Rozmawiamy z reżyserami "Avengers: Koniec gry" oraz z Chrisem Hemsworthem

Już 25 kwietnia do kin w całej Polsce trafi najnowsze widowisko Marvela "Avengers: Koniec gry". O filmie z jego reżyserami oraz odtwórcą roli Thora miał okazję porozmawiać Bartosz Czartoryski.

komentarze 47

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
14
mac1991seth
Widziałem kilka "awendżersowych" wywiadów z Brie Larson i jakoś nie widziałem tego dobrego wpływu na resztę obsady. "I'm gonna be the first me, THANK YOU VEEERY MUCH!"
11
forek23
@mac1991seth Oni jej nie znoszą co widać wyraźnie w tych wywiadach. Nie cierpią jej.
2
Gzehoo_GR
@forek23 ale serio jej nie lubią, czy to po prostu takie clickbaity na YouTube żeby sobie obejrzeć nieco obrobione filmiki?
1
uebzon
@forek23 Ale wy łykacie wszystko. Przecież aktorzy grający w MCU zawsze w wywiadach nabijali się z siebie nawzajem. Jak do ekipy dołączył Tom Holland, to też robili sobie z niego bekę na każdym kroku. https://www.youtube.com/watch? v=HGElmDkFZmQ
1
forek23
@uebzon Chyba nie oglądałeś tych wywiadów. Brie jest w nich arogancka i niegrzeczna. Don Cheadle mówi jej, żeby go nie dotykała, bo sobie tego nie życzy. W kolejnym wywiadzie Chris Chemstworth mówi, że na planie Avengersów zawiązała się przyjaźń na całe życie między aktorami. Brie na to - ale beze mnie. Reakcja na to Dona Cheadle'a wymowna. Widać kiedy są jaja, a kiedy jest napięcie.
1
forek23
@uebzon https://www.youtube.com/watch? v=xyRTNQfkDAQ&t=46s
1
forek23
@forek23 Gdyby link nie działał, tytuł video to: Chris Hemsworth Vs Brie Larson: My Thoughts
1
maniakel
Chciałbym by DC tak dobrze funkcjonowało i miało takich swoich dwóch braci, co tak dobrze robią to wszystko.
5
siper322
@maniakel Jako fan MCU niesamowicie bym się ucieszył, gdyby WB tak sprawnie tworzyło filmy z ZIeloną Latarnią, Flashem, Cyborgiem, Supermanem, Batmanem (a potrafią, co pokazali w przypadku WW, Shazama i Aquamana, tylko niestety nie z taką częstotliwością) i co potem w konsekwencji by zaowocowało w postaci kolejnych części Justice League, gdzie walczą z Brainiaciem, Darkseidem czy Black Adamem... Eh, rozmarzyłem się :/
1
dKc
@maniakel sęk w tym, że DC miało takiego gościa, a właściwie nawet i dwóch braci, z tym, że już nie kręcą dla DC :)
maniakel
@dKc aha dzięki za cynk , a co z nimi się stało i jak się nazywali może wiesz ?
dKc
@maniakel Chodziło mi o reżysera The Dark Knight i jego brata :)
forek23
Żeby tylko Brie Larson nie położyła tego filmu na łopatki. Bo to, że niezbyt jest lubiana wśród starej ekipy Avengersów jest aż nadto widoczne w trakcie udzielania wspólnych wywiadów. Trzeba już powoli zacząć bukować bilety.
4
uebzon
@forek23 https://www.youtube.com/watch? v=HGElmDkFZmQ
1
telcontar_2929
Po "Endgame" będę śledził filmografię tych 2 braci. Jestem ciekaw czy spoza MCU wyjdzie spod ich rąk jakiś dobra produkcja.
4
karloman1996
To co zrobiono z Thorem w tym filmie woła o pomstę do nieba.
1
SuckMeFace
Szkoda,że po środowych seansach znajdą się takie d**ki którzy będą specjalnie spoilerować żeby innym zniszczyć frajdę ten moment wzruszenia i zaskoczenia
2
mac1991seth
@SuckMeFace Jak nie masz życia poza internetem zasługujesz, żeby ci internet film zrujnował.
1
siper322
@SuckMeFace Jak ktoś ma takiego bzika na punkcie spoilerów to idzie najwcześniej jak się da i po problemie. I z tego co się orientuję, to w niektórych krajach chyba nawet 23 są przedpremiery (czyli tego samego dnia co uroczysta premiera)
siper322
@kadim_filmweb Eh, premiera już blisko, więc zaczął się wysyp tych filmwebowych przegrywów, którzy tak jak w przypadku Captain Marvel wieszczą klapę, bo okrutna, szatańska Brie Larson itp. i jak zwykle po premierze się ośmieszą.
2
kadim_filmweb
@siper322 jak ciul ona jest tylko na ekranie 15 min XD przegrywie
katedra
Powtarzam sobie Infinity War i emocje poza kinem są raczej letnie.
1
Dravic
@katedra Logiczne, Infinity War to było wydarzenie kulturowe a nie film dla filmu samego w sobie. Emocje i reakcje ludzi tworzyły atmosferę na miarę premiery Star Wars czy czegoś w tym stylu, wiadomo że jak ktoś siedzi w domu i ogląda Star Wars Ep 1-6 to nie odpala plastikowego miecza świetlnego i nie macha do ekranu :D
4
katedra
@Dravic Dlaczego wydarzenie kulturowe? Bo film zarobił dużo i był pierwszą częścią finału wieńczącego kilka faz? I ustalono to już rok po premierze? Daj spokój, fani bardzo by chcieli, aby KAŻDY film z MCU był wydarzeniem. Zwłaszcza jutuberzy, którzy robią filmiki wąskich wartości i informacji. Cóż, drogi kolego, widać to wydarzenie kulturowe było jednorazowe i krótkotrwałe i na małym ekranie wygląda mniej więcej tak: "pju, pju, tratatatat Powstrzymamy Cię! pju, pju, jeb,jeb, jeb Przybyłem, aby zaprowadzić równowagę we... pju, pju, sratatatata*
Dravic
@katedra Jesteś głupi czy tylko udajesz na potrzeby trollowania? Nie widziałeś tłumów w kinach, co w stu procentach przełożyło się na box office? Nie widziałeś hype'u wszystkich fanów? Wydarzenie kulturowe polega na tym, że ludzie kolektywnie się czymś interesują, w tym wypadku przy okazji premiery filmu. Nie mam udziałów w Disney'u ani Marvelu i wisi mi koło nosa co będzie dalej z MCU, ale potrafię docenić każdą franczyzę która potrafi łączyć ludzi z różnych środowisk choćby na kilka dni.
11
katedra
@Dravic Przecież tłum w kinie to właśnie BO. Widziałem podobne na premierze Transformersów i Alicji, a jednak tamtych filmów nikt nie uznał za wydarzenia kulturowe. Hype? A to już nie ma polskiego odpowiednia podniety, zainteresowania, żywej uwagi, szumu wokół np. marki? Przecież język polski jest o wiele bogatszy od angielskiego i ma znacznie więcej synonimów. Kolektywne zainteresowanie i ranie udziału w jakimś wydarzeniu to bardzo wąskie rozumienie znaczenia terminu wydarzenie kulturowe. Bo każdą większą premierę, koncert czy sztukę teatralną można nazwać w ten sposób. Tobie bardziej chodzi o wydarzenie, które odciska piętno w kulturze światowej. Niestety nim także nie jest Avengers Infinity War, abstrahując jak ważne jest ono dla niektórych grup społecznych, patrz: fani komiksów (stanowiący nomen omen ułamek widzów). Łączenie w ramach siedzenia na jednej sali i oglądania tego samego ma tyle wspólnego z integracją i jednoczeniem ludzi co wspólne rabowanie banku. Masz bardzo romantyczne wyobrażenie o świecie, który chyba nigdy nie sprzyjał wspólnocie i łączeniu się.
GIMB2004trololo
Po pierwsze czemu on siedzi w szlafroku? Po drugie twórcy odważnie odchodząc od swojej grupy docelowej pewne liczyli się z tym, że ten film znacznie gorzej zarobi od poprzednich awengersów. No i co będzie potem?
GIMB2004trololo
@Dravic No ale na poważnie, póki co nie mają za bardzo kim grać po wszystkim. Kaptan Marwel póki co słabo wypadła, zostaje Antman, i Pantera, a główne serie się już pokończyły.
Dravic
@GIMB2004trololo Zacytuję cię, bo widzę, że udajesz iż nie wiesz co powiedziałeś. Uwaga, napisałeś: "ten film [Avengers: Koniec gry] znacznie gorzej zarobi od poprzednich awengersów." - cytat ten bardzo mnie rozbawił swoją absurdalnością.
1
GIMB2004trololo
@Dravic Ale tak uważam, co w tym złego? Nie sądzę by ten film zarobił więcej niż Inifinity war.
paulina_pamela
@GIMB2004trololo Ciekawe, jakim cudem zarobi mniej, jeżeli w prawie wszystkich krajach, w których Endgame jest wypuszczany, sprzedaż biletów kilkukrotnie przewyższyła tę na Infinity War. Dodatkowo, oba trailery na Endgame to są najlepiej oglądane zwiastuny w historii w przeciągu 24h.
3
GIMB2004trololo
@paulina_pamela poczekamy zobaczymy. Nie napalajcie się tak fanboje, bo jesteście nawet gorsi od katoli, którym się powie że są ciekawsze i bardziej pouczające książki niż biblia.
Moonblade
@GIMB2004trololo No ale w tej sytuacji nie trzeba być nawet fanem, bo tu akurat podano argumenty mające odzwierciedlenie w rzeczywistości (i które łatwo zweryfikować), które mogą mieć duży wpływ na zarobki w box office. Wesołych Świąt i pozdrawiam serdecznie.
2
GIMB2004trololo
@Moonblade poczekamy zobaczymy. A i tak Star Wars zaorze MCU.
GIMB2004trololo
@jestemtwoimojcem stary, ty się lepiej weź i robotę znajdź, a nie gadasz głupoty.
Dravic
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zwiastuny