Zwiastun Nr 1 (polski) Prometeusz(2012): zwiastun nr 1 (polski)
Grupa odkrywców organizuje wyprawę do odległych zakątków wszechświata. Wkrótce poszukiwania początków ludzkości zamienią się w walkę o przetrwanie gatunku.

komentarze 24

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Prey777
w o:36 widąc takie krzesło z obcy 8 pasażer nostromo
1
araggio
Nic tylko przyszłość ludzkości w rękach naukowców;;))Ciekawe jak Michael Fassebender poradzi sobie w roli po filmie Shame?
Calineczka7
Tak bardzo chcę obejrzeć ten film ! Ale nie w 3D !!! Jestem zawiedziona,bardzo !
Kitass
diana6echo masz rację dokładnie jak ja ;/ szkoda że to wszystko w 3D , nie ? zobacz np Hobbita . Taki zajebiaszczy film a tu w 3D bo się tylko kasa liczy ;/
wito_filmweb
zajebiście ... na dodatek w 3d... nie doczekam sie....
diana6echo
ale jak będzie w 3D to ja dziękuję bardzo.. nie stac mnie na to by wydac lekką ręką 50zł na bilet :|
Cristiano87
Ja tez czekam na ten film ,tylko szkoda ,ze nie mozna isc na niego do kina ,bo jest oczywiscie w jeba... wersji 3D! DZIADOSTWO!!!!!!!
BhutanPL
Bedzie ciekawie oj bedzie - na takie filmy czekam
tiago
ja juz odliczam dni...czekam na to tyle lat.
Khaosth
Jak ta czcionka psuje oglądanie polskiego zwiastunu... :( Czy polski dystrybutor nie mógłby jej zmienić na coś bardziej rozciągniętego na wysokość i mniej niebieskiego???
s_macia
Po 15 -tym obejrzeniu tego zwiastuna liczę na to, że Scott zmiażdży mój mózg. Obym się nie zawiódł.
n9net9
Podoba mi się ten zwiastun. Za każdym razem oglądając Obcego(8-ego pasażera Nostromo) to zastanawiałem się jak zostanie przedstawiony sequel. Ten majestatyczny statek Space Jockey'ów i w ogóle skupienie się na tej cywilizacji. Jak widac na trailerze, raczej się nie zawiodę. I bardzo fajnie!
Vantag3
Miaazga totalna! Oglądam ten zwiastun po raz kolejny i po raz kolejny liczę na to, że Scott nie zawiedzie, ba, że jego najnowsze dzieło wgniecie w fotel nie tylko efektami, ale i tym czymś, co miał pierwszy "Obcy", a co trudno określić w jednym wyrażeniu. :)
skywalker41000
co powiecie jeśli Alien to Człowiek w swej pierwotnej postaci,z takiej formy ewolucja musi trwać bardzo długo,bardzo długo
miszka1980
Czekam na ten fil od 30 lat-wreszcie się doczekałem:-)
Corderosa
Ja już kocham ten film. Mam nadzieję, że to uczucie pozostanie...
mikel27
Jeśli chodzi o nawiązania do obcego to będą jedynie w formie domyślnej, symbolicznej czasem wizualnie przypominające stylem klimatem i charakterem, co cieszy niezmiernie, liczę na niesamowitą oryginalność pomysłów ridleya, jego nietuzinkowe prowadzenie historii, świetną obsadę, noo i oczywiście scenariusz którego pilnie strzeże, zresztą pewnie nie bez przyczyny. Jeśli chodzi o 3d, to chyba wybacze i mam nadzieje że znajdzie się na II miejscu tuż za wizualnym genialnie avatarem .
mikel27
pakito ....może być dobry to mój dzień jutro ... film nakreśli kierunek s-f na kilka następnych lat, taki rozmach tego przedsięwzięcia.
Co tam, Rid? Ładnie tak wydupczyć inteligencję widza? Pomyliłeś się, nie ma aż tylu idiotów.

programy Filmwebu