane wideo

Zwiń powiązane wideo

Powiązane materiały

komentarze 25

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Kalimdor
Porozmawiajmy o nowych profilach na fb. Edit: Nie fb, tylko filmweb. Teraz wszystko do siebie takie podobne.
5
Dravic
@Kalimdor Cooo? Edit? To na Filmwebie istnieje taka opcja?
Kalimdor
@Dravic Proszę cię, tutaj to się chyba nigdy nie pojawi. Swoim editem wyprzedziłem fakty :D
1
Dravic
@Kalimdor Całe szczęście, że ekipa Filmweb skupiła się na tym, co istotne i dostaliśmy nowe profile :)
1
ginusia
Świetny serial, i genialny Daniel Bruhl, szkoda tylko, że taki krótki bo historia naprawdę wciąga.
3
miroll
@ginusia bardzo dobrze, że tylko 1 sezon. Lepiej zrobić coś dobrze i zamknąć w jakichś ramach, niż rozwlekać i przedłużać dorabiając na siłe nowe sezony :) - mamy tego przykłady z ostatniego roku jak np. Stranger Things
2
ginusia
@miroll Akurat co do Stranger Things się zgadzam, bo serial to dla mnie papka nie do przełknięcia, zarówno pod względem aktorskim, wizualnym jak i samej historyjki. Co do Alienist, twórcy się popisali, i nie widzę powodu, żeby nie próbowali powielić sukcesu w drugim sezonie, aczkolwiek zgadzam się z opinią, że nic na siłę, skoro było dobrze :)
1
mordercaprezydenta
@miroll nie dałem rady drugiego sezonu Stranger Things . Alienista strasznie mnie wciągnął lecz końcówka mi nie pasowała,za to polecam Dark jak może jeszcze nie znasz (wiem że kopia szwedzkiego serialu).
miroll
@mordercaprezydenta znam :) Stranger Things jest głownie dla dzieci/młodzieży - wyraźnie to widać w 2gim sezonie i czyni go badziewną kontynuacją i tak już mocno młodzieżowego 1szego sezonu... Ogólnie jestem zdania że im więcej dzieci w tego typu produkcjach dostaje główne role tym gorzej dla ogólnego klimatu i powagi produkcji.... Dark znam i uważam że jest dużo lepszy od ST. Ja z kolei mogę polecić Penny Dreadful, które skolei jest na pewno zbyt poważne dla młodych widzów :)
1
mordercaprezydenta
@miroll Penny Dreadfu rozważałem więc pewnie obejrzę polecić jeszcze ci mogę Utopia ale ta http://www.filmweb.pl/serial/U topia-2013-663388 bo wiem że netflix zrobił serial o tym samym polskim tytule a co do filmów to muszę wspomnieć o He Never Died.
Grand90
Filmweb niech was pies osra za zmianę wyglądu profili
1
Scaramuccia
Daniel Brühl był znakomity w tym serialu
1
miroll
Oko w oko z Dakotą - zazdroszczę :D
1
MAFA
Czemu wcześniej nie porozmawiacie o wprowadzeniu zmian w profilach rodem z facebooka?
1
askowo
Lubię wywiady ale ten jest wyjątkowo drętwy.
parys88
Zazdroszczę mieć Dakotę na wyciągniecie ręki, ale i widać trochę nerwy:)
McGyverPL
Błąd w napisach jest. Powinien być rok 1896.
3
veganka_filmweb
@intermed1 możesz podać mi bezpośredni link? Niestety u mnie nie wyszukuje, zarówno jak wpisuję "Alienista", jak i "The Alienist".
veganka_filmweb
@intermed1 Dodam jeszcze, że poprzez wpisanie w google frazy: "The Alienist Netflix", widzę w wynikach wyszukiwania link do serialu, ale po kliknięciu na niego, przenosi mnie na moją główną stronę Netflixa.
Asvers
@veganka_filmweb kliknij w centrum pomocy i odezwij się bezpośrednio do Netflixa. Masz tam nr. telefonu do nich lub czat na żywo jeżeli wolisz pisemnie. Powinni ci pomóc :)
1
veganka_filmweb
@Maciey8 Robię tak od samego początku :) Niestety nadal nie wyszukuje. Centrum pomocy twierdzi, że to może być problem z przeglądarką (Firefox), ale w innych przeglądarkach jest dokładnie to samo.

zwiastuny