Zwiastun Nr 1 (polski) Merida Waleczna(2012): zwiastun nr 1 (polski)
Księżniczka Merida, by uniknąć zamążpójścia, wyrusza w podróż. Spotyka wiedźmę, która za odpowiednią opłatą obiecuje jej pomóc.

komentarze 9

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
MadCookie
Czy jest jakakolwiek szansa, że pokażą ten film w kinach z napisami, tak jak w zwiastunie? Bo polski dubbing jest, może nie straszny, ale na pewno nie tak dobry jak oryginał angielski.
Vinter_Veo
Czy w scenie strzału do misia można wprowadzić środki usypiające : )
toms007
Widzialem trailer w 3D przed Autami. Robi wrazenie...
wreathchlors
To Merida czy rysunkowa animowana Judi Trott?
sledziks
Akurat jeśli chodzi o bajki to jestem zwolennikiem tłumaczenia tytułów. Dzieci nie znają angielskiego, więc niech chociaż umieją wymówić tytuł swojej ulubionej bajki. Tytuł moim zdaniem jest ok, wyraz "brave" można tłumaczyć na wiele sposobów: waleczna, odważna, a nawet jako chrobra, mężna, czy po prostu dzielna ;)
magdziorkaa
racja, ja też jestem zwolenniczką oryginalnych tytułów, a nie dziwnych polskich tłumaczeń. Nie mniej jednak animacja zapowiada się bardzo dobrze.Jestem fanką Pixar'owych animacji i z checią wybiorę się do kina na ich kolejną animację.
Habro
Raczej tytuł powinien brzmieć "Odważna " chociaż to nie brzmi tak fest fajnie ale jak by zostawili angielski tytuł poprostu zamiast dodawać ten z Meridą waleczna to by o wiele lepiej to brzmiało

programy Filmwebu