Zwiastun Nr 1 (polski) Mr. Nobody(2009): zwiastun nr 1 (polski)
Stoosiemnastoletni Nemo Nobody to ostatni śmiertelny człowiek w czasach, gdy ludzkość osiągnęła nieśmiertelność. Na łożu śmierci bohater rozważa, jak mogło potoczyć się jego życie.

Powiązane

Powiązane materiały

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
911_3
Oglądając tą historię ( kilka historii jednostki rozegranych równolegle) to tak jak jeść tort z drogiej cukierni i za pierwszym kęsie zastanawiasz się czemu ten tort tyle kosztuje,ale z biegiem czasu(za każdym następnym kęsem)przekonujesz się, że cukiernik (reżyser) to mistrz a tort to pychota jaką rzadko się jada.Dla mnie film genialny.Klimat ,gra aktorska,dramatyzm,pięknie pokazana miłość nastolatków,dramatyzm ludzki i główne przesłanie-Pamiętaj życie to seria wyborów .Dla mnie Bomba 10/10 .
11
2
asiulla_3
Mimo mojego wieku (16l) pokochałam ten film i zrozumiałam Go .. Polecam !!!!!!!!!!!
1
AnonimekFILM
Nie wiem jak wy, ja właśnie jestem w takim wieku 15-16 lat i bardzo podobało mi się przedstawienie tych scen kiedy Nemo zakouje się w Elisse. Mimo wszystko kino o wiele bardziej ambitne niż avatar czy 2012. Mogę szczerze każdemu go polecić :-) Btw. Tam powinno być z-a-k-o-c-h-j-e się tylko nie wiedzieć czemu nie pozwolili mi tego napisać bo znajduje się tam "przekleństwo" :-)
1
Eris_
Fakt, film był genialny mimo, że z początku nie wszystko dało się zrozumieć. Jared rzeczywiście genialnie tu zagrał ale nie pomijajmy Toby'ego Regbo, który zagrał Nemo w wieku szesnastu lat. Mimo, że gdy tylko wyjdzie na DvD to obiecałam sobie z kumpelą, że oglądniemy jeszcze raz to i tak pierwsze wrażenie jest najlepsze. (No wiem, "Gladiatora" i "Pearl Harbol" oglądam po kilka razy i ciągle ryczę ale próbuję przestać! ;D). No i mk34, Jared jest genialnym wokalistą i wielu mogłoby mu pozazdrościć głosu. Mam wszystkie trzy płyty 30STM i mogę stwierdzić, że ich piosenki nie są tak płytkie jak te gwiazdek pop-u, których wszyscy słuchają (bez obrazy dla fanów). Ale nie będę się już tak rozpisywać. Film naprawdę świetnie zrobiony i wciąga. Pozdrawiam ;)
1
Kathlar
Film rewelacyjny. Naprawdę bardzo wzruszający. Pokazuje nam, że każda decyzja wpływa na naszą przyszłość w bardzo ładny sposób. Wątek miłosny także jest świetnie pokazany, jeszcze nie widziałem tak pięknie ukazanej miłości w filmie. Naprawdę polecam ludziom, którzy szukają czegoś głębszego. Aktorzy także się spisali.
1
ThirtySTM
Jesteście po prostu głupimi dzieciakami, które nie dorosły do tego by zrozumieć ten film. Film jest niezwykły, inny oryginalny, trzeba się zastanowić nad nim, a nie tylko oglądać jak Hannah Montana i inne tego typu shity! Sama gra aktorów jest po prostu świetna. Jared Leto nie zagrałby w beznadziejnym filmie, on stara się wybierać tylko te najlepsze. Takie jest moje zdanie. Zaraz idę do kina by obejrzeć film po raz 2. Pozdrawiam.
1
Graves
"lkreunt " po prostu nie dorosłeś do tego filmu lub jesteś za głupi żeby zrozyumieć, bez obrazy. Film świetny, oryginalny, bardzo trudny do pojęcia ale świetnie zrobiony pod względem aktorstwa jak i reżyserii.
1
AnonimekFILM
Pardzo podobała mi się aktorka grająca matkę nemo oraz Elisse
AnonimekFILM
Tak jamo było z Dorianem Grayem - rok opuźnienia. Mimo wszystko w sumie dobrze że dopiero teraz ten film wprowadzono do kin. Tak do już dziś byśmy mieli po zabawie :-)
Eris_
Aha co do opóźnienia... film wszedł do kin już w 2009 roku tylko w Polsce wszystko jest opóźnione...;P
PanGibon
Zdecydowanie film pierwsza klasa :)
mk34
Muszę obejrzeć! (Jared Leto jest dobrym aktorem ale nie piosenkarzem tak btw)
Nadine94
Plakaty tego filmu wisiały w Hiszpanii już w LIPCU. Dlaczego do nas wszystko dociera z takim opóźnieniem?!
peeszet
już dawno jest na neciei już dawno sa do tego działe napisy, naprawdę bardzo bardzo oryginalny film i trudny do pojęcia, czasem nudził czasem zaskakiwał wątek miłosny był przepieknie pokazany
_Tymon_
no czekam już długo na ten film, i wciąż nie mogę się doczekać.
Victor_Fw
Film ogólnie raczej przeciętniak, choć oryginalny i bardzo dobrze wykonany.
maja_kr
porażka.. trzeba być idiotą żeby douszkiwać się w tym filmie jakichś niebywałych treści. strata czasu.
lkreunt
Film jest za długi i strasznie nudny.

programy Filmwebu