Rozmawiamy z twórcami filmu "Sobibór"

Wczoraj w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera filmu "Sobibór" opowiadającego o buncie, jaki w listopadzie 1943 roku wybuchł w obozie zagłady położonym na Lubelszczyźnie. Mieliśmy okazję porozmawiać twórcami obrazu.

"Sobibór" wejdzie do kin 11 maja.

Powiązane

+1

Rozwiń powiązane wideo

Zwiń powiązane wideo

Powiązane materiały

komentarze 12

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
streetbrother
Przypominam 25-27 filmweb off nie wchodzcie na strone póki nie przywrócą profili. Oddajcie profile!!
4
Spiff
@streetbrother A ja proponuję po prostu przenieść się masowo na fdb.pl i porzucenie FW.
darkowski93m_2
@streetbrother I jeśli jednak wejdę wtedy na stronę to co się stanie? Jakaś kara boska od streetbrothera mnie spotka?
aproxx
@darkowski93m_2 nie ale bedziesz zwyklym popychadlem, ktory udowodni, ze moga z nim robic wszystko, a on nawet nie zwroci uwagi ... Takie zwykle popychadlo
darkowski93m_2
@aproxx Ahahahaha :D O ludzie... wystarczy jeden wpis i już człowiek jest zaszufladkowany xD A jeśli, przyjmijmy, mam w głębokim poważaniu taki bzdet jak wygląd jakiegoś tam profilu na fw to co wtedy, też jestem popychadłem? :D A planujecie jeszcze jakieś palenie stosów na ulicach polskich miast i zamieszki? Czy ograniczacie się tylko do tego jakże wzniosłego aktu? Nie zapomnijcie przywdziać swoich masek Anonymous :D
Hrabiaaaa
Ciekawe dlaczego żydowskie Hollywood skupia się tylko na bestialstwie zdegenerowanych Niemców czyli nazioli podczas drugiej wojny światowej, a prawie NIC nie kręcą o ŻYDOWSKICH OBOZACH ZAGŁADY czyli o czerwonych naziolach ale w Rosji Sowieckiej? Choćby taka Kołyma-do 6 milionów zgładzonych ludzi-założona przez zwyrodnialców z NKWD, w którym zdecydowaną większość stanowili Żydzi-prawie 90% ! Poza tym w czasie ostatniej wojny światowej zamordowano WIĘCEJ Słowian niż Żydów!
friendsf3ev4
Świetna produkcja, obsada i niezła historia, tylko dlaczego jako pierwszy ten film jest puszczany w Polsce? Przecież to produkcja Rosyjska. Coś myślę że Sobibór ma na celu zrobić dym u nas, ale czy zrobi to się przekonamy.
Grifter
@friendsf3ev4 Dym to masz w dyńce. I to niezły. Film ma najpierw premierę w Rosji, tydzień później w Polsce i jeszcze Niemczech, czyli tam, gdzie tematyka może widza zainteresować. Filmów rosyjskich w Polsce się nie wyświetla? To jakiś problem? Ludzie - zapiszcie ten jego komentarz, to jeden z tych FWebowych kwiatków pretendujących do "debilizmów roku"!
1
robokopo
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zwiastuny