Zwiastun Nr 1 (polski dubbing) Król Lew(2019): zwiastun nr 1 (polski dubbing)
Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny

Pozostałe dla The Lion King (2019)

komentarze 221

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
xtwelvebulletsx
Wystarczyło usłyszeć NAAAAANTSINGOMYAMMAA i znów jestem dzieciakiem. Nie mogę się doczekać.
77
1
AutorAutor
@genki_dama Mam nadzieję, że uszanują pierwszy dubbing i Skazą będzie MAREK BARBASIEWICZ!
5
batgniewko
@AutorAutor Z doborem aktora dubbingowego to nie jest taka prosta sprawa. Po pierwsze polski aktor musi brzmieć podobnie jak oryginalny, a Marek Barbasiewicz był najlepszy w odgrywaniu Jeremy'ego Ironsa. A po drugie musi zostać zaakceptowany przez amerykańskiego przedstawiciela. Oznacza to, iż Zbrojewicz mógł znów stać się Mufasą, bo ponownie jest nim James Vader Jones. Obawiam się że z Skazą nie będzie tak łatwo, bo zapewne Chiwetel Ejiofor będzie miał swój pomysł na tą postać. Ale cichutko, w głębi serduszka jestem z Tobą, i liczę że Disney Character Voices International Polska zdoła przetłumaczyć, że dla nas Skaza to wyłącznie pan Barbasiewicz.
1
noveen91
@AutorAutor "O, jak się cieszę, wybacz, że nie podskoczę... boli mnie grzbiet."
1
JohnTheBrave
@batgniewko Zborowski, Grucha nie brał udziału ale brzmialoby to ciekawie
zonk_2
@xtwelvebulletsx o daj spokój, chłop 30 lat z kawałkiem a mam łzy wzruszenia w oczach. I jak to iść do kina, przecież się poryczę jak bóbr. Król lew to moje dzieciństwo.
3
mania19
@xtwelvebulletsx Jak to słysze to mi się przypomina jak Timon zaśpiewał: ,,Co dziś na obiad?" :P
3
rover4fun
@xtwelvebulletsx Wow! właśnie o to chodziło Disneyowi! Odgrzać kotlet i zarobić
alien0000
@rover4fun Po 24 latach zjem i odgrzanego kotleta :) Głodny jestem.
Jubszy
Niech pokażą Timona i Pumbę, to się pomyśli co dalej.
26
1
Jubszy
@maniakel GDY BYŁ ZE MNIE MAŁYYY WIEEEEPRZ!!! :)
8
maniakel
@Jubszy hahaha wspomnienia, idę na to !!!!! :D browarek pod koszulke i jazda :D
zonk_2
@Jubszy za dziecciaka znałem na pamięć wszystkie piosenki z Króla lwa
1
Martyna1780
@zonk_2 ja jestem dorosła, a dalej wszystkie znam na pamięć :)
2
0ri0n123
W komentarzach już zaczyna się narzekanie xD. Ale ja chętnie się wybiorę do kina, zwłaszcza, że już należę do pokolenia, które nie miało możliwości obejrzeć oryginału w kinie. Sam trailer już gra na moich emocjach, więc seansu już nie mogę się doczekać. PS. EFEKTY! Wyczuwam Oscara w 2020 :D
38
JohnTheBrave
@0ri0n123 a ja obejrzalem oryginał w kinach i po 20 latach obejrzalem ponownie w kinie.
2
0ri0n123
@JohnTheBrave Ja nie miałem możliwości. Ale cieszę się, że Ty miałeś :]
szybki1244
@0ri0n123 dla mnie to była pierwsza produkcja obejrzana w kinie. Wątpię żeby ta nowa animacja przebiła oryginał ale chętnie obejrzę.
3
0ri0n123
@szybki1244 Moim pierwszym filmem widzianym w kinie był Shrek 2 :)
Slavic_Rogue
@0ri0n123 niestety ja też nie byłem w kinie na tym bo bajka wyszła w roku jak się urodziłem. Nie zmienia to faktu, że ta bajka była bajką mojego dzieciństwa i potrafiłem ją oglądać 4, 5 razy dziennie i znałem każdy tekst tego filmu. Coś pięknego. Jak się ogląda ten trailer to powracają momenty dzieciństwa i wspomnienia. Film uważam, że będzie konkretny i warty uwagi.
1
0ri0n123
@Slavic_Rogue Same here, choć później się urodziłem to Król Lew też był moją bajką dzieciństwa. Oglądając trailer tej wersji już mi serce podskakuje do gardła - ten soundtrack, ten klimat! Mam nadzieję, że piosenka Eltona Johna również pojawi się w tej wersji.
maniakel
@0ri0n123 widziałem oryginał na ten też się wybiore
Shiropi
@0ri0n123 Dziwi mnie trochę, jak często się pisze o tych aktorskich/cgi wersjach, że są niepotrzebne, że nikt o to nie prosił, a jednak po wynikach można już wnioskować inaczej.
1
kreft_malgorzata
@0ri0n123 Ja miałam to szczęście widzieć w kinie :) Pierwszy raz w kinie. Mało tego, oglądałam to z ojcem. Wyobrażasz sobie moją reakcję?
1
Asvers
@0ri0n123 również nie miałem okazji obejrzeć filmu na premierę, ale za to było później kilka wznowień - z najświeższą w 2011 roku :)
1
0ri0n123
@kreft_malgorzata Na pewno niezapomniane doświadczenie, które rzadko można uświadczyć w kinie (czy w ogóle można bardziej przeżywać inny film, gdy się jest dzieckiem?) :)
0ri0n123
@Shiropi Bo te filmy same w sobie są bardzo dobre. Polacy (a przynajmniej niektórzy) maja chyba w krwi, żeby od razu narzekać. Jak nie chcesz - nie oglądaj. Nie widzę w tym nic skomplikowanego.
1
isild87
@0ri0n123 - Zgadzam się z kolegą. Sama tez jestem z pokolenia , które miało wielkie szczęście obejrzeć Króla Lwa w kinie (miałam wtedy chyba z 7 lat) - i zapamiętałam ten seans na zawsze! Także koniecznie muszę to obejrzeć!
1
mordarg
@isild87 ja miałem 4 lata i byl to moj pierwszy film w kinie ( bylem zprzedszkolem )
JohnTheBrave
Zadufany w sobie Eisner myśli, że studio Disneya nie musi już nic nowego wymyślać. Okupili się brandami, mają swoje własności intelektualne i będzie można je sprzedawać na fali sentymentu bez końca. W końcu z "Piękną i Bestią" trik się udał a zresztą tego oczekują Amerykanie! Badania sondażowe mówią wprost, że przeciętny mieszkaniec chce sobie żyć w przeszłości to kino wychodzi naprzeciw. Ogólnie uważam, że w Ameryce obecnie bieda intelektualna doprowadziła do takiej sytuacji. W końcu czy w latach osiemdziesiątych ludzie nie mieli sentymentu do czasu swojej młodości? Czy wówczas powstał remake "Casablanca" i innych przebojów z lat 50/60 ? Istniały kontynuacje od zawsze a jeśli już był robiony remake to nie był to pół produkt tylko próba znokautowania lub zepchniecia na smietnik oryginału co "Coś" czy "Czlowiekowi z blizna" się udało, bo dziś to remake jest powszechnie znany a oryginał znają wtajemniczeni. Dziś tylko Netflix i inne platformy VOD stawiają na kreatywność, kino zamienia się w nostalgiczny smietnikr czego dowodem zwuastun "Króla Lwa" , który wygląda jak cover przeboju zaspiewany w talent shows, zbedny cover dla tych wszystkich leśnych dziadków co mówią "kiedyś to byly czasy, miałem karteczki z "Krolem Lwem""
22
hokr
@JohnTheBrave Król Lew to świetna bajka i zasługuje na porządny remake wykorzystujący najnowsze dostępne technologie. Ja tam z nowej Pięknej i Bestii i Księgi Dżungli byłem zadowolony.
2
JohnTheBrave
@hokr remake a więc świeże, nowe spojrzenie a nie przenoszenie scena po scenie oryginału do nowego medium, tak?
JohnTheBrave
@JohnTheBrave przypomniałem sobie o teraz o kontynuacji "Mostu na rzece Kwai" i kuriozum "Parszywa dwunastka" za obma stał przeciętny wyrobnik
hokr
@JohnTheBrave Ok, użyłem złego słowa. Zauważyłem, że ujęcia są takie same jak w oryginale i mi to w ogóle nie przeszkadza, a nawet się z tego cieszę. Chyba się trochę czepiasz ;)
JohnTheBrave
@hokr " ujęcia są takie same jak w oryginale i mi to w ogóle nie przeszkadza," lubisz wydawać kasę na praktycznie to samo?
StalowyGigant
@JohnTheBrave czasem wskrzeszanie starej serii się udaje. Choćby nowy Mad Max, który powszechnie został uznany za arcydzieło kina akcji i definicje całego gatunku. Czapki z głów. Po zwiastunie Króla Lwa wiadomo, że CGI urywa jaja u nasady. No i Thulsa Doom/ Vader znowu podkłada głos.
3
SamFarsch
@JohnTheBrave Ale dopuszczasz do siebie taką myśl, że nie każdy podziela Twoje zdanie, prawda?
JohnTheBrave
@SamFarsch napisałem chyba o "leśnych dziadkach" nie?
JohnTheBrave
@StalowyGigant Ty mówisz o czymś w miarę twórczym a tu jest zapowiedź przeniesienia filmu 1:1 jara Cię to?
1
SamFarsch
@JohnTheBrave To jak nazwać Ciebie kwiczącego w co drugim komentarzu "kiedyś to były filmy, teraz to tylko same rimejki"?
JohnTheBrave
@SamFarsch hah a w blockbusterach nie jest to dominujące geniuszu
zielinmpc123
@JohnTheBrave wez zamknij ten ryj, skoro wielu ludzi oczekuje i wielu ludziom sie podoba - nie kwestionuj, rzygac sie chce na te ekspert-posty
JohnTheBrave
@zielinmpc123 nie jestesmy na podwórku byś tak do mnie gadał Sebo
hokr
@JohnTheBrave Nie widzę w tym żadnego problemu, dla mnie nie będzie to to samo, dostajemy nową i świetną oprawę wizualną i chętnie sobie porównam jakie postępy zrobiliśmy w 24 lata. Tobie nigdy się nie zdarzyło kupić 2x tę samą pizzę, bo Ci smakowała? Poza tym, przecież nikt Cię nie zmusza do płacenia, ani do oglądania.
3
dominika_095
@JohnTheBrave takie jedno szybkie pytanko. Dlaczego z góry zakładasz, ze skoro ta jedna scena została skopiowana, to wszystkie inne tez będą?
1
1
JohnTheBrave
@hokr widzę bait na nostalgie i nic więcej to komentuje. Tyle.
dominika_095
@JohnTheBrave ok, tu się zgodzę filmowa wersja Pięknej i Bestii, nie różniła się od oryginału. Natomiast wydaje mi się, ze jest to taki klasyk, ze kazda ingerencja w scenariusz spotkałaby się z jeszcze większa krytyka, niż skopiowanie wszystkiego i przerzucenie na filmowa wersje. Prawdopodobnie może i podobnie będzie z Królem Lwem, ale po tym zwiastunie nie możemy być tego pewni. Może nas jeszcze zaskoczą czymś dodatkowym. A jeśli chodzi o sam fakt robienia „remakow” czy kopii starych rzeczy w nowym wydaniu, myśle ze niestety żyjemy w takich czasach, ze żeby zachęcić młodego widza do obejrzenia tego co wartościowe trzeba użyć nowych metod ;)
2
Magnolia1993
@JohnTheBrave "nostalgiczny śmietnik czego dowodem zwiastun "Króla Lwa" , który wygląda jak cover przeboju zaspiewany w talent shows" i to ocena po MINUTOWYM zwiastunie... Fakt, za dużo jest remake'ów, ale czasem może coś wyjść dobrego.
Magnolia1993
@dominika_095 ekhem, jak to nie różniła się od oryginału? Bestia w filmie animowanym był chamem i ciemniakiem i nie wiadomo co Piękna w nim widziała, że się zakochała. W live action Bestia był nieprzyjemny na początku, ale gdy się uspokoił to miał czym zaimponować dziewczynie.
2
JohnTheBrave
@Magnolia1993 teaser bo na zwiastun poczekamy. Były sceny z początku i niemal końca 1:1 pokazane, tj. akt pierwszy i niemal trzeci.
lelen_lis
@dominika_095 @dominika_095 Oj, różniła się: Wróżka miała znacznie większą rolę, Książę był oczytany i miał podobne hobby i gust co Bella (w oryginale był analfabetą), było trochę o matce Belli no i fajnym pomysłem było to, że zaczarowane przedmioty też umarły wraz z Bestią.
2
dominika_095
@lelen_lis @Magnolia1993 ok, ok trochę za bardzo spłycilam, przyznaje ;), oglądałam dość dawno, także nie kojarzyłam wszystkich faktów, a tutaj w domyśle chodziło mi o różnice w stylu Magnificent (ogromne, które zmieniają w zasadzie cała bajkę). Osobiście uważam, ze właśnie dla takich dodatków (smaczków) typu: poznajmy historie mamy Belli, dowiedzmy się o co naprawdę chodzi Bestii, ze jest taki a nie inny itp. warto robić remake. A przecież nikt tu nikomu nie każe chodzić do kina, jeśli nie chce :) Ja tam chętnie zobaczę nowa odsłonę Króla Lwa.
Draco2965
Krąg życia, a nie koło. Niezły ignorant pisał ten tytuł.
10
SuckMeFace
I pewnie znowu oczy się spocą podczas śmierci Mufasy P.S nie wyobrażam sobie innego dubbingu nieś tego z dzieciństwa
8
tomaszjozefowski2884
Mufasa ginie a Simba go pomści i zostanie królem. Zaoszczędziłem wam czas i pieniądze, nie dziękujcie.
18
JohnTheBrave
@tomaszjozefowski2884 może w tej wersji Simba będzie miał kompleks Elektry? Nie wiesz
1
tomaszjozefowski2884
@JohnTheBrave kompleks Edypa by tu bardziej pasował, nie wiem co na to środowisko LGBTQURWA?
3
tomaszjozefowski2884
@Bon009 ale jako liquid gender trans czarna feministka i ekoaktywistka, z 50 kilogramową nadwagą i napisem na brzuchu "I'am beautifull".
1
Bon009
@tomaszjozefowski2884 W rzeczy samej musi być tolerancja i równouprawnienie NIE WOLNO ! dyskryminować mniejszości etnicznych a w szczególności kobiet !
1
tomaszjozefowski2884
@Bon009 100%poparcia dla uciskanych pod względem rasowym, etnicznym i seksualnym. Nich żyje IV Rzesza!
1
Bon009
@tomaszjozefowski2884 Kobiety są we wszystkim równe nam jak nie lepsze !
1
tomaszjozefowski2884
@Bon009 Liga Rządzi, Liga Radzi, Liga Nigdy Cię Nie Zdradzi!
1
Bon009
@tomaszjozefowski2884 Jutro poprosze sąsiadkę żeby mi wnosła lodówkę na 3cie piętro
2
tomaszjozefowski2884
@Bon009 moja jak wróci z budowy to jeszcze dwie tony węgla daje radę przerzucić z furmanki do kotłowni.
1
Bon009
@tomaszjozefowski2884 Kobieta potrafi wszystko, a jeszcze czarna feministka to już w ogóle, to my jesteśmy słabi
tomaszjozefowski2884
@Bon009 w prawie każdym odcinku 1 z 10 wygrywa kobieta więc TAK są lepsze, i niesprawiedliwie traktowane. Więcej kobiet umiera w pracy, więcej popełnia samobójstwa, więcej jest ofiarami morderstw, no i najczęściej to mężycznom przyznaje się opiekę nad dziećmi w sprawach rozwodowych, jestem za tym aby to wszystko zmienić. Równouprawnienie POWER!
1
Bon009
@tomaszjozefowski2884 Ostatnio spojrzałem na fajną laskę na ulicy ona do mnie co się gapisz jełopie, i zaczęliśmy się kucić, w pewnym momencie doszło do przepychanki i czując że jest ode mnie silniejsza zacząłem uciekać, lecz ona niestety szybciej biegała i mnie dogoniła, złapała mnie jakimś chwytem rodem z Ju Jitsu i tak 300 prowadziła na najbliższy posterunek policji, wyrywałem się ale nie mogłem przełamać jej siły i wszyscy się ze mnie śmieli, już na posterunku czarnoskóry posterunkowy przyjął mnie patrząc na mnie z pogardą i powiedział: siadaj tu ty biały śmieciu, co miałem zrobić ? Usiadłem bez gadania.
1
tomaszjozefowski2884
@Bon009 ty zboczeńcu, masz szczęśće, że nie masz paru milionów na koncie. Gdyby tak było to zaraz myk...#metoo i portfel by się odchudził
Bon009
@tomaszjozefowski2884 Wiadome to moja wina że się spojrzałem, przecież to podchodzi pod molestowanie ! 17 sierpnia w 2019 już sobie obiecałem że za ten występek pójdę na kolanach na pielgrzymkę do Częstochowy, może sam bóg mi wybaczy. Pozdrawiam i dobranoc :P
tomaszjozefowski2884
@Bon009 również pozdrawiam, dobrej nocy męska szowinistyczna świnio.
mania19
@tomaszjozefowski2884 dzięki za spoiler xD nie mam już po co iść do kina :P
maniakel
@natoosh Zbędna to kolejna gwiazda śmierci, transformers, lub inne filmy tego pokroju , teraz nie ma bajek z jakim kolwiek przekazem. Ta miała ...
2
Erigone13
@maniakel bez przesady, bajki pixara zawsze są o czymś i mają przekaz
3
natoosh
@maniakel zbędna to rzecz w sensie: niepotrzebna nowa wersja.
3
1
m4niek20
Już wiemy kto dostanie Oscara za efekty specjalne w 2012 roku
5
simgog
@JohnTheBrave a ja mogę przewidzieć wszystkich zwycięzców nawet od 1929 roku!
8
cargante
1. Myślę że ten film zarobi grube miliony. 2. Myślę że każdy kto pisze 'słabe Cgi' jest polaczkiem cebulaczkiem, który naprawdę nie ma na co narzekać.
6
tomaszjozefowski2884
@cargante a ja myślę, że odgrzewane kotlety nie mogą się równać do świeżutkich kotlecików z mizerią i pieczonymi ziemniaczkami.
1
tomaszjozefowski2884
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SandorClegane
@cargante osoba używająca słowa "polaczek" w jakimkolwiek kontekście powinna być wbijana na pal i powinien być kanał ze streamingiem.
SandorClegane
@cargante P.S. jesteś dla mnie najniższą formą życia i dnem umysłowym. Nie pozdrawiam, żryj piach.
cargante
@SandorClegane Ty za to popisałeś się wybitną elokwencją, prawdziwy polaczek, mądry w sieci :)
SandorClegane
@cargante a co tu elokwentnego pisać w odpowiedzi do kogoś kto używa zwrotu "polaczek" (poszukaj cierpliwie w sieci skąd wziął się ten zwrot) do drugiego Polaka w sieci (chyba jesteś Polak? Czy "polaczek"? Czy bocian?), bo mu nie pasuje jego tok rozumowania...za to sam uważa się za pępek świata. Gdyby nie ego to byś w dziurkę od klucza wszedł - ściśnięty przez kompleksy. Nie jestem "mądry w sieci" tylko wyczulony na debilizm i bezmyślne powtarzanie bzdur, które tylko nam jako Polakom szkodzą. Mam dość narracji, że Pola jest zacofana w stosunku do innych nacji
SandorClegane
@SandorClegane *Mam dość narracji, że Polacy są zacofani w stosunku do innych nacji, bo uważam, że nie wybijamy się zbytnio ponad przeciętną w Europie. Każdy ma swoje przywary i teorie gdzie to na zachodzie wszystko jest cukierkowe, miłe i sympatyczne to już dawno zostały obalone przez niejeden życiorys. Reasumując myśl sobie co chcesz ale dla przeciętnego zachodniego obywatela to twoje zachowanie ilustruje "polaczka".
cargante
@SandorClegane przeciętny obywatel zachodni raczej nie czyta filmwebu. A swoją drogą poczytaj trochę o hejcie w sieci. Jesteśmy niestety ewenementem na skalę światową. Większość polaków to krzykate zakompleksione jednostki które wyżywają się w sieci. Wystarczy spojrzeć na to forum, w ostatnim BO ludzie wyrażali zachwyt że robin hood poniósł klęskę bo little johna gra murzyn. I ty mi mówisz o polaczkowaniu. Król lew właśnie stał się kandydatem do oscara za efekty specjalne a tutaj oczywiście płacz że słabe efekty. Śmiech na sali.
SandorClegane
@cargante nie pisz "Jesteśmy", a za chwilę "polaków" z małej litery. Pisze się Polak / Polaków. To po pierwsze. Po drugie, skoro się wstydzisz Polski i Polaków to radzę też zapomnieć język polski i zacząć się wypowiadać w innym ("lepszym") języku - ten stworzyli Polacy, więc na pewno jest "rasistowski i hejterski".
SandorClegane
@cargante aha, kompleksy to masz ty - srasz we własne gniazdo bo chciałbyś być taki "europejski" ale ciężko kogokolwiek przekonać, więc ciśniesz po Polakach żeby zamanifestować, że nie jesteś / nie chcesz być jak oni...ale wychodzi, że jesteś właśnie uosobieniem tego czego ponoć w nas nienawidzisz.
Gorzka_M
Król Lew 2019 czyli jak zarobic dwa razy na tym samym. A nie sorry, jak zarobic dwa razy tym samym. Z jednej strony okej - oryginał to arcydzieło, którego nie powinno się zmieniac. Z drugiej zastanawiam się jaki jest sens robienia tego samego w ten sposób? No jakoś sobie nie wyobrazam sceny śmierci Mufasy czy postaci Skazy w CGI. Timon i Pumba? Sorry, nie do odtworzenia, nie do podrobienia. Ta bajka w oryginale jest zrobiona w sposób wyprzedzający swoje czasy, a przeciez obronila sie przede wszystkim pokazaną w pięknym stylu historią. Zwiastun mi się podoba, ale nie wiem czy to nie z sentymentu za oryginałem. Niewątpliwie gra na emocjach pokolenia Króla Lwa.
5
elizabethwesolowska
@Gorzka_M wlasnie nie rozumiem tego calego podniecenia sie. Przeciez to bedzie to samo tylko z lepszymi efektami...
ginusia
Kurczę, jako dziecko obejrzałam to w kinie i płakałam jak bóbr :D a teraz wspomnienia wróciły wraz z nowym charakterem obrazu :) Obejrzę!
3
genki_dama
obejrzałem to w oryginale, miałem ciary, obejrzałem to po polsku, o ja pier'dole, miałem orgazm, nie jestem fanem rebootów i remakeów, ale na to chyba pójdę do kina
3
RiDeR882
Ogromny szacunek za to że głosem Mufasy po raz kolejny jest Wiktor Zborowski :). Tak jak oryginalnym głosem w 1994 był James Earl Jones, tak i w naszym języku mamy tego samego aktora :). I cieszy mnie to.
2
Tomsz_filmaniak
Nie wiem czy chce przechodzić drugi raz traume i oglądać śmierć Mufasy...
2
mordarg
Kto był w kinie na oryginale ??? Ja miałem przyjemność być w 94 z przedszkolem to był mój pierwszy film
2
joana020
@mordarg U mnie tak samo :) To był mój pierwszy film w kinie z klasą z podstawówki :) Cudowne wspomnienia
1
Sylvio_O
@mordarg jakieś 7 lat miałem i to był pierwszy film na jakim byłem w kiniepozdrawiam :)
2
justek999
@mordarg Ja się nie załapałam.. U mnie pierwszym filmem na jakim byłam w kinie był "Kosmiczny Mecz" :D
1
mordarg
@justek999 pamiętam w 97 chyba byłem z Tatą bardzo mi się ten film podobał i jakie to było nowatorskie że połączyli animację z prawdziwym życiem. Ofc nie zdawałem sobie sprawy że jest Królik Rogers i byłem przekonany że jestem na czymś przełomowym. A motyw jak mu się ręka wydłużyła na końcu pamiętam po dziś dzień :D
1
toyminator
W sumie to samo , tylko że animacja filmowa. Ale trzeba przyznać, że wygląda to świetnie.
2
MrLuigi5577
Nie wygląda to tak wcale źle muszę przyznać. ;P Czekam na trailer z Timonem i Pumbą. Jestem ciekawy ich wyglądu w przełożeniu na tą bardziej realistyczniejszą otoczkę filmu niż oryginał.
1
Angelika_Gorska
Nigdy nie lubie dubbingów w polskich wersjach ale tu wyjątkowo podoba mi się polski dubbing. Jak tylko zaczął mówić dostałam gęsiej skórki. I jeszcze muzyka. Czekam na film.
1
michal9403
Ciarki na plecach. Rekord box office czeka na podbicie.
1
Magnolia1993
Czekam na kolejne zwiastuny. Po minucie zwiastunu nie będę oceniać, bo nie ma nad czym.
1
Mateusz_Las
obłędnie wygląda , co z tego że to samo po tylu latach zjem tego kotleta i oj będzie pyszny
alien0000
Jestem 85 rocznik. W 95 na wiosnę byłem w kinie i pamiętam to do dziś. Teraz obejrzę ponownie. Dzieci i chrześniak jednak w pierwszej kolejności obejrzą starą wersje. Podoba mi się ta animacja i grafika, lepsze jak w Avengers, bo w takich filmach już jakość efektów mnie nie zaskakuje.
Larigot
Nie mogę się doczekać. Jestem pewny, że to będzie piękny powrót do dzieciństwa!
aras8899
Czy wiadomo kogo usłyszymy w polskiej wersji (oprócz Zborowskiego)?
adidos09
Czekam. Niech mi tylko zrobią z tego filmową serię, a będzie super :)

programy Filmwebu