Zwiastun Nr 1 (polski) Melancholia(2011): zwiastun nr 1 (polski)
W kierunku Ziemi zmierza planeta Melancholia, co grozi zniszczeniem całej ludzkości.

komentarze 44

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
walterbenjamin
Pierwszy i jedyny film, który mnie przestraszył. Po seansie siedziałem sparaliżowany, a później jeszcze przez tydzień męczyły mnie obrazy z niego. Koszmar!
2
madikFW
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fantomas_
to nie sf tłuczki! jak zawsze u von triera wydarzenia jakie mają miejsce w filmie są pewnym odniesieniem, rzutowaniem psychiki ludzkiej. np. Antychryst to ogromny zbiór odniesień mitologicznych i biblijnych, ale przede wszystkich odniesień do psychoanalizy. bez podstawowej wiedzy każdy film może się wydawać nudny i pusty.
1
meanraax
mi to wyglada nudno jakby skupiali sie na problemach ludzi a nie planecie a filmy o smutnych ludziach to nie moja bajka. no ale skoro wszyscy mowia ze takie straszne to obejrze. tylko dziwnie sie oglada film z aktorami ktore kojarze z tak roznych filmow: dziewczyna spidermana, nimfomanka i zeus (immortals )^^
and_some_cigarette
Spodobał mi się tytuł, ale po przeczytaniu opisu - cóż... Nie jestem fanem Kirsten, nawet jej nie lubię, jednak w tym filmie może wypaść odpowiednio do oczekiwań, zamiarów autora, dostarczając filmowi pewnych walorów. Jak zresztą było z innymi produkcjami z nią w roli głównej. Ba, bez niej mogły wyjść zupełnie nieudolnie. Z pewnością Lars wiedział, czego mógł się po niej spodziewać, i tego wymagał na planie. Zwiastun bez rewelacji, ale ma to swoje plusy; jednym z nich jest to, że niektórzy powstrzymają się od trochę irytującej, śmiesznej, często występującej krytyki: "ten film był przereklamowany". Znając jego filmy, rodzi się nadzieja na kolejną porcję surowych, dalece emocjonalnych dialogów, napiętnowanych nie do końca zrozumiałym niepokojem. Połączenie tego z science-fiction, oczywiście w stylu Larsa, może okazać się albo czymś w pewnym stopniu nowatorskim, bardzo udanym, albo zupełną klapą. Niezmiernie się cieszę, że ponownie w jego filmie wystąpi Charlotte, ale Kiefer? Heh, nie... No ale... W jego przypadku może być to samo, co u Kirsten.
K_Wojcik
Antychrysta nie widziałem, podobno słaby. Boję się o ten film po obejrzeniu zwiastunu... Tym bardziej, że póki co filmy Larsa wywierały na mnie dość spore i zdecydowanie pozytywne wrażenie. Zobaczymy!
Shadow_24
Narzekacie na film, który jeszcze nawet nie wszedł do kin. Poczekamy, ocenimy ;]
Shielder
Hmmm, dziwne że jeszcze nikt nie napisał nic o Nibiru. Wygooglujcie sobie i zobaczcie skąd się biorą pomysły na takie filmy :>
askaeddie
Jakoś mam wątpliwości co do poziomu tego filmu... ot przeczucie. lol
swist1
Master Kill !!!! Zapowiada się master kill w stylu si-fi. Można wiedzieć kiedy rozdają czerwone maliny ?
pnkkworker
Świetny, brakowało kameralnego dramatu z elementami sci-fi ;) Oby się okazał lepszy od zwyczajnie nudnego "Antychrysta" :)
dia8el
filmy Larsa von Triera - przerost formy nad trescia tyle
dia8el
Kolejny hit który okaże się klapa .
ralera
W trakcie oglądania zwiastuny osnułem ...
ralera
Kolejny hit który okaże się klapa .
Eidechse_Konigin
dziwne to jakieś z tą planetą, że niby co, że taka jest jej orbita że wali na Ziemię prosto?? ciekawe, poczekamy zobaczymy:)
Rezyser Na Bezrobociu
do lavrenzo84 poczytaj sobie w internecie o zagubionych planetach nie mających żadnego układu słonecznych. dryfują one tak samo jak asteroidy w przestrzeni więc nie jest tak bardzo kiczowaty i naiwny a powstają one na skutek wypchnięcia przez inną planete dryfującą ze sfojej orbity.
CzarodziejkaGore
Jak dla mnie zapowiada się dość apetycznie :D Ciekawe czy przebije doskonałego 'Antychrysta' ....
lavrenzo84
Juz dawno sie tak nie usmialem z trailera filmu !.hahaha.Jesli to ma byc kino S-fiction to ja wole nie wiedziec co sie stanie za 20 lat z kinem S-fiction ;].Film smiechu wart i strasznie kiczowaty i naiwny!.
Stilnes
bardzo, bardzo nie mogę się doczekać! lars to jeden z moich ulubionych reżyserów. a trailer świetny, bardzo trierowski:)
spooki_
Antychryst był rewelacyjny. Ten zwiastun z kolei póki co nie zachęca.
SzaraEminencja
I ta planeta sobie tak leci jak kometa i slonce jej nie przyciaga wcale?:P

programy Filmwebu